Severek Ayrıldınızmı

Bu konuyu okuyanlar

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
severek ayrılmak eskiden inandırıcı gelmezdi ama dogruymus aranızda severek ayrılmıs ve bu durumu atlatmıs birileri varmı acaba %(

KesKin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ayrıldım. Ve Hâlâ atlatamadım bu durumu...

TayFun KesKin

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
alicia dedi ki:
severek ayrılmak eskiden inandırıcı gelmezdi ama dogruymus aranızda severek ayrılmıs ve bu durumu atlatmıs birileri varmı acaba %(

Ben alicia. 5 sene geçmesine ragmen hala bi anlam veremediğim bi nedenden dolayı ayrılma kararı aldı. Ve çok ısrarlıydı, sanırım o zaten benden vazgeçmişti. Gerisinin önemi yoktu. 1-2 sene kadar aklımdan çıkmadı, sonra yeni biri oldu ve yaşadıklarımla yavaş yavaş unuttum. Fakat unutma evresi gerçekten zor geçti. :(

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Konu başlığını görünce aklıma direkt bu şarkı geldi :)
[flash=200,200]http://media.imeem.com/m/owXIfkGCyZ/aus=false/[/flash]

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
Severek ayrilinir mi? Seviyorsa niye ayrilirki insan? Ama sewerekte ayrılmak adama çok koyar galiba sanırsamm(başıma gelmedi gelmesinde) Seven her insan, her zorluga gögüs gerer...
insan psikopatsa olabiliyor işte demekki >X< öle sevgilisi olana acırım şahsen ^^
sezen aksunun bi şarkısını hatırlattı bana bu, tarkan mı söylemişti ne? yine kendinden yanadır ya hep yürek feda edip aşkı korur ya kendini :^)

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Uzun süredir sevdiğim kızı unutmak zorunda kaldım. Çoook uzun bir süreydi hemde. Belki de istediğim en son şeydi unutmak. Şimdi kendi kendime diyorumda, belki onu sevmeye devam etseydim ben hala bazı şeylerden ders almamış ve gülün peşinde koşarken papatyaları ezmeye devam ediyor olacaktım.

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
Belki zor olur.. Çok üzülürüm ama yenilmem.. Aşkımı harcamam.. Dünyaya bi kere geliyosam boşa harcıyacak aşkım yok benim
siz ya sevmemişsiniz yada korkaksınız..yani diyeceğim şu ki severek ayrılma olmaz

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
seçiL dedi ki:
Belki zor olur.. Çok üzülürüm ama yenilmem.. Aşkımı harcamam.. Dünyaya bi kere geliyosam boşa harcıyacak aşkım yok benim
siz ya sevmemişsiniz yada korkaksınız..yani diyeceğim şu ki severek ayrılma olmaz
Herkes aynı şartlarda değil Seçil. Bazı şeylere mecbur kalıyorsun. Yapabileceğin birşey olmuyor. İnşallah senin böyle bir derdini dinlemeyiz. ;)

Bu şarkıda benden
[flash=300,80]http://media.imeem.com/m/-y2Xi2-nht/aus=false/[/flash]

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
Seviyorsam hiç kimse hiç bişey bana engel olamaz.. Engelleri elimin tersiyle iter mutluluğuma bakarım ..Seven adam niye savaşmadan vazgeçsin o zaman hiç sevmiyor, sevmemiş ^^sorunlarala mücadele etmeyi bilmeli insan..zaten sevgi de biraz böyle güçlenir...sorunlara karşı omuz omuza yürek yüreğe oldu mu insan herşey hallolur...Seven her insan, her zorluga gögüs gerer.. aksini iddia edecek yok sanırım >X<-
ayrılıyorsanız sevmeyin, seviyorsanız ayrılmayın ^^ severek ayrılmaz kimse...

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende senin gibi dusunuyorum zaten sevdikten sonra hersey halolur ve sevgiye sahip cıkmak gerek ama tek taraflı olmuyo

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
alicia dedi ki:
bende senin gibi dusunuyorum zaten sevdikten sonra hersey halolur ve sevgiye sahip cıkmak gerek ama tek taraflı olmuyo
Bende bunu anlatmaya çalışıyorum Seçil. Sana daha önceden bu konuyu açıklamıştım. Herkesin içinde açıklamak istemiyorum. ;)

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102

mutlu mesud bahtiyar olmak varken, kimse acı gam keder için de yaşamak istemez...

ayrılıyorsalar bi şeyler kesinlikle bitmiştir....

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Seçil güzel söylüyorsun ama her şey insanların elinde değil. Sen bize kurumuş bir kuyudan su çekmeye devam etmelisiniz diyorsun. Ama kuyunun kuru olduğunun farkında mısın bunu bize gösteremiyorsun... Su alabileceğimizi ümit etsekte yukarıya çektiğimiz her kova boş geliyor.

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
erkekler boyle yapıcak birsey yok asklarına sahip cıkamıyorlar bi sure geciyor gelip birlikte olmak istiyorlar is isden geciyor bende unutmakda zorlanıyorum ama kalp kırıklıgım cok sanırım kısa surecek bu

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
alicia dedi ki:
erkekler boyle yapıcak birsey yok asklarına sahip cıkamıyorlar bi sure geciyor gelip birlikte olmak istiyorlar is isden geciyor bende unutmakda zorlanıyorum ama kalp kırıklıgım cok sanırım kısa surecek bu
:L

Son mesajlar