Sigarada 5 metre yasağı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16,118
kokusu berbat olanlar ucuzlar ve çakmalar orjinal L&M kokusu iyi Lark kokusu kötü birde samsun kötü kokuyor .

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
kokusu berbat olanlar ucuzlar ve çakmalar orjinal L&M kokusu iyi Lark kokusu kötü birde samsun kötü kokuyor .
Valla kalite farketmiyor hepsi birbirinden kötü kokuyor tabi sen içiyorsan bazıları sana normal gelebilir.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Daimler marlbora içiyor kokusu o kadar ağır ki tiksiniyorum sigara nin her çeşidi ağır kokuyor içene kokmazda.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Sigaranın her türlü her markası leş gibi kokar içmeyen kişilere, içene tabi fark etmez. Ama içen kişinin kendisi de içtikten sonra bile pis pis kokmaya devam ediyor biz içmeyenlere göre bunu bilesiniz. Hatta tek sizin üzeriniz değil dokunduğunuz her yer bile pis kokar. Bi de çocuklarımıza ve gençlerimize içmeyin deriz, içsinler istemeyiz, önce siz içmeyeceksiniz ki sonra çocuklarınıza içmeyin diyebilmeliyiz.

Ben bu sigara olayından çok rahatsız oluyorum, bu konudaki her düzenlemeye gönülden destek veriyorum. İçen insanları da azıcık da olsa saygıya ve anlayışa davet ediyorum.

Reaksiyon puanı
16,118
Daimler marlbora içiyor kokusu o kadar ağır ki tiksiniyorum sigara nin her çeşidi ağır kokuyor içene kokmazda.

Marlboro_Soft_Pack.jpg

bu iyi kokar dı tütün çiçeği gibi kokardı normalde hayret arada alırım şu sıralar 10lira filan galiba...

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Uygulamaya konmayacak bir kanun daha.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
tamamen muhalifim ama

Hükümetin desteklediğim tek yaptırımı bu ....

komple yasaklasınlar şu mereti bu nedir yaaa ....

içenler ayrı kokar sigaranın kendisi ayrı kokar o küllükler izmaritler ....

içmeyin kardeşim sunu .....

seyrane00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sigara yasağına karşıyım
15 milyon sigara kullanıcılarınında bi hakkı olmalı

le_vlo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence de mantıklı. İnsanlar niye kendini zehirlemek ister ki anlamak zor.

Reaksiyon puanı
16,118
özgülükler gidiyor insanların hayatlarına karışılıyor isteyen yaşar isteyen ölür kime ne?