Sevabına torrent davetiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fantasticb

Doçent
Reaksiyon puanı
3
:helpsmilie:Arena-Tr,bittürk,leech türk Torrent davetiye olan lütfen:helpsmilie: Kafayı yicem bu rapidshare yüzünden yaa:surprised::helpsmilie:

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Sevabına torrent ha ? :D :D :D

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
geç kaldın geçen gün bedava veriyolardı

LaMuCi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bittürk üye alımı açık oraya üye olabilirsin

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Düzgün Upload yapacaksan ben sana verrim.

asalet1978

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bilgisayarım sürekli açık ve son derce düzgün bir upluod yapma imkanım var arena tr den davetiye alabilirmiyiz
ya da nasıl alabiliriz?
teşekkürler

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
hocam bilgisayarım sürekli açık ve son derce düzgün bir upluod yapma imkanım var arena tr den davetiye alabilirmiyiz
ya da nasıl alabiliriz?
teşekkürler
Benim üyeliğim var ama malesef davetiye hakkım yok.

regedit1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende 1 davetiye linki var ama süresi geçtiyse bilmem istermisiniz. Arena tr nin

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
ya da nasıl alabiliriz?
teşekkürler

mail adresini ver ..
elimde 4-5 tane var davetiye. dağıtasım geldi :mrgreen:

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
yolladım davetiyeni..
bol bol seed et dosyaları :)

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
:mrgreen: hiç işim olmaz ama geçen gün 1 tane almıştım :D

vetstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
davetıye ısteyip duzenlı seed yapacak arkadaslar bana ozelden mesaj atsınlar ve maıl adreslerını yazsınlar.torrentturk - bıtturk - torrentlıne - turknova - torrentarea istediğiniz siteden davetıye yollayabılırım.Ama dediğim gibi bu işi bilen ve indirip kaçmayacak olan kişiler bana özel mesaj atsınlar..

serin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
davetıye ısteyip duzenlı seed yapacak arkadaslar bana ozelden mesaj atsınlar ve maıl adreslerını yazsınlar.torrentturk - bıtturk - torrentlıne - turknova - torrentarea istediğiniz siteden davetıye yollayabılırım.Ama dediğim gibi bu işi bilen ve indirip kaçmayacak olan kişiler bana özel mesaj atsınlar..
bu nedir bu konuda beni aydınlatırmısınız ayrıca bir davetiye gönderebilirseniz memnun olurum [email protected]

vetstek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu nedir bu konuda beni aydınlatırmısınız ayrıca bir davetiye gönderebilirseniz memnun olurum [email protected]

torrent konusunda mı aydınlatmamı ıstıyorsunuz? arkadasım bu konuda bırcok sıtede torrentın ne olduğu ve nasıl kullanıldığı hakkında bılgı bulabılırsın.davetıyeler genelde sınırlı sayıda bu nedenle bu ısı gercekten bılen en azından oğrenmek ıcın caba harcayacak kısılere vermek ısterım cunku benım davet edeceğim kısı sıte kurallarına uymaz ıse bundan doğacak olumsuz sonuc benıde etkıler bu nedenle torrent konusunda biraz arastırma yapmanı onerırım.ayrıca kotalı ınternet kullanıyorsan pek tavsıye etmem.

wadrigar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadsım banda yollarmısın ya pc sureklı acık gozunu seveyım elınde varsa

dayedemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aga sende bu davetiye varsa bana da göndersene sıkıldım avrupa kanllarından yahu kendimizin ülkemizin kanallarına yükleyelim yani.Abi yok böyle bir zalimlik zulümlük yani.Millet avrupayı kızıyor ama işim garip yani bütün kota olaylarına bizden başka koyan yok yani.Bizlerde herşeye açık olsak koymasak birbirimize kotaları yani.Baksana dilenir hale geliyoruz abi sizde var mı bizde var mı olayı.:surprised:

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bana da yollar mısın indirme konusunda süper dikkatli davranabilirim ama 4 saat en fazla.Sınırsız kota var.Yani bilgisayar değilde internetten sınırsız dosya indirebiliyom ne kadar olursa olsunlar.

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
[email protected] :D davetiye dağıtılıyormuş varsa bende alayım...Birde torrent alemini görelim....Şimdiden tşk ettim yollasanda yollamasanda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...