Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

Bilgili99

Profesör
26 Nisan 2011
2,108
252
243
quote_icon.png
Paramore Nickli Üyeden Alıntı

Fenerbahçe işte bu yüzden çok büyük, geri kalan her şey çok küçük hatta böcektir benim gözümde.

http://www.antu.com/FotoGaleriGoster...p_Fotograflari
Senin gözün bozuksa biz ne yapalım :D :D Doktora git :D

1907

Profesör
4 Temmuz 2011
2,463
2
0
Beyler Aziz Yıldırım öyle bir başkanki taraftarın kalbine kazınmıştı ne iş yaparsa yapsın bu yüzden kolay değil bir çırpıda silmek ve yaşarken hapiste olmasını görmek kolay değil...

Paramore

Dekan
10 Eylül 2010
5,179
27
0
Fenerbahçeyi büyütüp kendinizi küçültüyorsunuz.

Osmanlı çok büyük, Türkiye çok büyük demiyormuydunuz? Bütün herkes bu yüzden Osmanlıyı Türkiyeyi yıkmaya çalıştı demiyor muydunuz?

Bu kadar kişi de Fenerbahçe'ye saldırınca küçülüyor herhalde.

Ama Fenerbahçe ne Osmanlıya benzer yıkılır ne Türkiyeye benzer taviz verir.

Hiç bir şey değişmeyecek biz Fenerbahçeliler korkmuyoruz aksine çok rahatız. İstedikleri kadar şampiyonluklarımızı alsınlar, istedikleri amatör kümeye göndersinler.

Asıl korku sizin içinizde, ya Fenerbahçe düşmez ya şampiyonluğu alınmazsa diye 1500 mesaj attınız sadece buraya.

Ne diyelim büyük olmak herşeyden büyük olmak çok zor. :)

speedy

Doçent
24 Mart 2011
594
2
0
Fenerbahçelilerin takımlarını en büyük, herşeyin herkesin üstünde, biz ve diğerleri, cumhuriyet olarak görmeleri, herşeyi herkesi satın alabileceklerini düşünmeleri zaten bu olaylara sebeptir. Bu ukala tavırlarıda Fenerbahçe klübüne getiren Aziz Bey'dir. Zerre üzülmedim yaptıklarını gerçek Fenerbahce taraftarıda biliyor zaten, umarım bu olaylar ligi temiz Fenerbahçe klubünüde tarihindeki gurur duyulacak temiz durumuna getirir.

artiss10

Asistan
2 Mart 2010
446
0
16

Osmanlı çok büyük, Türkiye çok büyük demiyormuydunuz? Bütün herkes bu yüzden Osmanlıyı Türkiyeyi yıkmaya çalıştı demiyor muydunuz?

Hiç bir şey değişmeyecek biz Fenerbahçeliler korkmuyoruz aksine çok rahatız. İstedikleri kadar şampiyonluklarımızı alsınlar, istedikleri amatör kümeye göndersinler.

Asıl korku sizin içinizde, ya Fenerbahçe düşmez ya şampiyonluğu alınmazsa diye 1500 mesaj attınız sadece buraya.

ekleme yapacak tek bir kelimem yok.helal olsun.

eray045

Rektör
12 Nisan 2008
12,600
250
243

Aynı cümleleri şike belgelerini gözünüzle gördüğünüzde de tekrarlayacakmısınız?

221BSHERLOCK

Dekan
23 Kasım 2010
6,781
23
218
Osmanlı'yı karıştırmaya(kendinizi zorlamaya) gerek yok. Büyüklük böyle olmaz. Körü körüne taraftar olmayın, sorgulayın biraz. Ben olsam takımımı desteklerdim Aziz'i değil.

ulass09

Asistan
9 Ekim 2010
403
0
0
ne alaka osmanlıyla takım başındaki adam yapıyor herseyi siz daha bağırıyorsunuz bile bile :thumbdown:

Bilgili99

Profesör
26 Nisan 2011
2,108
252
243
Firavun'un sonuda kibirden oldu fener taraftarıda (kendini bilmeyen kesimini kastediyorum) aynı firavuna benziyor ama bunlarda birde yüzsüzlük var takım batmış Başkan hapiste ama hala kabullenmiyorlar yazık diyecem ama değil beter olsunlar
yukarda sizden büyük Allah var...
:thumbup1:

hsngrms

Profesör
23 Ekim 2009
1,715
4
218
Firavun'un sonuda kibirden oldu fener taraftarıda (kendini bilmeyen kesimini kastediyorum) aynı firavuna benziyor ama bunlarda birde yüzsüzlük var takım batmış Başkan hapiste ama hala kabullenmiyorlar yazık diyecem ama değil beter olsunlar:thumbup1:
Bende bir Fenerbahçeliyim. Ama kendini bilmeyen taraftarlar kısmını işin içine kattığın için katılıyorum. Fanatiklik iyi değil. Kulluk yalnızca Allah'a olmalıdır.

