Sevgili hikayeleri

Bu konuyu okuyanlar

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Bayilerde yerini aldı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umutlarım vardı söndürdüler
Dünyayı boştan yere döndürdüler

Kızlar ayrı dünyada yaşıyor gibiler
Ayrı Dünyada değil aynı gemide yaşıyolar ama sen gemi ile beraber batarken, onlar ya başkasının sırtına atlayıp kaçıyorlar ya da geminin suyun üstünde kalan kısmında dayanabildikleri kadar dayanıyorlar??

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bayilerde yerini aldı?

Ayrı Dünyada değil aynı gemide yaşıyolar ama sen gemi ile beraber batarken, onlar ya başkasının sırtına atlayıp kaçıyorlar ya da geminin suyun üstünde kalan kısmında dayanabildikleri kadar dayanıyorlar??
Sevgimiz hayyallerde açımız kalbimizde kalıyor biz seviyoruz eller alıyor bize sigara içmek kalıyor sarıyor ama dumanınıda yeller alıyor geriye ise yıkık bir insan kalıyor

Ne salladım be

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Sevgimiz hayyallerde açımız kalbimizde kalıyor biz seviyoruz eller alıyor bize sigara içmek kalıyor sarıyor ama dumanınıda yeller alıyor geriye ise yıkık bir insan kalıyor

Ne salladım be
Bi şey diyim mi efso olmuş, gözümden aşağı inen bir damla yaşı siliyorum hemen ??

Eee anlatmaya baslayin bakalim...
Başka itiraflar var mı acabası?

Ben birinci sınıfta açıldığım kızdn tokat yemiştim, sonra da sınıfa kaçıp sıranın altına saklanmıştım. O da sıranın altına gelip beni dövmüştü. Swkwkwkwk:)

Son düzenleme:

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Albayım bütün hikaye zaten orda yazıyor...
Anladım dostum, geçmiş olsun.:)

Kanka sapda olmuyor be düşünsene her gece onla konuşuyorsun.O seni kıskanıyor sen onu kıskanıyorsun.Düşünmesi bile güze
O kıskanma olayı bir yerden sonra çok can sıkıyor ve de yakıyor ama düşünmesi harbi güzel. Uyku sorunum var, ilaç kullanamadığım için bu dediğini ve işte onunla sohbet etmeyi vs düşünerek uyuyorum ben de.:(

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Anladım dostum, geçmiş olsun.:)

O kıskanma olayı bir yerden sonra çok can sıkıyor ve de yakıyor ama düşünmesi harbi güzel. Uyku sorunum var, ilaç kullanamadığım için bu dediğini ve işte onunla sohbet etmeyi vs düşünerek uyuyorum ben de.:(
Aga be.....