Şifreli SD Kart

Bu konuyu okuyanlar

PANAFOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Android telefonuma format atarken telefon hafızası SD kart olarak kullansın dosyalar başka cihazdan açılmayak şekilde seçeneği işaretlemiştim, telefona format atmadan önce dosyaları USB ile yedeklemeye çalıştım fakat hata veriyordu hafıza kartını söküp format attım formattan sonra telefon SD kartı okumadı biçimlendir hatası verdi PCYe taktım yine aynı hatayı verdi Biçimlendir diyordu, biçimlendirmeden önce tüm recovery programlarını denedim nerdeyse bişey bulmadı hafıza kartını mecbur biçimlendiridm sonra tekrar recovery programlarında tarattım garip isimli dosya formatlarında 2 dosya kurtardı isimleri şu şekilde bi anlam ifade etmiyorlar "ºf`kúÚ6¢.°‰s", "™)9ğùëx" birisi 3GB birisi 2 GB ve içinde 2 yıllık hatıralarım var kurtarmak istiyorum bayram arefesinde yardımcı olursanız çok sevinirim çok sevap olur
s1.gif

0
(konunun yerinden tam emin değilim umarım doğru yere açmışımdır.)

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Daha farklı programlarla kurtarmayı denediniz mi ? Ayrıca keşke biçimlendirmeden önce konu açsaydınız daha hızlı çözüm yolu bulunabilirdi.

PANAFOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha farklı programlarla kurtarmayı denediniz mi ? Ayrıca keşke biçimlendirmeden önce konu açsaydınız daha hızlı çözüm yolu bulunabilirdi.
3 programla denedim sadece Recuva isimli program 2 dosya kurtardı tanımsız dosya biçimli fakat hafıza kartımda 5gb dosya vardı kurtardığı dosyada 5gb fakat açamıyorum, biçimlendirmeden öncede hafıza kartını ne telefon nede bilgisayar okuyordu hepsi biçimlendir diyordu . O haldeykende kurtarma programlarını denedim fakat dosya bulmadılar

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
3 programla denedim sadece Recuva isimli program 2 dosya kurtardı tanımsız dosya biçimli fakat hafıza kartımda 5gb dosya vardı kurtardığı dosyada 5gb fakat açamıyorum, biçimlendirmeden öncede hafıza kartını ne telefon nede bilgisayar okuyordu hepsi biçimlendir diyordu . O haldeykende kurtarma programlarını denedim fakat dosya bulmadılar
Biçimlendirme işleminde dosyalar büyük derecede zarar görmüş olabilir, ev ortamında tekrar kurtarılma şansı var mı bilemem ama her zaman denemekte fayda vardır. Wondershare Data Recovery ile baktınız mı kurtarma işleminde alınabilecek dosyalar programdan programa değişebiliyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
birden çok kurtarma pogramı daha çok zarar veriyor tek şansın var iyi seçmen gerek...
ve hiçbiri %100 garanti veremez ki...

PANAFOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biçimlendirme işleminde dosyalar büyük derecede zarar görmüş olabilir, ev ortamında tekrar kurtarılma şansı var mı bilemem ama her zaman denemekte fayda vardır. Wondershare Data Recovery ile baktınız mı kurtarma işleminde alınabilecek dosyalar programdan programa değişebiliyor.

birden çok kurtarma pogramı daha çok zarar veriyor tek şansın var iyi seçmen gerek...
ve hiçbiri %100 garanti veremez ki...
Wondershareyi denedim fakat herhangi bir dosya kurtarmadı. Artık programlar dosya bulmuyor sadece recuva programından elde ettiğim 5GB'lik tanımlanmayan dosya uzantısına sahip kurtarılmış dosyam var bunu nasıl açacağım hakkında fikriniz var mı ? yoksa bu işin sonu hüsran mı ? :(

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
benimkide öyle olmuştu bozuk mp3ler olmuştu silmiştim onları FBI ayarında kurtarma yazılımı gerek...
yani hayal...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
benim aklıma fotoğraf kurtaran uygulamalar geldi ya :D:D:D telefonda farklı dosyalara karışmış olan dosyaları karşına çıkarıp, ben bunu kurtardım diyor. Komik ya.