Haber Sıkıntıdan girdi 50 milyon izlendi. Sosyal medyanın popüler ettiği kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Buse Özübek

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
260
Tik Tok’ta videoları 50 milyondan fazla izlenerek dikkatleri üzerine çeken Rabia Tunçbilek, “Pandemi döneminde sıkıntıdan kullandım sosyal medyayı, ama sonra büyük etkileşim alınca şimdi neredeyse her anımı sosyal medyada geçiriyorum” diye konuştu.

Rabia'nın örnek bir tik tok videosunu aşağıya bırakıyorum. Siz de kendisini takip ediyor muydunuz? Ya da favori tik tokçunuz var mıdır? :) Ben de uygulaması bile yüklü değil.

Sosyal medyanın popüler ettiği kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
526
Bu ablamız ne yapar bilmiyorum ama efsane gereksiz insanlar var. He faydası olan insan yok mu ? Tabi var ama faydasızlar daha fazla gibi geliyor.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
TikTok kullanmıyorum, aslında genel olarak sosyal medyayı kullanmıyorum aktif olarak. Gereksiz geliyor. ?‍♂️

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Tik Tok’ta videoları 50 milyondan fazla izlenerek dikkatleri üzerine çeken Rabia Tunçbilek, “Pandemi döneminde sıkıntıdan kullandım sosyal medyayı, ama sonra büyük etkileşim alınca şimdi neredeyse her anımı sosyal medyada geçiriyorum” diye konuştu.

Rabia'nın örnek bir tik tok videosunu aşağıya bırakıyorum. Siz de kendisini takip ediyor muydunuz? Ya da favori tik tokçunuz var mıdır? :) Ben de uygulaması bile yüklü değil.

Sosyal medyanın popüler ettiği kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tiktok kullanıyorum ama takip ettiğim pek kişi yok eğlenmek amacıyla yükledim. Tiktok sizin ilgi alanlarınıza göre keşfet sunuyor. Benim keşfetim film, dizi, yemek :D, gibi paylaşımlar ile dolu severek kullanıyorum.