Bilgili99

Profesör
26 Nisan 2011
2,108
252
243
Bende bir Fenerbahçeliyim. Ama kendini bilmeyen taraftarlar kısmını işin içine kattığın için katılıyorum. Fanatiklik iyi değil. Kulluk yalnızca Allah'a olmalıdır.
mesela bende beşiktaşlıyım geçen Demirörenle ilgli söylenti çıktığında o da çeksin cezasını dedim yorum orda sana katılıyorum fanatiklik iyi değil Kulluk SADECE ALLAH'A YAPILIR.

BLacK+

Profesör
25 Mayıs 2011
2,213
18
218
he deyin geçin hala azizi savunanlara.. gelsin sizi küçük görsün.. böcek görsün, hiç önemli değil,he deyin geçin.. bu buyuk klubu bu hallere sokacak,sevenlerini ailesini yerin dibine sokacak bi adam çıkıcak ve sen hala onu savunacaksın.. aziz yıldırım bu sene kaç kere yattı hastaneye? ama tutuklandığından beridir kalbine inecek adamın.. aşırı korkudur bu. çünkü yakalandı..Fenerbahçeye nice yararları oldu ama bi okadarda zararı oldu şimdi.. Peygamber efendimizin bi hadislerinden

"İnsanda bir organ vardır. Eğer o sağlıklı ise bütün vücut sağlıklı olur; eğer o bozulursa bütün vücut bozulur. Dikkat edin! O, kalptir."

Briareos

Öğrenci
27 Şubat 2009
86
5
8

GS, FB, BJK ve TS Türkiye' nin büyük kulüpleridir. Nedense bazı FB taraftarları açtıkları pankartlarda yada böyle platformlarda sadece FB demek yerine ''Büyük FB'' diyerek FB yi küçülttüklerinin farkında değiller :)
Büyük olan birşeyin önüne birkez daha büyük denmez demek ki FB yi pek büyük bulmuyorlar. Bu yazıyı yazan arkadaş zaten uçmuş :) FB yi Türkiye ve Osmanlı dan büyük görüyor, yazısında tam 5 kez FB nin büyüklüğünden bahsederek nasıl bir kompleks içinde olduğunu göstermiştir. Kendisini komik olmaktan vazgeçip akıllı olmaya davet ediyorum.

pcwolf

Dekan
21 Ocak 2009
7,545
33
228
Firavun'un sonuda kibirden oldu fener taraftarıda (kendini bilmeyen kesimini kastediyorum) aynı firavuna benziyor ama bunlarda birde yüzsüzlük var takım batmış Başkan hapiste ama hala kabullenmiyorlar yazık diyecem ama değil beter olsunlar:thumbup1:
Spor pek ilgimi çekmyor ama şu yoruma katılmamak elde değil. Bir tanesini sildim o yüzden..

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0
Bir de sitelerine İslam Çupi'nin sözlerini koymuşlar, adam bu rezillikleri görse o Aziz'in yüzüne tükürürdü farkında değilsiniz. Bu işlere giren bir kulüp artık büyük falan değildir kimse kusura bakmasın, o büyük Fenerbahçenizi Aziz ve tayfası küçülttü.

Ayrıca, böyle sürekli ben en büyüğüm, ben en güçlüyüm, ben en zenginim diye etrafta dolanırsanız Allah da kimin büyük kimin küçük olduğunu gösterir.

freewill

Dekan
8 Temmuz 2008
7,637
61
228
ortada işlenmiş bir suç var suç olduğu kadar Türk futbolu için büyük bir ayıp var ama hala bu şahıslara destek verilmesi ayrı bir utanç kaynağı :)

prisoner

Asistan
17 Mayıs 2011
421
2
0
Fenerbahçeyi fenerbahçe yapan Aziz Yıldırımdır. Tabi bunu görevde olduğu süreçte yapıtğı icraatlara dayanarak söylüyorum. Bunu kimse göz ardı edemez. Şu görevde olduğu 13 yılda gerek mali açıdan gerek tesisleşme açısından gerekse sportif faaliyetler açısından Fenerbahçeyi en üst seviyelere çıkardı. Ama işte insanoğlu...
Bu durumda klup için bu kadar iş yapan 13 yıllık bir adamı 1 haftada silip atmakta zor bir durumdur. Ancak görünen o ki buraya kadarmış. Tabi sonrası ne getirir bilemeyiz.
Aziz Yıldırıma şahsım adına klube katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Dediğim gibi buraya kadarmış. Yazık oldu. Kendine, bizlere ve Fenerbahçe için yaptıklarına yazık oldu. Özellikle bu olaylardan habersiz futbolculara,taraftarlara,teknik ekibe.

