Şimdiden İLan Ediyorum:Kupa bizim

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
way ben duymadım, way ben görmedim,way ben işitmedim demek yok.:D Macının başlamasına saatler kala Ben kupamızın tüm fener camiasına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Bu arada sivasada haber salın şampiyonlukta onların. kısa bir zaman dilimi içinde iki kez ard arda yenilen bir takımın Bundan sonra iflah olamayacağını, dolayısıyla önümüzdeki maçları da kazanamayacağından şampiyonlıkta sivasın..

Kıskananlar çatlasın:D
Oldu canım be kupayı aldılar da bir de sivas'ı şampiyon yapıyorlar :)) Maşallah dedğiniz 40 gün yaşamıyor..:mrgreen: Siz kimi şampiyon yaparız derdini bırakında biraz kasın belki inter toto'ya katılırsınız :devil:

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Şimdilik gidyorum hele bir sıvas şampiyon olsun dönüşüm muhteşem olcak:D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
way ben duymadım, way ben görmedim,way ben işitmedim demek yok.:D Macının başlamasına saatler kala Ben kupamızın tüm fener camiasına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Bu arada sivasada haber salın şampiyonlukta onların. kısa bir zaman dilimi içinde iki kez ard arda yenilen bir takımın Bundan sonra iflah olamayacağını, dolayısıyla önümüzdeki maçları da kazanamayacağından şampiyonlıkta sivasın..

Kıskananlar çatlasın:D

Zuhahaha Pohahaha
:D :D :D :D :D :D

Way ben duymadım way ben görmedim bir daha söylesene kim alacak kupayı? :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yaww inanamıyorum. Dünya çapında yıldızları topluyoruz... Sonra her tarafa para saçıyoruz... Ama GENE OLMUYOR GENE OLMUYOR Bende bunu anlamıyorum...

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yaww inanamıyorum. Dünya çapında yıldızları topluyoruz... Sonra her tarafa para saçıyoruz... Ama GENE OLMUYOR GENE OLMUYOR Bende bunu anlamıyorum...
Sorun para saçmanızda.İsabetli transfer yapmak yerine birilerine gösteriş,misilleme içindesiniz.Bu sebeplerden dolayı Fenerbahçeli olmayan herkes Fenerbahçe'den nefret ediyor.Biraz mütevazi,rakiplerine saygılı bir camia olsa, kimse Fenerbahçe'den nefret etmez ;)

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Ne çok fener düşmanı var ya:D bu topic dün açıklanan ttnet'in yeni tarifesi adlı topicle yarışıyordu resmen:D

muratflash üzülme kupamız olmasada paramız çok:D bi ara gideriz o kupanın yapıldığı fabrikayı satın alırız:D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ne çok fener düşmanı var ya:D bu topic dün açıklanan ttnet'in yeni tarifesi adlı topicle yarışıyordu resmen:D

muratflash üzülme kupamız olmasada paramız çok:D bi ara gideriz o kupanın yapıldığı fabrikayı satın alırız:D

alırsınız...
çok da keyfini çıkararısınız...
Zaten Aziz e de ortaksınız...

Futbol da maksat para sahibi olmak değil sporda başarılı olmaktır...
Sizinki
Kroyumm emme para bende hesabı...
bir bildiğiniz paramız var paramız var...
Paranızın sanki size bir hayrı var...
Madem para taraftarıydınız...
Merkez Bankası Spor Fenerden Daha zengin onu tutsaydınız... :ph34r:

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Elbruz46 kardeşim hiç sorma tek hava atacamız paramız kaldı:D oda guiza, aragones gibi gereksiz kişilere gide gide bitecek:D

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Gün gelecek Fb yenecek ;) benim güzel kanaryam

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bjk oynamadan maçı kazandı,

top ayaklarına 2-3 kere geldi vurdu kalecide biraz sorunlu olduğu için çuval gibi içeri aldı. Ellerini uzatma özürlü galiba. Demirel olsaydı kalede böyle olmayacaktı

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
adem54 kardeşim sana katılıyorum yenilmemizde kalecinin payı büyük. ama beşiktaşında hakını yememek lazım:D Bu arada en sonda hakemin bize beleşten verdiği penaltı bozulan moralimi düzelti:D beşiktaşı yenmiş kadar mutlu oldum:D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
bjk oynamadan maçı kazandı,

top ayaklarına 2-3 kere geldi vurdu kalecide biraz sorunlu olduğu için çuval gibi içeri aldı. Ellerini uzatma özürlü galiba. Demirel olsaydı kalede böyle olmayacaktı

Ya maçı sen izlemedin...
Ya ben izlemedim...
Yenildiniz... Kaybettiğiniz bir maç... daha çok maç oynayacaksınız... Çok maç kazanıp çok maç kaybedeceksiniz... Ama ne olursa olsun emeğe saygı göster... Hem Beşiktaş ın emeğine hem kalecinizin emeğine...
Beşiktaş oynamadı ne demek?
Beşiktaş oynamadı Fener ne yaptı?
Böyle yorumlarla sadece kendini tatmin edersin daha fazlasını değil... :ph34r:

xxBlackPearl

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kendi Ciğer ilişkisi sizlerin ki ...bob-OYDU holos-KOYDU derken kupa yine size hayal olduu.. Hakem kılığına bürünen Bünyamin efendi bile kurtaramadı sizi hâla nasıl yorum yapabiliyosuz anlamıyorum sizi bu kadar komik olmayın lütfen :)

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
topa sahip olan taraf, pas yapan taraf, oynamak için sahaya çıkan taraf fenerdi... bjk kendi sahasında bekledi sadece, 2-3 şut kalecinin inanılmaz hataları sayesinden kazandı...

bu kadar yani,

skora aldanıyorsunuz 4 golün 3 tanesi kaleci hatası son golü bjk adam gibi attı ona lafım yok

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
topa sahip olan taraf, pas yapan taraf, oynamak için sahaya çıkan taraf fenerdi... bjk kendi sahasında bekledi sadece, 2-3 şut kalecinin inanılmaz hataları sayesinden kazandı...

bu kadar yani,

skora aldanıyorsunuz 4 golün 3 tanesi kaleci hatası son golü bjk adam gibi attı ona lafım yok

Hakem bile bu kadar taraflı yorumlayamazdı :D ilk golde çok büyük hatası war kalecinin tamam da bu kadar abartılmaz ki...
feneri de hakemi de yendik, bu maç bi 26 sene sonra kaleci hatası olarak mı anlatılacak ?
(bu arada 26 lafın gelişidir alınanlar olmasın :) )

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
dedem anlatırdı 26 sene önce shift-i.lugateyn.com forumunda da bi fenerli varmış da aynı böylelermiş kupa finallerinden sonra :D

trkiyekupas.gif

159358319b.jpg

bobiler.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Konuyu açan arkadaş fazla iddadan s.cmış sıvamaya çalışıyo şimdide bi nevi kıvırma ama aciap hit komik bi konu olmuş baya güldüm :D