Signatür ayarlarınız

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

mdkbet

Profesör
yararlı linkler bölümünde signatür ayarlarınız diye bi kısım var
ama türkçede signatür diye kelime yok
imza ayarları olsa daha iyi olur sanki.

KAZUYA

Doçent
konuyla alakalimi bilmiyorum ama forum icin imza yaptim ayarlar bolumunde imzam gorunuyor ama yazdigim mesajlarin altinda imzam gorunmuyor.enteresan geldi forumda imza kullanmak yasakmidir

Stone

Profesör
Evet Ne yazıkki imza kullanamıyoruz Sanırım görüntü kirliliği olmasın diye :D ama senin imza Süper olmuş Eline Sağlık Çok canlı duruyo :D

mdkbet

Profesör
KAZUYA profil resminde imzanın bi köşesi galiba :)

bu arada tekken falanmı oynuyosun nerden geldi aklına kazuya ismi :)

Be5tE

Dekan
konuyla alakalimi bilmiyorum ama forum icin imza yaptim ayarlar bolumunde imzam gorunuyor ama yazdigim mesajlarin altinda imzam gorunmuyor.enteresan geldi forumda imza kullanmak yasakmidir
Efet yasaak =)

yaa şey birşey rica edebilir miyim ??

Rİca etsem bana da imza yapabilir misin ?? :turned::turned:

KAZUYA

Doçent
arkadaslar meslegim olmasada hobi olarak tasarim yapiyorum Photoshop a ileri duzeyde hakimim :)
KAZUYA cok sevdigim bir arkadasin ismi japonyada yasiyorum

KAZUYA

Doçent
imza yaparmiyim? tabiki yaparim.Ozenirmiyim ozenmem :) tasarim konusu ozen ve sabir isteyen bir is.hic tanimadigim birine ozenerek imza yapmak cilginca bir sey :) ne istedigini tam olarak bana soylersen yardimci olurum

Be5tE

Dekan
imza yaparmiyim? tabiki yaparim.Ozenirmiyim ozenmem :) tasarim konusu ozen ve sabir isteyen bir is.hic tanimadigim birine ozenerek imza yapmak cilginca bir sey :) ne istedigini tam olarak bana soylersen yardimci olurum

Yok yok sadece ölesine bir ricaydı teşekkür ederim ;)

Son mesajlar