Sıcaklık Değeri

Bu konuyu okuyanlar

Berkezerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarımın sıcaklık değerli nasıl acaba arkada oyun açık bir şekilde sıcaklık değerlidir bunlar

Ekli dosyalar

• 4.png
    4.png
    83.7 KB · Görüntüleme: 148

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Gayet iyi değerler.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sanırım Metin 2 veya Knight tarzı bir oyun oynuyorsun depo işleri için falan açık bırakmayı düşünüyorsan küçüklüğümüzde 1 hafta açık bıraktığımız olurdu depodakilerin satılması için sorun olacağını sanmam :)

Berkezerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sanırım Metin 2 veya Knight tarzı bir oyun oynuyorsun depo işleri için falan açık bırakmayı düşünüyorsan küçüklüğümüzde 1 hafta açık bıraktığımız olurdu depodakilerin satılması için sorun olacağını sanmam :)
Black desert online oynuyorum balık botuna bırakıyorum geceleri sabahlarıda kendim oynuyorum :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yeni aldım bilgisayarı o kadar para verdim iyi bir sistem için açık bırakimmi bırakmim mi arasında kalıyorum eski bişe olsa hiç düşünmezdim

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Black desert online oynuyorum balık botuna bırakıyorum geceleri sabahlarıda kendim oynuyorum :)
Sorun olmaz dediğim gibi. Gece bıraktıktan sonra bilgisayarın başına geçeceğin zaman bir restart atman iyi olur RAM için.

Berkezerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tamam onu yapacağim birde günlük 20 30 dk dinlendirsem yeterli olurmu

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
AKK mağduru olduğum için bazı indirmelerimi geceleri başlatmak zorunda kalıyorum. Yaklaşık 2-3 ay önce bayağı bir indirmem gereken dosya ve film vardı. Üst üste 5 gece farklı farklı indirmeler yapmak için bilgisayarı hiç kapatmadım. 6 günün sonunda "bilgisayarı kapat" düğmesi mouse gördü...

Hiç bir sorun yaşamadım.

Berkezerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
AKK mağduru olduğum için bazı indirmelerimi geceleri başlatmak zorunda kalıyorum. Yaklaşık 2-3 ay önce bayağı bir indirmem gereken dosya ve film vardı. Üst üste 5 gece farklı farklı indirmeler yapmak için bilgisayarı hiç kapatmadım. 6 günün sonunda "bilgisayarı kapat" düğmesi mouse gördü...

Hiç bir sorun yaşamadım.
Ahahaha teşekkür ediyorum. İnsan yinede korkuyor

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Dinlendirmesen bile bir şey olacağını sanmam ama yaparsan daha iyi olur tabi. Sonuçta şirketlerdeki server bilgisayarları gibi bilgisayarlar aylarca belkide yıllarca kapanmıyor. Tabi onların çalışma şekli biraz daha farklı olsa da durum böyle yinede.

Berkezerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dinlendirmesen bile bir şey olacağını sanmam ama yaparsan daha iyi olur tabi. Sonuçta şirketlerdeki server bilgisayarları gibi bilgisayarlar aylarca belkide yıllarca kapanmıyor. Tabi onların çalışma şekli biraz daha farklı olsa da durum böyle yinede.
Benim bilgisayar yeni nesil bi bilgisayar içinde 1070Tİ ARMOR Ryzen 5 2600 işlemci 3000mhz 16 ram 450 m asus ankartı 600 watt cpu 3 fanlı bir kasa bundan yolar çıkarak bir çok kişi bana hiçbirşey olmayacağini söyledi istediğin kadar açık kalabilirmiş ama yinede buraya sormak istedim

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Mining işlemi başlatıp 1 hafta açık tutmayı dene bakalım ne oluyor :)