Shifdelete.net sitesini yer imlerimden çıkardım.

Bu konuyu okuyanlar

NeBuKafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu ne kardeşim teknoloji programımı izliyoruz, sizin ekonomik tahminlerinizimi izliyoruz, ideolojik siyasi saplantılarınızımı izliyoruz. Herkesin bir siyasi, dünya görüşü olabilir ancak üst üste bu kadar ağır olmamalı, bu şekilde giderseniz bize izleyecek alternatifler çok, sizde kendi siyasi -dar- kitlenizle takılmaya devam edin.

Bunu demek için üye oldum evet, az akıllı olun, siyaset yapın bişey diyen yok, ama siyaset yapmıyorum demeyin, ben siyaset izlememek, dinlememek için sizi izliyorum.! Bi dahada izlemem, hadi kolay gelsin...

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524
Bence tam çizgi de duran bir site sdn.

Sdn hissedarı değilim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
e ne yapalım? tekrar eklemeyi bilmiyorsun?

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Bunu yazmana gerek yoktu. İstemez isen bir daha siteye girmezsin olur biter.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Yerimlerinden çıkarmak buraya yazmaktan daha kolay. Boşuna zahmet etmişsin.

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Burasi bence bir iyi bir teknoloji sitesi oldugu kadar herkesin kendi fikrini özgürce soyleye bileceği iyi bir platform tabi ki kurallar cercevesinde siyasete gelince ben anasayfa da ve ya diğer sayfalarında gorunen teknoloji sitesine yakişmayacak bir siyasi haber görmedim forumda belli konularda bu konular tabiki tartişila bilir sonucta siyaset dediğimiz seyde herkesin kendine ait olan ozgür fikridir ve bunu soyleye bilmelidir SDN de bence bunu sağliyor iyi bir sekilde bu sekilde fikir beyan eden biri için de git bı daha siteye girme gibi seyler soylemek te bence yalnıs olur bunu diğer arkadaslar için soyluyorum

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
tekrar bekleriz.
bu forumdaki sıcaklığı çok nadir bulursunuz.
söylediğiniz şekilde siyasi bir propaganda ben hiç bir video tanıtım da vs. görmedim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Siyasiler 4G 5G den konusursa bu da teknoloji sitesinde haber olur. Ekonomiyle ilgili bir durum olursa bu da alim gücünü etkiler ayni zamanda bu da teknolojik sohbete konu olur bunlar gayet normal. Izlemezsen izlemezsin de bu taraftar bulma çabasını da kendi siyasetini yapmak olarak görüyorum ben de bunu sevmiyorum mesela napacagiz? Internet dünyası özgür bir dunya o yuzden herkes görüşünü dile getirebilir ama alakasiz bir sekilde dümdüz siyaset yapmak tabiki kurallara aykırıdır.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Güle güle umarım geri gelmezsiniz...

BT İle 5 çayında konuşulanları siyaset olarak gören, anlatılanları anlamayacak kadar cahil olan ve utanmadan burada bu dile getiren biri gelmesin zaten geri...

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Forumda zaten siyaseet yasak, videolarda da arkadaşlarımız eğlenceli bir üslupla konuşuyor. Bence siz olayı biraz yanlış anlamışsınız. Güle güle...

yunasyus

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
nicken de anlaşılacağı üzere bu neyin kafası belli değil :D

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Berkin abi ve Tolga abiyle tamamıyla farklı görüşler taşımama rağmen onların yaptığı eleştirileri haklı buluyorum. Teknolojiyi bilmeyen insanları teknolojik gelişmeleri sağlayan bakanlıklara atarsanız, onları danışman yaparsanız bu kadar eleştiriyi de hak ediyorsunuz demektir. Herkes bizimle aynı görüşe sahip olacak diye bir kaide yok. İzlemek istemiyorsanız izlemeyin olsun bitsin.

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
bu arkadaş teknolejiyi bilgisayar-telefon-tabletden ibaret sanıyor :D

çıkardıysan çıkardın arkadaş bizene bir daha eklemessin olur biter.
1 teknolejiden anlamayan gider 10 teknolejiden anlayan gelir.

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Yazmaya belirtmeye gereği yoktu umursamıyorsan umursamazsın güle güle kardeşim

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kimse kimseye karışamaz . Adam siteyi beğenmiyor sevmiyor diye dövecek değiliz heralde :D [MENTION=403662]Pilot Kalem[/MENTION]

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
SDN'yi yer imlerinden silersin ama arada bi url adresini üşenmeden yazıp gene girersin çaktırmadan. Eğer seni sitenin içinde yakalarsak da kuzenim girmiş dersin. :p

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
bu günü yas ilan ettik sdn bayrağını yarıya indirdik:D

11186199_10153293214307437_1765849815_n.jpg

sedatmd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gezi videoları filan benim sıkıntımı gideriyor zaten yeterince asosyal oluyoruz bu alanlarda. :yes:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,297
İsteyen o şekil girer, isteyen bu şekil girer. Kimse kimsenin girişini ve sitesine karışamaz. Haa anladın sen onu.. :D

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Teknolojik ortamda her şey senin elinin altında istediğine gir istemediğine girme :) sadece teknoloji haberlerini okumayı becerebilseydin keşke :) gören de siyasi ideoloji empoze etmeye çalışıyor sanacak altı üstü kişisel düşünce. Son zamanlarda siyasi konular benim de hoşuma gitmiyor ama yasak olmasından iyidir. Ben iki yorum okuyunca kimsenin fikir değiştireceğine inanmıyorum zaten niye bu kadar rahatsız etti acaba...