Sınavlar ertelendi

Bu konuyu okuyanlar

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,625
İstanbulda oturan benim 1 haftada 2 kez internetim gitmişken doğudaki insanlara çok üzülüyorum. Birinde D smart kafasına göre internetimizi keser öbüründe kepçe internet kablomuzu keser :(

Reaksiyon puanı
6,381
Ya tamam buna sevinmiş olabilirsiniz, ki ben de çok mutlu oldum. Ama öğrencileri düşünmüşler sonunda gibi söylemlere gerek olduğunu düşünmüyorum. Konuda neden bu kadar çok bundan var?

Sınavların ertelenmesi bence de asıl mantıklı olan karardı ama bu yapıldı diye, bu karar alındığı için şükretmek yerine neden bu kararı alanlar ile dalga geçip seviye düşürüyorsunuz? Ne gerek var?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Ya tamam buna sevinmiş olabilirsiniz, ki ben de çok mutlu oldum. Ama öğrencileri düşünmüşler sonunda gibi söylemlere gerek olduğunu düşünmüyorum. Konuda neden bu kadar çok bundan var?

Sınavların ertelenmesi bence de asıl mantıklı olan karardı ama bu yapıldı diye, bu karar alındığı için şükretmek yerine neden bu kararı alanlar ile dalga geçip seviye düşürüyorsunuz? Ne gerek var?
Bunu genellikle derslerine çalışmayanlar söylüyor zaten :) 2 ay sonra yine düşük alacak tipler.

Son mesajlar