Sevdiklerinize ve Yakınlarınıza "Odun Gönder"in

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eyl 2009
Mesajlar
13,806
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,217
Puanları
113
Yaş
37
Screenshot_2.jpg

Yaklaşık bir hafta önce açılan Odun Gönder, sevdiklerinize ve tüm tanıdıklarınıza odun gönderebileceğiniz bir e-ticaret girişimi. Beklenenin aksine ince düşünceli olduğu yönünde övgü alabilecek de bir girişim.

Söz konusu site kesilen ağaçlardan arta kalan odun parçalarını özel ambalajlarla verilen adrese teslim ediyor. Teymur Jahangir’in kurucusu olduğu Odun Gönder’in ekibi Farhad Safarov, İlham Akberli ve Musa Afandiyev olmak üzere toplam dört kişiden oluşuyor.

odungonder-paket.jpg

İnsanlar sevgi gösterisi olarak gönderenler, trip atanlar, arkadaşına espiri yapanlar ya da arkadaşını trollemek için kullanıyorlar.

Odunluk yapmanın iyi tarafı da var. Odunluk yaptı veya size odun gönderdi diye çok da üzülmeyin. Çünkü gönderdiğiniz her odunla bir fidan bağışı yapmış oluyorsunuz ve adınıza bir fidan dikiliyor, düzenlenen sertifikanız da size gönderiliyor.

plant-tree.png

Odungonder.com, dünyada odun gönderme hizmeti sunan ilk web sitesidir. Bu sayede siz, nazik bir şekilde istediğiniz kişiye onun "odun" olduğunu anlatma şansını yakalayacaksınız.

:: Sizce nasıl bir e-ticaret sistemi? Tutar mı ve odun göndermeyi düşünüyor musunuz?
 
Üst