Shiftdelete netin kapatılmasına en sert tepkiler

GelirVergisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Müyapın böyle saçma gerekçeyle siteyi kapatmasını Twitterde MHP millet vekili Meral Akşenerin attığı twitle öğrendim. Bir haberi paylaşmış ve ''bu çocuklardan ne istiyorsunuz'' demiş. https://twitter.com/#!/MeralAksener_

5kvvm.jpg

Haberi okuduğumda baktım haber burada.http://www.kefline.com/muyap-shiftdeleteneti-kapatiyor

Bir sosyal paylaşım ağının Türkiye temsilcisi Ersin Tezcan'ın attığı Twit https://twitter.com/#!/TezcanErsin
5kw3w.jpg

Şimdi,ye kadar 20 bin e-mail yollmaışlar bile.

Ağlayıp sızlayacağına sizde e-mail yollayın arkadaşlar. Buna izin vermemeliyişz

Reaksiyon puanı
31
Bir zamanlar yanlış hatırlamıyorsam trezcan lakabıyla forumda banlanan tezcan ersin'nin bu gayreti taktire şayan gerçekten.

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
bende yolladım mail ama dediğim gibi twetter üzerinden ve başka yollarla olayı büyütmemiz lazım kamuoyu oluşturmalıyız

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tövbe ya,nedir bu arkadaş..Oldu youtube de kapatsınlar...

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Saçmalığın dik alası hemde.

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
bence diğer popüler teknoloji sitelerinin de kınama açısından anasayfalarında bu duruma müdahil olmaları lazım.

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Mahkemeye başvursak sonuç ne olur acaba?
BU nasıl bir şeydir arkadaş? Kaşının üstünde gözün var meselesine dönmüş.

Gücünüz yetiyorsa Youtube 'u kapatın....

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar o videonun neyle ilgili olduğunu bilen var mı ya ? bilen varsa video linkini pm atsın.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Mail tamamda.
Daha neler yapabiliriz.Onu konuşalım.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Twitter hesabım yok ama sırf bu iş için alacağım bir hesap.
Ne yapıp edip kendimce bir şeyler yapacağım:

hocac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Felaket derecede ustaca bir üslupla protesto ettiğimi belirtip, daha sonra konunun uzaması veya büyümesi halinde atılacak maillerin daha sert olacağını ve bunun hoş görülmesi gerektiğini bildirdim.Sonra adamların yedi ceddine sövünce vay efendim niye böyle dedin diye karşıma çıkmasınlar.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Mail atmak bırseyı degıstırmez adamlar hukukı yonlerden kararları cıkartmıslar....

hocac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mail atmak bırseyı degıstırmez adamlar hukukı yonlerden kararları cıkartmıslar....

En azından hukuki sürecin durdurulması ve şikayetin geri çekilmesi konusunda caydırıcı olma ihtimalimiz var, sitemiz için elimizden geleni yapmalıyız.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
acin anayasa kitabini okuyun. sonra durumla ilgil net bi tesbit yapip konu icin ise yarar bi savunma hazirlayin :p
daha sonra yapilan yargilama ile ilgili bi yanlis tesbit ederseniz resmi bir dille aciklayip dilekce halinde yazin. sonra savciliga veya troya gonderin yapilan ise gore bayagi bi ise yariycaktir .

cunku karar ciktiysa temyiz miydi temiz miydi teymiz miydi neyse artik ona basvurmak lazim. yani kararin hatali eksik veya yanlis bi bilgiyle yapildigini belirtip duzeltilmesini talep etmek gerekiyo.

yani dediklerine bakarsak su halde kapatilmasi kesin gibi.
tabi duzeltilmezse .

hocac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şimdi önce telaşa gerek yok hukuki işlemler genelde iki yıl kadar sürer buda ortalama bir davanın sürecidir.İşin içine temyiz de girdiği zaman üç yıl bile denilebilir.Elimde zaten hukuk sözlüğü var şu anda, ilgili kanun veya yönetmeliğin ismi konusunda fikri olan biri paylaşırsa okumayı ve hatta ezberlemeyi planlıyorum.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
helal bir milletvekilinin buna destek vermesi bizim için iyiye işaret

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
nası kapanır yaaa neolmuşki acaba? gerekçe nedir ? Bu sitenin yaptığı tek bir kötü şey varsa oda TTnet e kapı açmak oldu.(TTNET destekmidir nedir :)))

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Şimdi önce telaşa gerek yok hukuki işlemler genelde iki yıl kadar sürer buda ortalama bir davanın sürecidir.İşin içine temyiz de girdiği zaman üç yıl bile denilebilir.Elimde zaten hukuk sözlüğü var şu anda, ilgili kanun veya yönetmeliğin ismi konusunda fikri olan biri paylaşırsa okumayı ve hatta ezberlemeyi planlıyorum.
ticaret kanunu ile alakali hangi sayfa satir cilt bilemem bilgisayarda arama yapabiliyosan anayasada bulabilirsin :p

ticaret-telif haklari ve sanal biseylerle alakali kanun. :p

GridLuck

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hakaretsiz ama bol aşağılayıcı bir maille destek vermiş bulunmaktayım. Böyle dengesizce bir kararın neticesi ne olacak gerçekten merak etmekteyim.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Bende mail attım. Bu olay tam adiliktir başka bir şey değil :hammer:

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bütün mecralara mail gönderdim. Bu işten sen zararlı çıkacaksın müyap.

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu ne saçmalıktır ya bu kadar güzel bir kurum saçma bir nedenden nasıl kapatılır gerçekten burası türkiye hak hukuk kalmamış

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Mü-yap cami duvarında ne işin var? Mantıklı olun az.

Reaksiyon puanı
10,325
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION], avatarınla en müessir protestoyu sen yapmışsın yeğenim, tebrikler!
bence bütün sdn üyelerinin bu avatarı kullanması halinde sanırım harika bir tepki mekanızması oluşturmuş oluruz.