ShiftDelete.org ???

Bu konuyu okuyanlar

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Görüntü var ancak paylaşamam, Eğer yeni tasarımın görünmesini isteselerdi kapatmak istemezlerdi değil mi? :) Kusura bakmayın, Troy Ne derse o ;)

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
şahsi önerim reklamları öle konuların arasına sıkıştırmayın çok kötü olmuş..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
gören arkadaşlar, çözüm önerileri ile gelirse süper olur

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ne yapsak bilemiyorum,

şu anda tasarım bitmiş değil. ancak okurlarımızdan bir grup oluşturulup, tasarım aşamasında da olsa eleştirileri alınabilir gibi bir şey de aklıma geliyor.

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence yine haberler iki sütun halinde olsun. dizayn güzeldi yani. görebildiğim tek eksiklik bu.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
O zaman sözüne güvenebileceğimiz, dışarıya bilgi sızdırmayacak, en az 1.000 mesajı olan 10 kişi istiyorum.

ledzeppelinfan

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
tamda olmuş 1000 :D
yalnız acayip heyecanlandım :D
sanki özel harekata girmişimde çatışıcam :D

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Bende gönüllüyüm.. ama mesajım 300 :D

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hepimiz cuma akşamı SDN ofise gelelim. :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
keşke öyle bir şey olsa.

istanbul'dan 10 üye davet etsek nasıl olur ofise?

y0lcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Siteyi görenlerden biriside benim, tesadüf oldu bakayım dedim ve şimdiki yorumları görünce iyikide bakmışım dedim kendi kendime. :)

Söz konusu tasarıma gelecek olursak, site dizayn olarak güzeldi gerek menü gerekse içerik olarak güzel bir uyum vardı fakat arkadaşlarında bahsettikleri gibi reklamlarla güzellik kamufle edildigi takdirde siteden geriye pek birşey kalmıyor gibime geliyor fakat, ilgili sitede reklam vslerinde yayınlanmasının gayet dogal ve sebepsiz yere olmadığını hepimiz biliyoruz. Site portalı hatırladıgım kadarıyla tam olarak ekrana yayılmamıştı, ortalanmıştı diye hayırlıyorum, portalın tam olarak ekranı kaplamasında fayda olacağını belirtmek istiyorum. Bunun yanında sitede açık portalda açık tonda renklerin kullanılması ve daha sonradan oluşacak forum vs kullanıcıların girebilecegi yerlere bir giriş panelinin bulunması daha güzel olur diye düşünmekteyim, bunlara ek olarak güzel bir teması bulunan vbulletin bir forumun siteye daha fazla yakışacağı kanaatindeyim, Sade fakat biraz daha kullanışlı forumun olmasının kullanıcıların foruma baglılıgı ve göze hitap noktasında daha iyi bir seçim olacağını düşünüyorum. Portaldan aklıma kalanlar sadece bu kadar 1 dk kadar siteyi dolaştım ve aklımda kalanları aktardım.. Portalın kulanıcılara açılıp, portal hakkında fikir alışverişi yapılması sitenin dizaynı vssi için daha güzel bir yol olabilir..

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Reklamları eklenti aktif olduğundan görememişim ben :) Etiketler kısımı bence olmamış.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Abi forum temasıda değişecekmi...?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
forum çalışmaları ayrı devam ediyor arkadaşlar. onun da tasarımı değişecek. bu arada faydalı eleştirileri not alıyoruz.

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben bu siteyi taa 4 ay önce falan biliyordum. Sayın Troy şuan kimseye sölemeyin çalışmalarımız devam ediyor demiştir:)

Ama etiket ve menüler çok göze çarpıyor. Bide konuların arasına reklam güzel yakışmıyor. Bence Samsung reklamı başka bir alana konmalı. O zaman tüm konular bir arada olur o zamanda sitenin pek fazla görünümü bozulmaz

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Alttaki haber sayfa sayıları 1,2,3,4,5......354,355, güzel gözükmüyor, daha estetik bir stilde yapılabilir.

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Internal Server Error
Hatası ile karşılaştım. Kaçırdım göremedim :)

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
güzel de bir logomuz olursa dadından yinmiyeceğini düşünüyorum SDN halkı.

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Selam troy bende yeni tasarımı görenlerdenim, ve birkaç eleştirim var.Öncelikle etiket bölümü hiç olmamış nedense çok gereksiz buldum; daha vektörel bir logo güzel olabilir, diğer arkadaşların aksine ben yeni tasarımı daha çok beğendim çünkü sade ve görsellikten çok içeriğe önem verildiğinin, bundan sonrada verileceğini anımsatıyor.Eğer reklamlar sadece sağa ve sola alınacaksa hiç sorun değil ama lütfen mümkün ise anasayfa'daki konuların arasına reklamlar sıkıştırılmasın.Eleştiri grubuna katılım için illa ofise gelmek gereklimi? istanbulda olmama rağmen üşengeç biriyim bu konu hakkında buradan yardımda bulunsak olmazmı fikirlerimiz ile ? Aklıma bunlar geldi şimdilik :)