Silkroad Online Oynayan Var Mı Forumda.

Bu konuyu okuyanlar

alpay29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Silkroad Online Oynayan Var mı forumda.
Eldorado serverinde 1453 guildinde 108 lvl nukerim var eğer arkadaşlardan oynayan varsa server ve lvl yazabilirler mi?
en güncel resimlerinden birisi

yalnzlord.jpg

*efsane*

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eskiden ingilizceydi ama yenilerde Türkçe de eklendi.. ama birçok Türk kullanıcı ingilizce devam ediyor :d çünkü Türkçe de skill lerin hangi karşılığa geldiğini kimse bilmiyor ama ingilizce biliyorlar :D

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
ben bi aralar oynuyordum şu 4. client geldiğinde bıraktım
bu arada server olumpus

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Oynamak isterdim sistemim yeterli değil

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Oynamıyorum eskisi kadar ama Poseidon da 110 level var bitane.Arada girip bakıyorum.

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
oha 120 mi ben bundan 4 sene once oynuyordum 90 di enfazla 60 lvl aegede oyunu biraktim

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
46 wizard var:DSp farm yapıyoruz diye fazla ilerleyemiyoruz yoksa 70-80 olmuştum şimdiye.Ama artık mysro oynayacağım malum yeni sürüm geldi 110 skiller geldi level sınırı zaten mysroda 120 avrupa harita geldi ama çarlar yok wizard skilleri çin skillerinin yanında gözüküyor ve de vurabiliyorsunda ama biz bow açacaz arkadaşla ortak nuke vardı.Yüksek lvl çar oynamak güzel oluyor mysroda exp-sp normalden 30 kat mı ne daha fazla geliyor 1 ayda 120 olursunuz düzenli olarak oynarsanız.Bu arada 46 wiz mercury'de.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
46 wizard var:DSp farm yapıyoruz diye fazla ilerleyemiyoruz yoksa 70-80 olmuştum şimdiye.Ama artık mysro oynayacağım malum yeni sürüm geldi 110 skiller geldi level sınırı zaten mysroda 120 avrupa harita geldi ama çarlar yok wizard skilleri çin skillerinin yanında gözüküyor ve de vurabiliyorsunda ama biz bow açacaz arkadaşla ortak nuke vardı.Yüksek lvl çar oynamak güzel oluyor mysroda exp-sp normalden 30 kat mı ne daha fazla geliyor 1 ayda 120 olursunuz düzenli olarak oynarsanız.Bu arada 46 wiz mercury'de.
Wizard +Bard ise farm falan yapmana hiç gerek yok.Ben 110 oldum bir kere farm falan yapmadım.Yeni görevlerle zaten çok fazla skill point veriyor.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
2 sene önce oynardım ama bizim insanımızla oyun oynanmadığı için bırakmıştım :) birde boşa zaman kaybı :)

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bencede zaman kaybı.Kurtulmak lazım.:)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Oyunda grafik delisi biri olduğum için online oyunlara soğuum biraz :D ve sinir bozucu birşey yani bilgisayar başında level kasmak sinirimi bozuyor daha önceleri bende kapılmıştım bu dalgaya..

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ama silkroad grafik olarak güzeldir hatta bence en iyi grafiklere sahip online oyun he o çoluk çocuk kaynama olayı falan doğru da biz arkadaşlarla beraber oynadığımız için onlara pek takılmıyoruz.

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
hey be onglarda sp farm yaparken az free kasılmadık zamanında :D

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Sİz nece konuşuyorsunuz? Yarı Türkçe yarı İngilizce. :hammer:

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tibet serverinde full str glave 90 lv benimki
malazgirt serveri full int spear 52 lv eşimin
tibet serveri 34 lv europe oğlumun
Kısaca Ailece oynuyoruz.
Yaklaşık 5 senedir oyunun içindeyim.Ve çok güzel arkadaşlıklar yaşadık pekçok oyuncu ile ailece görüşüyoruz.tam bir sosyal oyun.

Tek sıkıntımız oyuna kolay girememek . pre kullanmıyorum.
Ayrıca ilk zamanlar oyun daha iyi idi .Hep elle kasıyorduk.Bi muhabbet bi muhabbet.şimdilerde botla kasılıyor.oyunun zevki biraz kaçtı gibi.Deli gibi 20-25 Develik kervan yapardık.Şimdi kervan yapan bile yok.İpek yolları bomboş

byali01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bn de oynuyon malazgirtte sw de 45 lvl rogue/bard çarım var bide 63 lvl nuker çarım var

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Tibet serverinde full str glave 90 lv benimki
malazgirt serveri full int spear 52 lv eşimin
tibet serveri 34 lv europe oğlumun
Kısaca Ailece oynuyoruz.
Yaklaşık 5 senedir oyunun içindeyim.Ve çok güzel arkadaşlıklar yaşadık pekçok oyuncu ile ailece görüşüyoruz.tam bir sosyal oyun.

Tek sıkıntımız oyuna kolay girememek . pre kullanmıyorum.
Ayrıca ilk zamanlar oyun daha iyi idi .Hep elle kasıyorduk.Bi muhabbet bi muhabbet.şimdilerde botla kasılıyor.oyunun zevki biraz kaçtı gibi.Deli gibi 20-25 Develik kervan yapardık.Şimdi kervan yapan bile yok.İpek yolları bomboş

knightonline oynadığım dönemler (5 sene önce), Beşiktaş'da CtrlAltDelete cafe vardı, bazen oraya takılıyordum. siz gibi bir aileyi, karısıyla çocuğuyla yanyana oynarken görmüştüm. kadın priest di, adam heal versene hanım diyordu :D çocukta her öldüğünde annesine çıkışıyordu :D

Son mesajlar