Sevgine İhtiyacım Var

Bu konuyu okuyanlar

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sessiz Sevdaların Bitiremediği, Sözcüklerin İfade Edemediği, Bahar Aylarının Varlığını Kıskandığı,
Sen, Sen İçimin İnce Büyük Derin Sızısı.! Seni Seviyorum...
"Seni Seviyorum" Yazarken Eriyorum, Her Eriyişimde Birkez Daha "Seni Seviyorum"
Hepsi Bu, "Seni Seviyorum"...

sevgine ihtiyacım var, bana yaklaşan durağanlaşmış beyninde ki düşüncelerin nokta bitişlerine. Uzaklarda olduğumu düşlediğinde senden bir nebze uzaklaşmadan senli dünlerde ayakta kalma çabalarıma inanmana, parmak uçlarımda ki hislerimden acılarına sebebiyet verenlere olan nefretimin büyümesine olan engelleme çabalarına sahip çıkamayan beynimin aslında kendine verdiği sızılardan vazgeçme gayretleriyle cebelleşip duruyorken bakışlarındaki ışığa ihtiyacım var. Benliğimde bastırdığım sana olan vazgeçilmez hislerimi beyninde açığa çıkarma duygularımın yüreğimdeki fırtınanın dinmediğini cümlelerimin arasına sıkıştırılmış göğsümün o ince sızısından göğsünün sol yarısına akan hislerimi anlamana ihtiyacım var. "seni sevdiğimi daha önce söylemişmiydim ?" cümlesinin dudaklarından çıkarken "hayır" diye anlamsız bir cümle kurup sesindeki sevgiyi defalarca duymak isteyen "ben" in sana ihtiyacı var. Yanan kalemime dokunmadan sevdalı kalemimin ucundan dökülen yazıların sana ait olduğunu bilmene ihtiyacım var. "Sen"i kaybetmekten her adımda korkan benin sevdanı bilmeye ihtiyacı var..

kaynak:lovemove

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Allah yardımcın olsun :p

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Anlaşıldı alicia sen Leyla olmuşsun. :p :D :D

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
evet ben hep leylaydım mecnun yokdu :D

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
zaten mecnunum vardı kavgalıydık :D

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
aman iyi allahım bozmasın :) bugünlerde pamuk gibiyim demişsin sebebi belli oluyor hele açtığın konular şimdi dahada iyi anlaşılıyor :D (S) (S) (S) (S)

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
insanın ask hayatı iyiyse bu herseye yansıyor

betülxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok güzel olmuş emeğine sağlık alicia:)Akşta mutlulukla beraber gözyaşıda vardır.O yüzden hep mutlu ol:))

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
betülxx dedi ki:
çok güzel olmuş emeğine sağlık alicia:)Akşta mutlulukla beraber gözyaşıda vardır.O yüzden hep mutlu ol:))
ağlamasak olmuyormu?

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
olmuyo aglatıyorlar eninde sonunda