Sınavda kopya çekme yöntemleri

Bu konuyu okuyanlar

OmerSahin63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Matematik gibi kimi sınavlar zor bazımız yapamıyoruz bazımızda çok kolay yapıyor şimdi gelelim konuya sınavda kopya çekme yöntemlerinde bazilarini biliyom mesela eline ,silgiye, uc kutusuna,sıraya,tahtya,duvara yazma hatta bazı kızların bacaklarına yazması? bunlar bilindik yöntemler. Bizim okul kelebek sistemi sınavlar yani karısık 9,10,11,12 aynı anda yeni yöntemler yokmu önerceğiniz

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,305
:D
Uzun kollu hırkanın bir kolunu masaya koyup kendi kolunu hırkanın içine gizleyip alttan telefonla kopya çeken çok uyanıklar vardı. Ben masanın köşelerine küçücük yazardım uzaktanda okunmazdı. Ancak kopya çekmenin sana ileride faydası hiçbir fayda olmayacak. Çünkü üniversite düşündüğün zaman aklını kullanman gerekiyor. İş hayatına kopyayla derslerden geçerek atılamazsın.

OmerSahin63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
:D
Uzun kollu hırkanın bir kolunu masaya koyup kendi kolunu hırkanın içine gizleyip alttan telefonla kopya çeken çok uyanıklar vardı. Ben masanın köşelerine küçücük yazardım uzaktanda okunmazdı. Ancak kopya çekmenin sana ileride faydası hiçbir fayda olmayacak. Çünkü üniversite düşündüğün zaman aklını kullanman gerekiyor. İş hayatına kopyayla derslerden geçerek atılamazsın.
Valla abicim çok doğru dedin 10.sınıfım sıraya dediğin gibi kücük küçük bazı sınavlarda hersınavda yapacak değilim. Dedigin hırka kopyası iyi hoşta bizde telefonda yasak aldılarmi dönem sonuna kadar vermiyorlar en iyisi iyi çalışmak?

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Hayatı kopyala yapıştır yapamazsın. Sınavlarda bunun gibidir. Bence emek vererek girmelisin. Benim çoğu arkadaşım kopyalar yüzünden kendilerine bilgi yetenek ve kültür yönünden hiç bir değer katamadı. Kendine daha faydalı olacak uğraşlar bulmalısın. Çalışmak, ilgi göstermek, tecrübe edinmek gibi.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
kopya seni notta ileri geçirebilir ama peki büyük sınavlarda nasıl çekeceksin ? onlar çok daha önemli bir de en büyük sınavda kul hakkına girince Allahu teala sormayacak mı?

Reaksiyon puanı
0
Bende kopyada kendi olusturduğum ibrani farçsa japonca karısımlı el yazısı sifreleme yöntemi ile tarihte matematikte kimyada geçmiştim hoca bune diye sorunca sabahcılar yapmıştır dedim sil deyincede tamam su sınav kağıdını bitirim demiştim hala o kopya oradadır imkanı yok çözemezler 256 bit davinci sifresi gibi çok zor ?

MehmetTuran61

Asistan
Reaksiyon puanı
12
bu videodaki yap ben oğlum iyi notlar aliyor bu kopya sayesinde ama çaktırma bunu hocaya derim bu arada yazıcı olması lazım

OmerSahin63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende kopyada kendi olusturduğum ibrani farçsa japonca karısımlı el yazısı sifreleme yöntemi ile tarihte matematikte kimyada geçmiştim hoca bune diye sorunca sabahcılar yapmıştır dedim sil deyincede tamam su sınav kağıdını bitirim demiştim hala o kopya oradadır imkanı yok çözemezler 256 bit davinci sifresi gibi çok zor ?
Ağa ben farsça falan değilde ben sadece mesela rüzgar çeşitleri kelimeler aklıma gelsin diye L yazıyom yani lodos hemen aklıma geliyor

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Kısa kodlama yapmıştım bir kere 3 sayfa özeti not(kredi kartı kadar) kağıdına yazmıştım

MehmetTuran61

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Hayatı kopyala yapıştır yapamazsın. Sınavlarda bunun gibidir. Bence emek vererek girmelisin. Benim çoğu arkadaşım kopyalar yüzünden kendilerine bilgi yetenek ve kültür yönünden hiç bir değer katamadı. Kendine daha faydalı olacak uğraşlar bulmalısın. Çalışmak, ilgi göstermek, tecrübe edinmek gibi.
Belki cocuk calışmıyor napsın

Reaksiyon puanı
5,172
Eğitim bölümüne kopya yardım konusu açmak nedir yav. Allahım sen aklımıza mukayyet ol...

MehmetTuran61

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Son düzenleme:

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Kopya nasil cekilir dediğinde yani o nasil yapilir dediğinde eğitim olmuyor mu sacmalama

Siz ciddi misiniz? Çocuk çalışmıyor diye kopya çekmek meşru mu? ne kadar kötü bir örnek olduğunun farkında bile değilsiniz. Yada farkında olduğunuzu bile bile oynuyorsunuz.

MehmetTuran61

Asistan
Reaksiyon puanı
12