Sim kilidi gelir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

mehmetpaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefonumda sim kilidi vardı kırdırdım ve şimdi yazılım güncellemesi geldi. Eğer bu güncellemeyi kurarsam sim kilidi tekrar gelir mi ? bilen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz lütfen.

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Kırdırmak için zaten şifre kullanıyorsun. Ben şifreyle kilidi açtırdım. Bir defa kilit açıldımı tekrar kilitlenmez.

mehmetpaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kilidi fransada kırıldı kardeşim imei numaramı verdim sadece kısa sürede kullanmaya başladım acaba bi sorun olur mu diye korkmuyor değilim. telefonum galaxy s5 senin ki ne acaba ? güncelleme yapınca sende bi sorun olmadı değil mi ? bide hat takılıyken mi yapayım güncellemeyi hattı çıkartıp mı yapayım ?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Emin değilim ama sim kilidi kırıldıktan sonra tekrar geriye gelmez diye biliyorum.

mehmetpaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende gelmez diye düşünüyorum ama bir kaç kişi gelir deyince bi çekingenlik geldi doğrusu

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
imei ile operatörden açılmışsa artık geri gelmez.

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşım korkmana, tedirgin olmana gerek yok. Bir defa yerli GSM Operatörüne ait sim kartı ile kullandıysanız bundan sonra düşündüğünüz gibi bir sıkıntı olmaz. Benimki de Almanya dan geldi Galaxy S5. Ücretli olarak şifre ile sim kilidini kırdırdım.

mehmetpaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkür ederim arkadaşlar çok yardımcı oldunuz