Sevgi; bazıları için 17 harflidir !!!

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
CHP gençlik kolları bir video paylaşmış ve konsept Sevgi bazıları için 17 harflidir diyorlar :D ( Yani KemalKılıçdaroğlu )

Not: Bir partinin gençlik kolları burada ne anlatmak istemekte ! Video Üzülürsün diye başlıyor ağlayan bir çocuk devamında babası Sen çok üzüldün sen çok ağladın o bali üzülmesin ağlamasın diyor ( CHP'nin yıllardır iktidar olamamasına gönderme mi nedir ) ve devamında Kemal Kılıçdaroğlu görünüyor :D Ne yani çocuklar ağlamasın diye Kemal Kılıçdaroğlu ile iktidar mı olunacak artık CHP seçmeni ağlamyacak mesajı mı verilmeye çalışılmış ? Gülmekten anlayamadım bu nasıl video diye...

Özellikle CHP seçmenine sormak istiyorum :) Sizin için sevgi gerçekten 17 Harfli mi ?

BuraKAyaydinn

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Benim için 11 harfli. Kim olduğunu anlamışsınızdır :)

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Ülkeye faydanız yok biliyoruz da bari kendinize faydanız olsun.. Orjinal bir fikir üretecek adam yok mu partinizde?? Hep mi çalıntı olur??

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ülkeye faydanız yok biliyoruz da bari kendinize faydanız olsun.. Orjinal bir fikir üretecek adam yok mu partinizde?? Hep mi çalıntı olur??

Bu digitürk reklamından çalıntı olduğunu biliyordum zaten de ben anlatmak istediklerini anlayamıyom :)

Üzülürsün diyordu diye başlıyor ağlayan bir çocuk devamında babası Sen çok üzüldün sen çok ağladın o bali üzülmesin ağlamasın diyor flan kelimeler çok enterasan. Sonunda Sevgi 17 Harflidire bağlayarak Kemal Kılıçdaroğluna oy verin artık ağlamayın mı demek istiyor nedir.

Düne kadar şu Kemal Kılıçdaroğlu gitsede kurtulsak 10 seçim kaybetti liderlik ruhu yok diyen CHP seçmenine ne oldu ! Bildiğin alenen Cumhurbaşkanlığı adaylığı için hazırlıyorlar PR yapıyorlar Kemal Kılıçdaroğluna.

BuraKAyaydinn

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Bu digitürk reklamından çalıntı olduğunu biliyordum zaten de ben anlatmak istediklerini anlayamıyom :)

Üzülürsün diyordu diye başlıyor ağlayan bir çocuk devamında babası Sen çok üzüldün sen çok ağladın o bali üzülmesin ağlamasın diyor flan kelimeler çok enterasan. Sonunda Sevgi 17 Harflidire bağlayarak Kemal Kılıçdaroğluna oy verin artık ağlamayın mı demek istiyor nedir.

Düne kadar şu Kemal Kılıçdaroğlu gitsede kurtulsak 10 seçim kaybetti liderlik ruhu yok diyen CHP seçmenine ne oldu ! Bildiğin alenen Cumhurbaşkanlığı adaylığı için hazırlıyorlar PR yapıyorlar Kemal Kılıçdaroğluna.
Ben açık söyleyeyim oyumu KK yanından kullanmam. Kullansam bile sırf iktidar değişsin diye kullanırım.

Son mesajlar