Shiftdelete Program İndir

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Eski sisteme devam yani arada bir ücretsiz olan oyunları paylaşılıyor ana sayfada o tarz yani tamam anladım. :) Ben şundan dolayı sormuştum onu, hani biz de dosya ekleyebiliyoruz ya ondan dolayı.Bu bölüme de bir yasa lazım o zaman. :D Neyse bunları konuşmaya gerek yok zaten halledilir, tekrardan hayırlı olsun hepimize. :D

Forum kurallarımız aynen geçerli. :) Zaten 500 mesaja ulaşmış üyelerimiz artık kurallarımızı biliyorlardır... :)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Eski sisteme devam yani arada bir ücretsiz olan oyunları paylaşılıyor ana sayfada o tarz yani tamam anladım. :) Ben şundan dolayı sormuştum onu, hani biz de dosya ekleyebiliyoruz ya ondan dolayı.Bu bölüme de bir yasa lazım o zaman. :D Neyse bunları konuşmaya gerek yok zaten halledilir, tekrardan hayırlı olsun hepimize. :D

Git maç yap :p Yıktın bütün morali :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Kendi kaynağı olmayan programlar ne olacak... özellikle mobil için yani cep telefonu programlarının kaynakları neredeyse yok...

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
ben illegal konuları açtığım için benim işime yaramadı bu bölüm............

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Kendi kaynağı olmayan programlar ne olacak... özellikle mobil için yani cep telefonu programlarının kaynakları neredeyse yok...

Nasıl yani? Bir örnek verebilir misin? Bir kaynağı olmadan nasıl dağıtıyorlar? (Biraz cahil olabilirim:) )

Kendi kaynağı konusu virüs probleminin önüne geçmekteki en önemli noktalardan ve dosyanın yasallığını garantilemiş oluyoruz :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Mesela Android İşletim sisteminin programları... Ya marketten indirirsiniz ya da sağdan soldan .apk dosyasını bulursunuz öyle yüklersiniz telefona...
bu programların burada market linkini mi vereceğiz? barkodunu mu vereceğiz yoksa .apk dosyasını biz paylaşım yapabilir miyiz?

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
modülün eski versiyonunu kullanıyorsunuz. 6.0.7'e güncellemenizi öneririm. vbulletin.org'a tüm adminlerin erişimi yoksa biriniz pm atarsa paylaşabilirim zaten lisanslı kullanıcısınız.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Mesela Android İşletim sisteminin programları... Ya marketten indirirsiniz ya da sağdan soldan .apk dosyasını bulursunuz öyle yüklersiniz telefona...
bu programların burada market linkini mi vereceğiz? barkodunu mu vereceğiz yoksa .apk dosyasını biz paylaşım yapabilir miyiz?

Marketteki dosyanın download uzantısını idman ile alıp ekleyebilirsiniz.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Resim dosyasının uzantısıyla alakalı olabilir.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235

Market linkini vereceksiniz. :)

---------- Post added at 18:55 ---------- Previous post was at 18:54 ----------

modülün eski versiyonunu kullanıyorsunuz. 6.0.7'e güncellemenizi öneririm. vbulletin.org'a tüm adminlerin erişimi yoksa biriniz pm atarsa paylaşabilirim zaten lisanslı kullanıcısınız.

Var hepimizde erişim, rahat ol. :wink:

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Resim bu , masaüstünden , Tarayıcı Opera.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
O dediğinden olabilir :D Url' den resim ekle felan eklenemez mi birde?

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Resim ekleme sorunumuz çözüldü arkadaşlar. :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Sorun çözülmüş, Teşekkürler.:)

thecom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
vatandaşa faydamız oluyor dua ediyorlar..........

adamlar okadar uğraşsın gece gözlerini bozana kadar çalışsın bir iki tane çapulcu bir iki tane debug ile kırsın sen paylaş birde pişkin pişkin deki vatandaş DUA ediyor sen nerden biliyorsun duanın kabul olduğunu :D :D :D