Öneri Şikayet sürecim

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Arkadaşlar bugün sıfır km ford kuga aracımı teslim aldım.Öncelikle süreci anlatayım ;

25 Nisan tarihinde ford bayisinde araç almak için sözleşmemi yaptım.5 ve 6 mayıs tarihlerinde ödememin tamamını yaptım.

Bu ayın 25'ine kadar bana teslim ile ilgili bir tarih verilmediği için şikayetvar.com'a şikayet ettim.Bunun üzerine şikayetvar ford türkiye ile iletişim kurmuş ford türkiyede aracı aldığım bayi ile iletişime geçmiş.

Bunun üzerine bayi aracı şikayetten sonra 5 gün içinde teslim etti ve şuan araç kapalı garajımdadır.

Bu süreçte bayi bana gayet güler yüzlü bir şekilde davranmıştır.

Bu şikayetvar.com gerçekten çok caydırıcı...

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,899
Ekşi Sözlük'te de Ford Kuga alan bir arkadaşın şikâyet başlığını okumuştum. Titreme dahil birçok sorunu vardı aracında. Türkiye'de satılan sanırsam bütün Ford Kuga'lar sıkıntılı, Ekşi Sözlük'teki konuyu okumanızda fayda var.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Hayırlı olsun.. Ford Türkiye müşterisine sahip çıkmış..

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Ekşi Sözlük'te de Ford Kuga alan bir arkadaşın şikâyet başlığını okumuştum. Titreme dahil birçok sorunu vardı aracında. Türkiye'de satılan sanırsam bütün Ford Kuga'lar sıkıntılı, Ekşi Sözlük'teki konuyu okumanızda fayda var.
2 ay araştırdım 2022'lerde sorun yok ayrıca benim aracımın teslimatı için ford türkiye aldığım bayiye bana özel yetkili gönderdi o yetkili araç 4 yıl 100 bin km bizden kaynaklı sorunlar ücretsiz olarak halledilecek diyerek imzalı garanti belgesi verdi.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,899
2 ay araştırdım 2022'lerde sorun yok ayrıca benim aracımın teslimatı için ford türkiye aldığım bayiye bana özel yetkili gönderdi o yetkili araç 4 yıl 100 bin km bizden kaynaklı sorunlar ücretsiz olarak halledilecek diyerek imzalı garanti belgesi verdi.
Haklısınız, pardon. :) Tekrardan konuya döndüm, ta 2014'teki konuyu canlandırmışım.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Ford sıfır araçların hepsi 4 yıl 100.000 km garantili bakımlalrını serviste yaptırdığın sürece bakımı kaçırdığın an işi yokuşa sürüyorlar her araç satan firma öyle hayırlı olsun..

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Ford sıfır araçların hepsi 4 yıl 100.000 km garantili bakımlalrını serviste yaptırdığın sürece bakımı kaçırdığın an işi yokuşa sürüyorlar her araç satan firma öyle hayırlı olsun..
Motor ve Kaputa zaten yapıyorlar bana ekstra olarak tamamına verdiler birebir konuşup hatta kartlarını verip bayi ile yaşadığım sorundan ötürü özür dilediler

Benim sorunum benim aracıma özel bi sorundu geç teslim edildi bizzat fird türkiye bayiye ulaşıp Teslimat sağladı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun. Sağ elin kafama.
Teşekkür ederim ?