Shiftdelete Yönetimine

Bu konuyu okuyanlar

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Merhaba Shiftdelete,

Dün akşam TTNET Özel sayfasında "Bu Fırsatı Kaçırmayın" başlıklı yazı altına yorum yazmıştım. Yorumda "İlk 6 ay 9,99 TL sonraki 16 ay eli mahkûm 32 TL ödeyeceğiz." yazmıştıım yorumumun sonuna da "Lütfen bu yorumu yayınlayın" yazacaktım fakat sonradan sildim, yayınlayacağınızı düşündüğümden... Yorumumu yazıp gönderdim "Yorumunuz onay bekliyor" dedi. İyi dedim yayınlanıyor.

Fakat şimdi aynı sayfaya girip baktığımda yorumumun yayınlanmadığını gördüm. Nedenini öğrenmek istiyorum.

Olumsuz tepki içeren yorumlarımız neden yayınlanmıyor, yorumu-muzun yayınlanması için illa firmayı övmemiz mi lazım, "Bu kampanya harika sakın kaçırmayın" gibisinden bir yorum yazsaydım yayınlanacağından şuan adım gibi eminim.

Belki bazı arkadaşlar "iftira" attığımı düşünebilirler, ispatlamak için gönderdiğim yorumun ekran görüntüsünü de aldım aşağıdaki resime bakabilirler.

2hz02mh.png

Şimdi benim öğrenmek istediğim; Bu TTNET özel sayfasıyla sizden hariç başka birisi mi ilgileniyor?

İnsanları bilgilendirmek için varolan bir site olduğunuzu düşünüyordum. Yanıldım mı?

Umuyorum TTNET'ten bir personel tarafından idare ediliyordur.

Saygılarımla...

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Öncelikle yöneticilerle iletişime geçtiniz mi bu konu hakkında ?

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Herkesin duymasını istedim bunda yanlış olduğunu düşündüğüm birşey yok. hem okuyucularda bilmek isteyeceklerdir bunun nedenini. Sorularımı sordum ve cevap bekliyorum.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Arkadaşlar bu tür durumlarla ilgili konu açmadan önce lütfen durumu yönetime bildiriniz.

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bende benzer bir yorum yapmıştım, şimdi baktım da benim ki de yayınlanmamış!

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bu tür durumlarla ilgili konu açmadan önce lütfen durumu yönetime bildiriniz.

Neden kullanıcıların bilgisi olmasın böyle durumlarda. TTNET İnsanlarımızı resmen kandırıyor.

8MBIT'e kadar limitsiz internet diyor. Ama insanlarımıza konulan kotadan kotayı aştıktan sonra hızının düşeceğinden bahsetmiyor. AYrıca 8Mbit'e geçen insanımın hattının 8mbit bağlantıya geçebileceğini söyleyip bağlattırıyorlar. Daha sonra hız testlerinde vatandaşın hızı "Değil 8mbit, 1Mbit'e bile zar zor ulaşıyor."

İnsanlarımız artık kandırılmasın. Yeter artık..

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bu tür konular çoğalmaya başladı.Bu yüzden uzun süredir hiç bir şekilde konulara yorum vs yazmıyorum.Sadece sitenin anasayfasına girip bakıp çıkıyorum.Böyle devam ederse hiç girmicem...

Tamam reklam yapmakda sonuna kadar haklılar ama sadece reklam yapsınlar dayatmacı yorumlar yapmasınlar.Her şey para değil.Ben 2 sene sdn den çok büyük bir şirkette yöneticilik yaptım.Bu işleri iyi bilirim.Sdn acilen kendini sarsıp özeleştiri yapmalı.Yoksa çok düzenli kullanıcı kaybedecek ve ayak takımının geçiş sitesine dönecek...

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
birazdan konu kilitlenir:D

TTNET görürse basar parayı kitlettirir konuyu...Dur biraz övelim de konu gitmesin.

AAaaa öyle demeyin mükemmel internet sağlayıcımız TTNET. Sen çok yaşa TTNET...Sen olmasan biz naparız, kime küfrederiz. Ooooo şampiyon TTNET...

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Yaptığınız yorumları ve iddialarınızı yetkili kişilere ileticem, olayda yanlış anlaşılma varsa ortaya çıkacaktır.

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:) Kapitalist sistem agalar ne olacak :) Para çokomel eğrisi :) Adamlar sponsor belli ki Yorumunuzu da siler üyeliğide.
Ama biz yıllardır siyasilerden alışkınız boş vaadlere. Elimiz mahkum paşa paşa ödüyoruz yine de..

Birde konu açılmışken sorayım. Bende TTNET zede yım. Telefonu zorla sattılar her ay 20 lira alıyorlar. Ben tel hattını kapatıp sadece ADSL olsun onu ödeyeyim istiyorum son günlerde böyle bir olay vardı detaylı bilgisi olan var mı acaba?

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
:) Kapitalist sistem agalar ne olacak :) Para çokomel eğrisi :) Adamlar sponsor belli ki Yorumunuzu da siler üyeliğide.
Ama biz yıllardır siyasilerden alışkınız boş vaadlere. Elimiz mahkum paşa paşa ödüyoruz yine de..

