Sınıfta kalır mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Koenigsegg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
8 sınıf öğrencisiyim bu sene dersleri saldım geçen sene böyle değildim İngilizce projemi yapmadım ve görselden sınav notu ile sözlüye G yedim. Devamsızlığım yok max 5. Resimdeki gibi notlarım var. Kalmaktan korkuyorum ne yapmalıyım?

1558100425717-png.395131

Koenigsegg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Resim bu;

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    72.7 KB · Görüntüleme: 472

emirpektas

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Kardeşim salarsan böyle olur daha 8.desin sanırsam ki iyi bir liseye gitmek gibi bir niyetini göremedim üzücüü bu drum :(

emirpektas

Asistan
Reaksiyon puanı
33
ne kadar kötü olabilir sen hiç denememişsin bence ingilizce projeni yapsaydın belki

emirpektas

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Bırakadabilirler bırakmayadabilirler bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada hangi okul nerede oturuyorsun

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Lise 1'i fizik bir, 70 ortalama ile geçmiştim. Kalmazsın diye tahmin ediyorum.

Reaksiyon puanı
5,172
Hocalar hiç acımamaış çatır çatır geçirmiş bu nasıl bir okul yav... Tabi sende kaşınmışın biraz sınavlara girmemişin...

Koenigsegg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocalar hiç acımamaış çatır çatır geçirmiş bu nasıl bir okul yav... Tabi sende kaşınmışın biraz sınavlara girmemişin...
resim hocamız öyle birisi ama müzik büyük ihtimal geçireceğim diyor ama resimden sözlü olarak da kalıyorum sözlü notu g girilince kalınır mı korkmuyor değilim

Reaksiyon puanı
5,172
Forumda öğretmen arkadaşlar var. @Elbruz46 gibi. Ne kadar öğrencinin tembelliğinden ve haylazlığından bıkmış gibi cevap verselerde sorunuza cevap alabileceğinize inanıyorum.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Doğruyu söylemek işime gelmiyor. Sistem ne yazık ki tembelliğe teşvik ediyor.

Eğer lisede olsaydın çat diye sınıfta kalırdın. Kimse de gözünün yaşına bakmazdı.

8. Sınıfta ise tüm derslerin zayıf olsa bile yıl sonunda yapılacak olan şube öğretmenler kurulu kararıyla sınıfı geçeceksin.

Komedi gibi ama gerçek bu.

Sorumluluk bilinci sıfır, gelecek kaygısı sıfır, gençlerin yetiştiği, çalışanın enayi, çalışmayanın ödüllendirildiği ülkeye en büyük zararı sessiz sedasız gizliden gizliye veren bir sistem bu.

Koenigsegg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Doğruyu söylemek işime gelmiyor. Sistem ne yazık ki tembelliğe teşvik ediyor.

Eğer lisede olsaydın çat diye sınıfta kalırdın. Kimse de gözünün yaşına bakmazdı.

8. Sınıfta ise tüm derslerin zayıf olsa bile yıl sonunda yapılacak olan şube öğretmenler kurulu kararıyla sınıfı geçeceksin.

Komedi gibi ama gerçek bu.

Sorumluluk bilinci sıfır, gelecek kaygısı sıfır, gençlerin yetiştiği, çalışanın enayi, çalışmayanın ödüllendirildiği ülkeye en büyük zararı sessiz sedasız gizliden gizliye veren bir sistem bu.
Değerli cevabınız için teşekkür ederim.

TedRED

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Arkadasimın 8. Sınıf ortalaması17 idi galiba.Bırakmadılar.Kaptanlık lisesine gjtti.
Belalı zibidiler gibi değilsen ogretmenler seningibi notları olan cocukları yıl sonu toplantı yapip birakak mi birakmayak mi diye tartisirlar.

dextazy55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
lisede ortalama ile geçti diye bir şey var ve ortaokulda sorumlu ders olmayacağına göre karnende ortalama ile geçti yazar kalacağını düşünmüyorum

Son mesajlar