Şeyma Subaşı'nın da katıldığı tekne partisinde kadın üstünde sushi yediler

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Bu yemek sunum tarzı uzakdoğuda zaten mevcut olan bir şey. Burada abartmışlar ama seksizm katmışlar işin içine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta youtubeda Hayrettinin böyle videosu bile var.

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Bu yemek tarzı çok popüler bir şey corona yı saymazsak sıradan bir şey.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Yerel dilde ‘’Nyotaimori’’ olarak adlandırılan vücuttan suşi yeme geleneği, taze hazırlanmış suşiyi çıplak kadın vücudunda sunmaya dayanıyor.
Post modern kadını objeleştirme hareketine nasıl katkıda bulunacaklarını düşünen bir Japon yemek şirketi, eski çağlarda kullanılan bu ilginç geleneği yeniden keşfederek hedefi tam 12’den vurmuş.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
1599228733282.png

İğrenç?!

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Beşiktaş Balmumcuda bunu yapan bir restaurant 2009da açılmış ve o günkü fiyatı 18 yaşını doldurmuş bireyler için kişi başı 350 dolar.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Koca parası yiyen vasfı olduğunu düşünmediğim her anını paylaşmak zorunda kalan sosyal medya bağımlısı bir insan. Profiline girip geçireceğim zamanı tuvallette geçirmeyi yeğlerim.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Plaja gidenler, mitinge gidenleri suçluyor. Mitinge gidenler plaja gidenleri, Avm'ye gidenler düğüncüleri, Düğüncüler kafelere gidenleri, vatandaş devleti, Devlet vatandaşı eleştiriyor. Herkes birbirini suçlarken olan sağlık çalışanlarına, sağlık bakanına ve dikkat eden vatandaşa oluyor.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
şu dünyaya bir defa geliyorsun tadına bak kendini ksıtlama herşeyi yapmkata özğürsün kimsenin özğürlüğünü gask etmediğin sürece bak iğrenç denmiş nerden biliyorsun belki çok seveceksin burda kadın bedenini objeleştirlmesi falan diyenler çıkacak yapmak istemezse zaten yapmaz kime zorla bir yere bir kalıba sokmuyor kişiyi özgür iradesi ile işini yapıyor bu çok normal birşey nasıl bizim ülkemizde pavyon kültürü fazla ise buda onun hafifleitlmiş hali pavyon daha kötü

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
şu dünyaya bir defa geliyorsun tadına bak kendini ksıtlama herşeyi yapmkata özğürsün kimsenin özğürlüğünü gask etmediğin sürece bak iğrenç denmiş nerden biliyorsun belki çok seveceksin burda kadın bedenini objeleştirlmesi falan diyenler çıkacak yapmak istemezse zaten yapmaz kime zorla bir yere bir kalıba sokmuyor kişiyi özgür iradesi ile işini yapıyor bu çok normal birşey nasıl bizim ülkemizde pavyon kültürü fazla ise buda onun hafifleitlmiş hali pavyon daha kötü
Bana göre iğrenç zaten ama bu partiden saatler önce katıldığı doğum günü partisinden 10 kişide koronavirüs çıkmış bir de onun üstüne bu hareket gelince sinirlendim açıkçası kim bilir daha kaç kişiye bulaştı ve onlar nerelere gitti

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
İtalyan sevgilisinden ayrılmış kadıncağız ne yapsın kendini partilere vermiştir hayat zor. Size kalsa Hayatınıda yaşamayacak heralde kadın :) Acun'dan ayrılmış 1 tane çocuğu varmış veya 1 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisini bıraktığı veya Etilerdeki kafesi battı diye evde üzülecek karalar bağlayacak hali yoktu heralde.

Not: 2. fotoda dayı çunukta kullanmayıp yemeği ağızı ile mi alıyor orada kadının üstünden ? İyi düşünmek lazım bir erkeğin üzerindende sushi yiyebilirdiler :)

Reaksiyon puanı
10,325
Nihilizm anaforunda yaşamak böyle birşey zahir.
Ömrü mutfak ile tuvalet arasında yaşamak.

"Kubur faresi hayat, meselesiz gerçeksiz,
Heykel destek üstünde, benim ruhum desteksiz" demişti şair Necip FAZIL.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Nihilizm anaforunda yaşamak böyle birşey zahir.
Ömrü mutfak ile tuvalet arasında yaşamak.

"Kubur faresi hayat, meselesiz gerçeksiz,
Heykel destek üstünde, benim ruhum desteksiz" demişti şair Necip FAZIL.
değil hedonizim

Bana göre iğrenç zaten ama bu partiden saatler önce katıldığı doğum günü partisinden 10 kişide koronavirüs çıkmış bir de onun üstüne bu hareket gelince sinirlendim açıkçası kim bilir daha kaç kişiye bulaştı ve onlar nerelere gitti
olayı şimdiki zaman göre değerlenidr tamam virüs geniş kapsamda düşün iştir bunun adı herkez kalemden kağıtan para kazanmıyor

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
benim de midem bulandı bu ne ya. bir de bu partiyi veren iki sevgili koronaymış öyle haberler çıktı.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
değil hedonizim

olayı şimdiki zaman göre değerlenidr tamam virüs geniş kapsamda düşün iştir bunun adı herkez kalemden kağıtan para kazanmıyor
Haklısınız hocam. Kiralık katillerde işin ekmeğinde. Hepsine saygı duymalıyız. Hırsızlara da saygılı olmalıyız. Malum işsizlik tavan. Sabahtan akşama kadar dilenen çocuklarda işin ekmeğindeler. Zaten bu insanlara saygı duymayan kitleler hep problemli. Yeni dünya düzenimiz bu şekil olmalı. +1 destekliyorum

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554
Tövbe tövbe.İşte milletimizin gittiği yer.Eskiden insanımız biraz edepliydi.Şimdi bunu anlatacak kelime bulamıyorum.