Ben bir Fenerbahçeli olarak üzüntülüyüm olayların buraya kadar geleceğini hiç tahmin etmemiştim. Ne diyelim süreci izlemekten başka yapacak birşeyimiz yok. Alınacak kararlarıda değiştiremeyiz. Bizler "Fenerbahçenin" peşinden gitmeye devam edeceğiz her şeye rağmen.

Paramore

Dekan
10 Eylül 2010
5,179
27
0
Bir de sitelerine İslam Çupi'nin sözlerini koymuşlar, adam bu rezillikleri görse o Aziz'in yüzüne tükürürdü farkında değilsiniz. Bu işlere giren bir kulüp artık büyük falan değildir kimse kusura bakmasın, o büyük Fenerbahçenizi Aziz ve tayfası küçülttü.

Ayrıca, böyle sürekli ben en büyüğüm, ben en güçlüyüm, ben en zenginim diye etrafta dolanırsanız Allah da kimin büyük kimin küçük olduğunu gösterir.

Ne oldu söyler misin bana?

Ligden düşürüldük.
Bir sene sonra geri çıkarız.

Borsa'da değer kaybettik.
Taraftar gerekirse ekstra hassasiyet gösteriri kapatır bu zararı.

Yabancılar ayrıldılar diyelim.
Kalanlar ve Türk oyuncular bir sezonluk yeter.
Sonra daha iyileri alınır.

Şampiyonluğumuz silindi diyelim.
Yine de en çok şampiyon olan takımız.

Fenerbahçe'nin anca iki sezonunu alabilirler. Fenerbahçe'ye işlemez bunlar. Küçülmeyiz daha da güçlenip geliriz. Başka da hiç bir şey olmaz dost.

BLacK+

Profesör
25 Mayıs 2011
2,213
18
218
Fenerbahçeyi fenerbahçe yapan Aziz Yıldırımdır. Tabi bunu görevde olduğu süreçte yapıtğı icraatlara dayanarak söylüyorum. Bunu kimse göz ardı edemez. Şu görevde olduğu 13 yılda gerek mali açıdan gerek tesisleşme açısından gerekse sportif faaliyetler açısından Fenerbahçeyi en üst seviyelere çıkardı. Ama işte insanoğlu...
Bu durumda klup için bu kadar iş yapan 13 yıllık bir adamı 1 haftada silip atmakta zor bir durumdur. Ancak görünen o ki buraya kadarmış. Tabi sonrası ne getirir bilemeyiz.
Aziz Yıldırıma şahsım adına klube katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Dediğim gibi buraya kadarmış. Yazık oldu. Kendine, bizlere ve Fenerbahçe için yaptıklarına yazık oldu. Özellikle bu olaylardan habersiz futbolculara,taraftarlara,teknik ekibe.

Ben bir Fenerbahçeli olarak üzüntülüyüm olayların buraya kadar geleceğini hiç tahmin etmemiştim. Ne diyelim süreci izlemekten başka yapacak birşeyimiz yok. Alınacak kararlarıda değiştiremeyiz. Bizler "Fenerbahçenin" peşinden gitmeye devam edeceğiz her şeye rağmen.

Size yakışanda budur. Ben fenerbahçe taraftarıyla dalga geçen galatasaray taraftarınada kızgınım, hala aziz yıldırım namusludur masumdur diyen fenerbahçeli taraftarada kızgınım. Sonuçta büyük bir klüp zarar gören türk futbolu olucak maddi ve itibar anlamında.. koyu galatasaraylıyım ama fenerin düşmesini bende istemem. çünkü ben futbolumuzun zarar görmesini,itibar kaybetmesini istemem. Gelsin güçlü,temiz bir başkan başınıza adam gibi ligimizi oynayalım,kazanalım kaybedelim onun kavgasını yapalım. Ama işlenen suç büyük ve kanıtlandı arkadaş. cezasını onu yapanlar çeksin,fenerbahçe çekmesin dilerdim.Benim derdim türk futbolu ve itibarımız.. gerekirse içerden çıkmasın aziz yıldırım 1 gram bile umrumda değil. Ama işte o herif yüzünüzden siz ne haldesiniz,taraftar ne halde,fenerbahçe ne halde.. Ligden düşseniz bile 1 sezon sonra geri dönersiniz ve daha güçlü bir ekip kurarsınız.Sizde üzülmeyin. Bizde bu sene kötü bir dönem atlattık. hatta atlattıkmı o bile muamma.. Sözün özü
EzeliRekabetEbediDostluk...