Sevdiğim kızla aram nasıl olmalı sizce fikirleriniz önemli.

Bu konuyu okuyanlar

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Gençler ve kendini genç hissedenler. Ben nerdeyse 6-7 aydır bı kızla konuşuyorum ve bunun 2 ayı falan küs kaldık. Sonra kız bana tekrar yazdı. Eskisi gibi konuşmaya başladık, ama konusmamız çok uzadığı için bı sonuca varmasını istedim ve varmadigini farkedince uzaklaşmak istedim mesajlarıma görüldü attım. Hikayelerine bakmadım yani hiç yazmadım o da benim ona aldığım hediyeyle story attı, en sevdig sanatçının en sevdiğim şarkısını paylaştı ve bende birgün o şarkıyı paylaşmıstim altına bı söz yazmıştım o da aynı sözü yazmış. Ne yapacağımı bilemiyorum konuşurken bı öyle bı böyle davranıyor bazen ama konusmadigimzda da en sevdiğim seyleri, benimle alakalı şeyler atıyor storyisine ne yapacağımı bilemiyorum bu konuda fikirleriniz çok önemli!!!

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Önceki konuda da bu konuyu konuşmuştuk, sanırım dediğime gelmiş ha? ? Aynı şeyi yine söylüyorum, bunları onunla konuşman şart yoksa bir sonuca varamazsın.

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53
En doğrusu konuşarak bir sonuca ulaşmak olacaktır. Seviyorsan sal kendini....

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Kızın özel hayatını neden burada herkese anlatıyorsun? Bunun için kendisinden izin aldın mı?

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Ona Evde Kendi Ellerinle Hediye Yapabilirsin.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Gençler ve kendini genç hissedenler. Ben nerdeyse 6-7 aydır bı kızla konuşuyorum ve bunun 2 ayı falan küs kaldık. Sonra kız bana tekrar yazdı. Eskisi gibi konuşmaya başladık, ama konusmamız çok uzadığı için bı sonuca varmasını istedim ve varmadigini farkedince uzaklaşmak istedim mesajlarıma görüldü attım. Hikayelerine bakmadım yani hiç yazmadım o da benim ona aldığım hediyeyle story attı, en sevdig sanatçının en sevdiğim şarkısını paylaştı ve bende birgün o şarkıyı paylaşmıstim altına bı söz yazmıştım o da aynı sözü yazmış. Ne yapacağımı bilemiyorum konuşurken bı öyle bı böyle davranıyor bazen ama konusmadigimzda da en sevdiğim seyleri, benimle alakalı şeyler atıyor storyisine ne yapacağımı bilemiyorum bu konuda fikirleriniz çok önemli!!!
Ona Arap sabunu hediye et aranız düzelsin.??????

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554
İyi düşün bu belkide hayatının kararı olacak.Gece rüyalarında seni rahat bırakmıyor durup dururken aklına geliyorsa ne bekliyorsun ? Wtcn küfürleri diye bir uygulama var her kıza açılamadığında kullan.

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Ben foruma ara vermiştim sen ara vermemişsin :)
İlk açtığın anketi de hatırlıyorum tavsiyeler vermiştik.Aradan 3-4 hafta geçmiştir muhtemelen.
Eğer hala bir ilerleme yoksa kendini yorma hayat uzun bugün olmazsa yarın olur.
Artık işin uzadığını düşünüyorum kendini rahat hissetmiyorsan gidip kendi duygularını ona aç geri dönüş alamasan bile en azından kafanda soru işaretleri kalmaz.

EnisALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ben foruma ara vermiştim sen ara vermemişsin :)
İlk açtığın anketi de hatırlıyorum tavsiyeler vermiştik.Aradan 3-4 hafta geçmiştir muhtemelen.
Eğer hala bir ilerleme yoksa kendini yorma hayat uzun bugün olmazsa yarın olur.
Artık işin uzadığını düşünüyorum kendini rahat hissetmiyorsan gidip kendi duygularını ona aç geri dönüş alamasan bile en azından kafanda soru işaretleri kalmaz.
Wayy kral bende ara vermiştim aslında girmiyordum. Çok haklısın gerçekten uzadı hani artık eskisi gibi hislerim yok yavaş yavaş bitmesini istediğime karar verdim coooook teşekkürlerrrr :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi düşün bu belkide hayatının kararı olacak.Gece rüyalarında seni rahat bırakmıyor durup dururken aklına geliyorsa ne bekliyorsun ? Wtcn küfürleri diye bir uygulama var her kıza açılamadığında kullan.
Wtcnı takip ediyorum bu onerinden sonra gidip bida dinlicem çok teşekkürler xd

Ona Arap sabunu hediye et aranız düzelsin.??????
Çok saol kral nikah dairesine gidiyoruz...xd

O
Hayatta bazı fırsatlar vardır değerlendirmezsen arkasında ağlarsın :)
Kral bazı kişiler bilir ben çok bekledim ama yorgunluktan ve üzüntüden başka bi şey olmuyor yavaş yavaş konuşmayı kesicem diyorum ama her kestigimde beni çarpıtan storyler atıyor jsmsmsmam. Neyse onu da atlaticam çok teşekkürler

Ona Evde Kendi Ellerinle Hediye Yapabilirsin.
Ne yapsarsam olmuyor, olmuyor eskisi gibi der giderim xd

Önceki konuda da bu konuyu konuşmuştuk, sanırım dediğime gelmiş ha? ? Aynı şeyi yine söylüyorum, bunları onunla konuşman şart yoksa bir sonuca varamazsın.
Aynen kral hatırladım söylemiştin bunları doğru diyosun bı kaç gün geçsin bakalım