Soru Geç geliyor

Bu konuyu okuyanlar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Evet arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce sıfır km bir ford kuga aldım.İşlemlerin başlaması için aracı görerek bayramdan önce resmi ford bayisi ile sözleşme yapıp bayram sonu resmi hesaptan aracın ücretini gönderdim.

Bana bayideki aracı ayırdıklarını söylemişlerdi daha sonra bugün yarın 3 hafta ertelediler.

Dediler ki bayideki aracı başka bir müşteriye ödemesini bayramdan önce yaptığı için vermişler.Sizede aynı renk birebir aynı aracın ayın 25'inde yurtdışından gelenini ayırdık.Gelir gelmez işlemleri yapılıp bu hafta aracınız teslim edilecek.

Sözleşmenizdeki şase numarası yurtdışından gelen araca ait dediler.

Bende dedim ki : Ben size bu araç bana kısa zamanda lazım dedim.Bayidekini verelim dediniz tamam dedim.Şimdi bu ne demek oluyor dedim ?

Müdür dedi ki : Beyefendi ücreti bayramdan gönderirim dediniz.Sizden önce ödeme yapan çıktı aracı ona ayırıp sizinle de sipariş ettiğimiz araç için sözleşme yaptık aynı araç sadece 20 gün geç alıyorsunuz.Üstelik başka bir aracınız daha var buraya araçla geldiniz 20 gün tek araçla idare etmişsinizdir dedi.

Dedim ki madem öyle neden baştan demiyorsunuz.Başka yerden alırdım dedim.
Sattığınız adam işini görüyor ben bekliyorum oh be dedim...

Arkadaşlar sizce Bu durumda ne yapmalıyım ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yapacak bir sey yok hocam bayilerde araba yok su an parasini vererek alamiyorsunuz sikintili bir surec. Sizden once odeme yapan kisiye satmalari da cok garip degil gibi. Baska bayide ayni aracin olmamasi da muhtemel zaten. Stok sikintisi var su an.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Yapacak bir sey yok hocam bayilerde araba yok su an parasini vererek alamiyorsunuz sikintili bir surec. Sizden once odeme yapan kisiye satmalari da cok garip degil gibi. Baska bayide ayni aracin olmamasi da muhtemel zaten. Stok sikintisi var su an.
Aklında dünyanın sorusu ya gelen araç bayideki kadar iyi ve sağlam değilse ya bozuksa ya boyasına birşey olursa yani birde bayideki araç araçta gelen araca benim içim ısınmadı.Yanımda özel araba uzmanıyla gidicem teslim almamak sıkıntı çıkarmak için elimden geleni yapacam uzmana dedim saç teli kadar bile çizik olmasın diye motor iç aksamlar dahil sabahtan akşama kadar Teslimat beklesin iyi inceleyin 1 sonunda bile hata varsa teslim almam yenisini talep ederim diye