silinmeyen hijack virusu

Bu konuyu okuyanlar

Samett35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Zemana ile taratıyorum. hijack plugin lol esport bilmem ne adında bir şey buluyor. Google dosyasında da rastgele isimlendirilmiş dosyalar var. O bahsettigim seyi siliyorum ama yeniden baslatinca tekrar geliyor ve kurtulamiyorum. o virusu nasil silerim ve google dosyalarinda bulunan ran

Samett35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hile kullanmayı sevmesin. Tam ergenlik çağındaymış,beni şüphelendirdi :D CS'de hile açıyor dimi ?
ahaha kardesimi bilirim dürüstdür cheat engineyi bende gordum ve cs den de beter roblox da hile deniyor ve bu ilk virusum degil

Samett35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Roblox'ta da hile açmazsın. Ne yapıyor Robux mu atıyor .d?
aynen öyle o bulaştıriyor ben arkasını temizliyorum ama artık delirmeye başladım sanirim pc olmadik zamanlarda donuyor sanırım w8.1 yapıp 10'a yükseltecegim eskiden de oyle yapmistim

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Kardeşim birde kaspersy rescue disk indir sitesinden usb yada cd ye yazdır bootu biostan usb yada dvdrom ayarlayarak tarama yap büyük ihtimal temizlicektir.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
1-CCleaner la başlangıçta açılan programları tespit et
2-HijackThis programıyla açılışta çalışan programları görün,şühelendikleriniz varsa silin yada pasife edin
3-adwcleaner kullanın
4-ComboFix kullanın(bu program kullanımında dikkatli olmanız faydanıza)

Samett35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
1-CCleaner la başlangıçta açılan programları tespit et
2-HijackThis programıyla açılışta çalışan programları görün,şühelendikleriniz varsa silin yada pasife edin
3-adwcleaner kullanın
4-ComboFix kullanın(bu program kullanımında dikkatli olmanız faydanıza)
teşekkür ederim bu dediklernizin çogunu zaten yaptım ve sanırım virüs temizlendi ama ben temiz olması için format atacağım

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
teşekkür ederim bu dediklernizin çogunu zaten yaptım ve sanırım virüs temizlendi ama ben temiz olması için format atacağım
ben neredeyse 1-2 senedir virüs programı kullanmayı bıraktım artık,zaten indiripte çalıştırdıklarımıda görsen ,nasıl virüs bulaşmıyor dersin(buda ayrı soru olur)
Aynı çamaşır makinalarına calgon kullanmak gibidir(faydası yoktur aslında)virüs programını satmak için virüs programı yapmadıkları ne malum:)silah satmak için savaş lazımdır,aynı kapıya çıkar

Samett35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
ben neredeyse 1-2 senedir virüs programı kullanmayı bıraktım artık,zaten indiripte çalıştırdıklarımıda görsen ,nasıl virüs bulaşmıyor dersin(buda ayrı soru olur)
Aynı çamaşır makinalarına calgon kullanmak gibidir(faydası yoktur aslında)virüs programını satmak için virüs programı yapmadıkları ne malum:)silah satmak için savaş lazımdır,aynı kapıya çıkar
bunu bende düsünmustum ama malum pc yi tek kullanan ben degilim o yuzden gerekebiliyor :)

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam bilgisayarınızın kamerasını engelleyen bir şey var mı? Gerek bant gerek başka bir şey? Eğer kardeşiniz başka yerlerden indirdiyse virüsü şantaj için kullanılabilir haberiniz olsun. Üstte şüphelenilmiş zaten.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
bunu bende düsünmustum ama malum pc yi tek kullanan ben degilim o yuzden gerekebiliyor :)
Sen gene bildiğin yoldan git,ben sadece düşüncemi yazdım,ama her şeyin yedeğini al,format attığında başın ağrımasın,keşke deme,benim her program vs yedeklidir

Samett35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hocam bilgisayarınızın kamerasını engelleyen bir şey var mı? Gerek bant gerek başka bir şey? Eğer kardeşiniz başka yerlerden indirdiyse virüsü şantaj için kullanılabilir haberiniz olsun. Üstte şüphelenilmiş zaten.
zaten artık gerek kalmadı virüsü kaldırdığımdan %90 eminim ama yine de format atıyorum teşekkürler