ShiftDelete kadar iyi bir forum yok

Bu konuyu okuyanlar

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Kaç yaşındasın abim? bit değil de bir yazsan daha iyi olur. :)

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
teknoçatapatta mesaj atmak için Edebiyat öğretmeni olman gerek
Ya böyle diyoruz, gömüyoruz da hadi eğri oturup doğru konuşalım. Burada tonlarca troll konu varken orada hiç olmuyor. Kötü yönetimi olmasa buradan daha kaliteli.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bu forum da iyi evet, bazı insanlar dışında. Ama internet ortamı bazen denk gelebilir öyle kişiler, başka yerlerde de. Her neyse... Hoş geldiniz SDN foruma. ?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
+1.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya böyle diyoruz, gömüyoruz da hadi eğri oturup doğru konuşalım. Burada tonlarca troll konu varken orada hiç olmuyor. Kötü yönetimi olmasa buradan daha kaliteli.
En son bir gece sen tonlarca Troll konu açtın. Ben burada başka troll konu görmedim.

Son düzenleyen moderatör:

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
+1.

En son bir gece sen tonlarca Troll konu açtın. Ben burada başka troll konu görmedim.
Teknopatın içinden geçmişsin resmen epilepsi nöbeti geçirmek 2.kez epilepsi nöbeti geçirmek 2 eşcinsele aşık olmak ahaksnssissjsbsosbs

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Teknopatın içinden geçmişsin resmen epilepsi nöbeti geçirmek 2.kez epilepsi nöbeti geçirmek 2 eşcinsele aşık olmak ahaksnssissjsbsosbs
Aslında amacım, orada ki insanları güldürmekti de, hak etmiyor hiç bir gülmeyi.
Başka açma amaçlarım yoktu zaten.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
+1.

Açtığım troll konuları söyler misiniz? Ayrıca nasıl görmüyorsunuz, daha demin iki tane troll konu açıldı.

Bruh Moment

Asistan
Reaksiyon puanı
275
Bir forumda küçük bir yazım yanlışı yaptığım için hesabımı dondurdular en forum bence bu forum.
Aynen, kesinlikle senin dediğin gibi olmuştur. 20'ye yakın ceza aldım ama maksimum 1 gün sürdü.

Keşke yalan söyleyerek forumu kötü göstermeye çalışmak gibi hareketler yapmasanız.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Arkadaşlar lütfen birbirimize rencide edici, hakaret içeren söylemlerde bulunmayalım. Forum sitelerini kıyaslamayalım.

9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
a-) Üyelerimizi rencide edici sözler ve kelimeler kullanmak yasaktır. Uyarı alabilir ve sonrasında uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.

28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link, içerik paylaşımı yapılması ve konularının açılması yasaktır. (Farklı teknoloji kanallarının YouTube videoları, yardım amaçlı mesajlara eklenebilir. Yardım amacı güden bu mesajlar kurala dahil değildir.)

Veliblod

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Youtube youtubede kendi reklamını vermişdir.

Reaksiyon puanı
8,012
O foruma da üye olurken sözleşme kabul ediyorsunuz. Başka yerde onların hakkında kötü yorum yapmak uygun olmaz.

Ek olarak buranın da kötü yanları var. Buradan başka forumlara gidip kötüleyenler pek yok sizde yapmasanız daha iyi olur.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Oranın kuralları öyle, kurallara uymayacaksanız burası da kötü o zaman, her yer kötü. Her yerin kendine has kuralları vardır.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Bana yazı yazmayı Technopat falan öğretmedi. LoL Forum'dan ve Panolar'dan beri biz buralardayız.

Gerçi Ubuntu Forum'da var.
Kabul edin de sözleşmeyi, anlamsızca abartıyorlar.

Ben Cami'lerden anlamsızca nefret eden ve bunu destekleyen yönetim yüzünden, bazı ufak tartışmalara vesile olup ban yedim.

Öyle duruyor ki, sadece İslam dışında, tüm her şeye ırkçı karşıtılar.
Ayrıca inanılmaz derece de kendi ırklarından nefret eden üyeleri var ve batı hayranlığı ön safhada.

Ben iyi ki orada değilim.

Son düzenleme: