Sevgili ile ayrı okullarda olmak ?

Bu konuyu okuyanlar

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Sevgilim ile ayrı okullarda okuyoruz okullarımızın arası 5 dk yürüme mesafesinde sevgilim biraz güzel de bir kız ama ağır başlının Allah'ı ona sınıfında okulunda kur yapacak olanlar olursa zaten cevap vermez fakat yinede ben hoşlanmam ve sinirlenirim hali ile döv diyeceksiniz yaparım ama nereye kadar kökten halletmenin bir yolu varmıdır zaten çıkışlarda hep yanında olacağım ama önemli olan okul içi tavsiyelerinizi bekliyorum

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Sakın parmağına yüzük felan takma. Çok ergence bir şey.
Yapacak bir şey yok. Ekmek mücadelesi gibi düşün. ? ?
Gönüller ve kafalar bir oldukça dış etkenlere takılma.

Yapabileceğin tek şey. Kıskançlığına hakim olmak. Kıskançlık sürekli artarak ilerler. Dikkatli ol erkekleri uzak tutayım derken kızdanda olma

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Sakın parmağına yüzük felan takma. Çok ergence bir şey.
Yapacak bir şey yok. Ekmek mücadelesi gibi düşün.
Gönüller ve kafalar bir oldukça dış etkenlere takılma.
Ben ve kızın karakterinde sıkıntı yok zaten öyle toka yüzük gibi şeyler salaklık bana göre ya kız çok iyi saf değil ve beni seviyor biliyorum bunu fakat işte malum insanoğlu sevgilisi olana bile yanaşırlar zaten sarışın kız görünce maymuna dönüyorlar kavga ederim etmesine de nereye kadar işte

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310
Sevgilim ile ayrı okullarda okuyoruz okullarımızın arası 5 dk yürüme mesafesinde sevgilim biraz güzel de bir kız ama ağır başlının Allah'ı ona sınıfında okulunda kur yapacak olanlar olursa zaten cevap vermez fakat yinede ben hoşlanmam ve sinirlenirim hali ile döv diyeceksiniz yaparım ama nereye kadar kökten halletmenin bir yolu varmıdır zaten çıkışlarda hep yanında olacağım ama önemli olan okul içi tavsiyelerinizi bekliyorum
Böyle boş işlerle uğraşmak yerine geleceğini dusun ve oku? Kız için belaya bulaşma

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Böyle boş işlerle uğraşmak yerine geleceğini dusun ve oku[emoji6] Kız için belaya bulaşma
Ya okulum derslerim iyi kız arkadaşımın da aynı şekilde o sağlık okuyor ben sivil havacılık oyuzden sıkıntı yok

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Dostum sen kız arkadaşına güvenmiyorsan ve onun bu tarz insanlara karşı ileride göstereceği tavırlara karşı tereddütün varsa zaten sağlıklı bir ilişki içerisinde olamazsınız. İster eşin olsun ister sevgilin, onu sürekli olarak takip edip kollayamazsın.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Dostum sen kız arkadaşına güvenmiyorsan ve onun bu tarz insanlara karşı ileride göstereceği tavırlara karşı tereddütün varsa zaten sağlıklı bir ilişki içerisinde olamazsınız. İster eşin olsun ister sevgilin, onu sürekli olarak takip edip kollayamazsın.
Bunu biliyorum zaten dediğim gibi kız arkadaşım ile alakalı zerre kuşkum yok ona güveniyorum benim asıl merak ettiğim yanaşan cevabını aldığında yani sevgilim var cevabını aldıktan sonra devam eder mi ? Kızın zaten tek erkek arkadaşı benim ciddiyim bende sevgilisiyim yani öyle düşünün

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Sen doğal ol güven gerçekten sevgini göster.Zaten senin verdiğin emeğe ilgiye karşılık vermiyorsa hiç sevmemiştir.O zaman hiç üzülmene de değmez.Kıskançlıklar olur ama büyütme güven ve saygı önemli.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Sen doğal ol güven gerçekten sevgini göster.Zaten senin verdiğin emeğe ilgiye karşılık vermiyorsa hiç sevmemiştir.O zaman hiç üzülmene de değmez.Kıskançlıklar olur ama büyütme güven ve saygı önemli.
Teşekkür ederim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
16 yaşındaysan bence aceleye gelmişsin. Seve bilirsiniz iksiniz de ama ve ama nedir biliyor musun?

Bir mesleğin olmadığından sonra yada çalışıp belli başlı para kazanmadıktan sonra Kız senle aile hayatı düşünemez ve gider başkasıyla evlenir.

Yani ilk önce kendi hayatına çeki düzen ver.
Sağlam yada Normal İş ve Kendi Evin varsa kız senindir hiç kıskanmanada gerek yok. Araba sonra da alırsın sıkıntı yok.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
16 yaşındaysan bence aceleye gelmişsin. Seve bilirsiniz iksiniz de ama ve ama nedir biliyor musun?

Bir mesleğin olmadığından sonra yada çalışıp belli başlı para kazanmadıktan sonra Kız senle aile hayatı düşünemez ve gider başkasıyla evlenir.

Sağlam yada Normal İş ve Kendi Evin varsa kız senindir hiç kıskanmanada gerek yok. Araba sonra da alırsın sıkıntı yok.
Şöyle diyim bu şekilde bir kız değil hem yaşadığı aile yapısı yüzünden değil hemde karakteri bu şekilde değil evim var arabam da olacak kalan bir araba var fakat kız böyle değil karaktersiz değil yani

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
lise aşkları saçma sadece insanlar sizin sevgili olduğunu göreceği için o duyguyu aşk sanıyorsunuz

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
@_Zaur_ siz kızlar konusunda iyi master yapmışsınız. Helal olsun. Senin gizli sekme olayı bu demi.....

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
lise aşkları saçma sadece insanlar sizin sevgili olduğunu göreceği için o duyguyu aşk sanıyorsunuz
Ya ne kadar desemde inanmazsınız fakat lise de gerçekten aşık olamaz mı kimse ömürlük sevemez mi ben bu kızı bu şekilde seviyorum kim nasıl düşünürse düşünsun valla ben bu şekilde seviyorum

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310

Bende benzer tarz da tavsiye verdim

Son mesajlar