Sıla’ya konser şoku

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Gezi parkı acaba Sıla'ya göre neyi ifade ediyor. O şov değil de bu mu şov şimdi?

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
.

dX4Von.jpg

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Anlatılanlar - partizanlık içerisinde anlaşılamayanlar - herkese eşit yaklaşım - sorgulama - inanç ve kişisel olamayan düşünceler. Ülkenin kısa özetinin başlıkları...

MeshLoobie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Sılanın son açıklamalarından sonra üzülerek söylüyorum ki ülke fırıldak adasına dönmüş yakında bizide yutacak bu ada galiba siyasilerimizin toplumu getirdiği son durum "üzüm üzüme baka baka kararır"

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bir halttan anlamayıp, anlıyormuş gibi yaparak tribünlere oynayanlara da hayırlı sabahlar..

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
şov için gelen sözde sanatçılara laf attığını düşünüyorum.
onun dışında ŞOV zaten sokakta yapılmaz...
bir şov da varsa ki HALK şov peşinde değil.

umarım sıla düşündüğüm anlamı kast etmiştir.müthiş bir sesi var boykot yemesini hiç istemem.

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
İktidar hiç bir eleştiriyi kabul edemiyor maalesef zaten kutuplaşma yolundayız.

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Son günlerde gündemi pek takip etmedim bu olaydan şimdi haberim oldu.
Yanlış olduğunu düşündüğü tarafı reddederken bir başka yanlış tarafı seçtiği için başına geleni hak etmiş sayılır.
Yalnız buna karşılık yapılan şeyin doğru olduğunu düşünmüyorum.

Şahıs devlete veya millete karşı bir suç işlerse o suçtan yargılanması gerekir.
Kadın "şova katılmayacağım" demiş, madem suç neden yargıya devretmediniz, madem suç değil neden konserini iptal ettiniz.
Konser şarkıların söylendiği bir toplantıdan ibaret, bununla kadının söylediğinin ne alâkası var ki konser yasaklanıyor.
Konserde milleti devlete isyana teşvik etse iş gene yargının gene yargının. Yargı diye bir şey yok mu bu memlekette, ne uyduruk düzen anlamış değilim.

Grup yorum denen dhkp-c temsilcilerinin konserlerini neden iptal etmiyorlar bu da işin başka bir boyutu, hayırlı işler bol güneşler.

Reaksiyon puanı
10,325
1471113439867.jpg

Funda Arar, önceki akşam Harbiye Açıkhava'da sevenleriyle buluştu. Arar, 'Demokrasi Şehitleri'ni de unutmadı. Sahneye 246 şehidin adlarını yazdıran sanatçı, Türk bayrağıyla 'Bir Başkadır Benim Memleketim' şarkısını okudu. Arar'ın performansı dakikalarca ayakta alkışlandı...

Anlamlı konser

Özetle, bizler Sıla hanımdan Funda Arar gibi milli ve kişilikli bir duruş beklemedik, bugün bir fetö organizasyonu olduğu meydana çıkan üç-beş çapulcunun gezi ayaklanmasına candan yürekten destek verirken ülkesini haçlı işgalinden kurtuluşunu kutlayan insanların sevinçlerine utanmadan ve hayasızca ŞOV diye tavsif etmesiydi, katılmaması değil.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Boşverin herkesin düşüncesi kendine Şimdi sılayı aforoz ederler hiçbir konsere çıkartmazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...