Ses kısma tuşu güvenli mod

Bu konuyu okuyanlar

Emre_9898

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar xperia m5 kullanıyorum ses kısma tuşu bozuldu kapatıp açınca guvenli moda gecti yaklaşık 1 haftadır böyle pc den onarmayi denedim telefonu sıfırladım ama sonuç aynı nasıl çıkabilirim bu guvenli moddan yardim edermisiniz simdiden teşekkürler :/

Emre_9898

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayir kardeşim internette araştırdım ses acma tuşuna basılı tutarak kapatip acin, ucus moduna alip yeniden başlatin demisler ama sonuc ayni

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Benim telefonda yeniden başlatınca çıkıyor. Güvenli moda sokmak içinse açılırken ses açma ve kısma butonlarına aynı anda basıyorsun.

Emre_9898

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim telefonda yeniden başlatınca çıkıyor. Güvenli moda sokmak içinse açılırken ses açma ve kısma butonlarına aynı anda basıyorsun.
Bi cikabiksem bidaha girmiycemde iste buldugum herseyi denedim servisede vermeyi istemiyorum yedek telefonum yok

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Rom atmayı deneyebilirsiniz ama factory moda girmeniz lazım olabilir. Yada herhangi bi bilgisayar üzerinden root atan aplikasyon (odin dışında)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar xperia m5 kullanıyorum ses kısma tuşu bozuldu kapatıp açınca guvenli moda gecti yaklaşık 1 haftadır böyle pc den onarmayi denedim telefonu sıfırladım ama sonuç aynı nasıl çıkabilirim bu guvenli moddan yardim edermisiniz simdiden teşekkürler :/
Rom atmayı dene olmassa servise verebilirsin.

Emre_9898

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rom atınca garantiden çıkıyormu?

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Rom atınca garantiden çıkıyormu?
Rom atmak mevcut işletim sistemini değiştirir (yine Android atarsınız ama normalde gelen müzik uygulaması sistemin genel olarak arayüzü falan farklı olabilir) malesefki cihaz üzerinde sistem dosyalarına dışarıdan yapılan değişiklikler garanti dışı bıraktığı için evet garantiden çıkar.

Emre_9898

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rom atmak mevcut işletim sistemini değiştirir (yine Android atarsınız ama normalde gelen müzik uygulaması sistemin genel olarak arayüzü falan farklı olabilir) malesefki cihaz üzerinde sistem dosyalarına dışarıdan yapılan değişiklikler garanti dışı bıraktığı için evet garantiden çıkar.
O zaman servis yolu gözüktü cihazda başka sorunlarda var çünkü

Birilke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakmayın üstünden zaman geçmiş ama telefonunuz düzeldi mi ben de şu anda tam olarak aynı durumu yaşıyorum o yüzden sordum.