Birde konu açılmışken sorayım. Bende TTNET zede yım. Telefonu zorla sattılar her ay 20 lira alıyorlar. Ben tel hattını kapatıp sadece ADSL olsun onu ödeyeyim istiyorum son günlerde böyle bir olay vardı detaylı bilgisi olan var mı acaba?

Sadece ADSL veriyorlar fakat onda da 10 lira civarında sabit ücret var. Rakamı tam hatırlamıyorum.

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende ttnet ten 7 aydır ayrıldım ilk iki hafta yalvara yalvara arıyorlardı neden bıraktınız bizi baktım olmuyor evi arıyorlar durmadan rahatsız ediyorlardı.. en sonunda kurtuldumya şuan yan binada oturan teyzemin oğlunun hattindan kablo çektik bütün binaya dağıtacamya herkes bedava kulansın fazla kişinin canı yanmasın :D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Arkadaşlar Paramore yetkili arkadaşlara ileticekmiş zaten, benim konu hakkında bir bilgim yok ama yorum sistemi hakkında bir ayrıntı vereyim. Yorumunuz onaylanmamak yerine, onay kuyruğunda bekliyor olabilir, bilgisayarınızdaki cookiler silindiğinden dolayı siz bu durumu takip edemiyor olabilirsiniz, bilginize... :)

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Paramore yetkili arkadaşlara ileticekmiş zaten, benim konu hakkında bir bilgim yok ama yorum sistemi hakkında bir ayrıntı vereyim. Yorumunuz onaylanmamak yerine, onay kuyruğunda bekliyor olabilir, bilgisayarınızdaki cookiler silindiğinden dolayı siz bu durumu takip edemiyor olabilirsiniz, bilginize... :)

Ben bilgisayarcıyım zaten :) çerezleri falan herbi zımbırtısını biliyorum bu makinanın. Cookie'leri silme gibi bir alışkanlıgım yok. :) Aklıma gelirse silerim bütün tarama geçmişini. fakat resimde de gördüğünüz gibi "Yorumunuz Onay bekliyor" yazıyordu. bugün baktım onay bekleyen yorum yok. :)

Eğer bu olayla SDN'in hatası varsa bir daha uğramayacağım. Özür dilenerk affedile-bilecek bir davranış değil bu. Kullanıcı Adımın altında da yazıyor "Üyelik tarihi: Ağu. 2006" diye.

O zamandan beridir her bilgisayarımı açtığımda 3 siteye bağlanırım;

Biri SDN.net, ikincisi Netkabus.com(Teknoloji ile ilgili Bilgilendirme ve Yardımlaşma Forumu idi ama kapandı), Üçüncüsü ise Haber3.com

Uykudan kalkarım kahvaltı yapmadan önce bu üç siteye her bilgisayarımı açtığımda girerim. Günün çeşitli saatlerinde de sık sık uğrarım. Açıkçası bu durum beni epey üzdü diyebilirim. Hiç beklemezdim böyle birşeyi.

irfan-06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynı olay bende de oldu. İntel işlemci incelemesinde yorum yapmıştım. Kötü bir yorumda değil sadece yeni nesil Sandy bridge işlemciyi eski mimari Amd ile karşılaştırmışlar bende yeni nesil Amd işlemci ile karşılaştırılmasının daha doğru olduğu söyledim. Ama 12 saat oldu baktım hala yorumum yayınlamamış. Daha sonra tekrar sayfaya baktım İntel sayfasıymış. Bu arada test videosu kesilip yayınlanmış biraz abartılı geldi bu olay bana

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Biraz düşündüm de; hangi firma yaptığı bir kampanya ya da ürün tanıtımındaki ilk yorumun kötü olmasını ister ki ? Burada işin içine firma markası, ismi ya da kalitesini katmıyorum. Keşke yorum yerine "düşüncenizi bize bildiriniz" gibi bir bölüm olsaydı. Böylece sadece firma ile aramızda olur ve sorun oluşturan etmenler azaltılabilirdi. :)

Böyle şeylerin peşinden koşturmak, insanların dikkatini çekmek gerçekten çok güzel bir davranış. Tebrik ederim :)

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
aynı konuya aynı yorumu yazdım. bakalım benimki yayınlanacak mı :)

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Biraz düşündüm de; hangi firma yaptığı bir kampanya ya da ürün tanıtımındaki ilk yorumun kötü olmasını ister ki ? Burada işin içine firma markası, ismi ya da kalitesini katmıyorum. Keşke yorum yerine "düşüncenizi bize bildiriniz" gibi bir bölüm olsaydı. Böylece sadece firma ile aramızda olur ve sorun oluşturan etmenler azaltılabilirdi. :)

Böyle şeylerin peşinden koşturmak, insanların dikkatini çekmek gerçekten çok güzel bir davranış. Tebrik ederim :)

İnan bana TTNET gibi insanları kandıran bir firma bildirilere cevap vermez. Fiyatlarla ilgili kimbilir belki yüzbinlerce şikayet var, fakat bunlar dikkate alınmıyor "sonuçta eli mahkûm bizi tercih edecek" diyorlar. Nitekim Öylede oluyor TTNET kullanmasak diğer sağlayıcıları(Aracı firmaları) tercih etsek durum yine aynı olacak paramız yine telekoma ttnet'e gidecek.

