Şikelerin Odak Noktası Bursaspor !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fizikci

Doçent
Reaksiyon puanı
12
bencede bursaspor şikeci bir klüb olabilr...başkanı öyle izlenim verdi bana

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
BursaSpordan her şey beklenir Beşiktaş'a iftira atarken kendi pisliklerini açık ediyorlardı zaten... Gerçek Şampiyon onlar değil asıl mağdur burada FenerBahçe ve Beşiktaş... birazda Trabzonspor Anadoluda şampiyon olacak tek takım o...

origami__1988

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Asıl soru şu bence

o zaman söylemiyorsunda neden şimdi söylüyorsun? Cav cav konuşuyorsun:D:D Bursasporu yıpratmaya çalışıyorlar ya da kendileri şampiyon olmadı ya belki de kıskanıyordur.

Burakbrs16

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Asıl soru şu bence

o zaman söylemiyorsunda neden şimdi söylüyorsun? Cav cav konuşuyorsun:D:D Bursasporu yıpratmaya çalışıyorlar ya da kendileri şampiyon olmadı ya belki de kıskanıyordur.

Bu Açıklamaların bir yıpratma çabası oldugunu çoğu kişi biliyor o yüzden kaale bile almıyoruz bu tür saçma yorumları..

Kıskançlık Başa Bela..

Keyfimizi Kimse Bozamaz..

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Bu Açıklamaların bir yıpratma çabası oldugunu çoğu kişi biliyor o yüzden kaale bile almıyoruz bu tür saçma yorumları..

Kıskançlık Başa Bela..

Keyfimizi Kimse Bozamaz..

Sızın o kırlı sıke dolu tarıhızını de herkes bılıyorlar rahat olun...

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya ben fenerbahçeliyim. bursaspor un şampiyon olmasına gerçekten çok sevindim. neden uzerine iftira çamur atmaya çalışılıyor hala anlam veremiyorum. şampiyon olamadıysak olamadık bu demek oluyorki iş para ile bitmiyormuş. sonunda bunu gorur inşallah fenerbahçe yönetimi. ya bursaspor un ne kadar parası varki şike yapabilsin iki yakası bir araya gelemiyor takımın. bırakında bir anadolu takımı şampiyon oldu şampiyonluklarını guzelce yaşasınlar. çamur atarak istanbul takımlarının başarısızlığını örtmeye çalışmayın artık. başarızlığını hepsi kabul etsin bursasporuda herkez tebrik etsin.

Earcome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Frank Rijkaard su sözlerini cabuk unuttunuz heralde:Bursaspor'u rakibimiz olarak görebiliriz. Ancak rakipler Bursaspor'a karşı büyük takımlara oynadıkları gibi oynamıyorlar.

Bunu fenerbahçeli biri deese olmaz ama durumu biliyoruz ve son maçta herşey ortaya cıktı

Burakbrs16

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Frank Rijkaard su sözlerini cabuk unuttunuz heralde:Bursaspor'u rakibimiz olarak görebiliriz. Ancak rakipler Bursaspor'a karşı büyük takımlara oynadıkları gibi oynamıyorlar.

Bunu fenerbahçeli biri deese olmaz ama durumu biliyoruz ve son maçta herşey ortaya cıktı

Ne ? Efendim ? Bursaspor'a karşı takımlar Direnmedimi ?

Gençlerbirliği Maçı Neydi ? Peki denizli? Peki Kayseri ? Peki Gaziantep ?

Bunların Özetini izle Sonra Gel Birdaha yorum yap Bu Takımlar 3istanbul Takımlarından hiçbirine direnmedi bursa'ya direndiği kadar..

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Cavcav hiç inadırıcı değilsin artık Türk Futbolunun silkelenme zamanı geldi..

Emmileri kızdı galiba o yüzden uşaklık yapmaya devam ediyor utanmadan çamur atıyor kıskanma adam ol seninde olur.

Bu arada ben beşiktaşlıyım bursaspor takdir ve tebrik edilecek takım olarak görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...