Çünkü; Smile ADSL'de ve Biri ADSL'de TTNET altyapısını kullanıyorlar. Sadece pazarlamacılar.

Tek fark "@" işaretinden sonraki kısımda "TTNET @ttnet, Smile @smileadsl.com, Biri'nin @biri.com.tr uzantısını kullanıyor. Çoğu garipte bu durumu bilmiyor yani bu firmaların ttnet'in altyapısını kullandığını.

---------- Post added at 03:37 ---------- Previous post was at 03:18 ----------

aynı konuya aynı yorumu yazdım. bakalım benimki yayınlanacak mı :)

Büyü ihtimal yine yayınlanmayacak ama bu konuyu okudular ise yayınlayabilirler.

Ben hala Yönetimden bir cevap bekliyorum.. Soruma Yönetim kısmından hala bir cevap gelmiş değil. Bence "TTNET Özel Kategori" altında bir açıklama yapmaları gerekir. Eğer bu sayfa yalnızca TTNET çalışanları tarafından kontrol ediliyorsa sdn yönetimine diyecek tek bir söz bile bulamıyorum.

Bir insanın para için kişiliğini satması gibi bir şey bu. Bu çok ağır bir itham olabilir fakat bu bir gerçek. Firma, adi, ayıplı ve kalitesiz hizmetini SHiftDelete.Net gibi güzel bir site üzerinden düzeltmeye çalışıyor. Bu güzel ve nadir siteyi takip eden ve ttnet'in uyguladığı fiyatların normalden yüksek olduğunu bilmeyen mazlum insanım, ShiftDelete.Net'e güvenerek kandırılıyorlar.

Buna nasıl müsaade edebiliyorsunuz. Para kazanma hırsı bu kadar mı kör ediyor insanları. Para kazanmak için mazlum insanların sömürülmesine nasıl göz yumuyorsunuz anlayamıyorum.

Azalmaya Başlayan Saygılarımla...

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Superonline da durum nedir. O TTNET den ayrı mı ? Ah bizimkilere taahhütlü yapmayın dedim ama gitmişler yapmışlar. Şimdi superonline a geçemiyorum.

benbengil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkesde kendini ttnetin'de sdn' ninde özel üyesi sanıyor sanki silah zoruyla üye yaptılar.Nedir ya bu özür beklemeler açıklama beklemeler Gidin kardeşim beğenmiyorsanız adamlar sana ''benim anlaşmam bu'' demiş ister kabul et ister etme git süperonline var uyduneti var 3g si var hangisini canın istiyorsa ona geç.

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Superonline'ın bildiğim kadarıyla Fiber İnterneti kendi altyapısıyla sağlıyor. Sanırım adsl'i de kendi altyapısıyla veriyordur. FFiber İnternet'te şu anda her yere verilmiyor. isim yapmış bölgere öncelik veriliyor ve Apartmanlara sitelere, yöneticilerle anlaşma karşılığı bağlatılıyor. Bornovada bir İnternet kafede Fiber İnterneti deneme şansım olmuştu fakat ne kadar hıza ulaştığını hatırlamıyorum. Bir daha gidersem test edeceğim. :)

Superonline'dan
Bir Turkcell grup şirketi olan Superonline; bireylere ve kurumlara, ses, data ve görüntü alanında iletişim çözümleri sunan yenilikçi bir telekom operatörüdür. Superonline, kendi IP omurgasını oluşturmak üzere fiber optik altyapı yatırımlarını hızla sürdürmektedir.
Hala bir cevap yok mu? Bu kadar mı vurdum duymazsınız. Forum yapalım bakmayalım moderatörler ilgilensin mantığı ile açılmış bir forum mu bu. Önceden Yöneticiler bizzat kendileri hemen cevap yazarlardı...

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kampanya hakkında da yapmış olduğunuz yorum biraz yanıltıcı olmuş ilgimi çekti araştrdım biraz şu şekilde olucak ,İlk 5 ay 9,99 tl ondan sonraki 15 ay için 32 tl olucak.Yanlış bilgi veren siz olmuşsunuz

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
üyeler rahatsız
ttnet korunuyor mu
yetkililer geç cevap veriyor
tunus, mısır sırada sdn mi var
sorular sorular

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
bende TTNet ile alakalı açılan her konuya "Allah belanı versin TTNet" şeklinde yorum yazmıştım. bu yorumlar için mod dan uyarı aldım argo kelime kullandım diye! artı TTnet'le aramızı bozarsın diyede ekledi mod şahsı. bu deme oluyor ki sdn ttnetle pirim yapmaya çalışıyor ve senin yorumun düşüncen onlar için bir ifade etmiyor.