Yardım Servisten gelen üründe hala aynı sorun

Xiavo67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 16 agustos tarihinde hp victus 16 cihazi amazondans atin aldim urunde ilk 1 ay birsey farketmedim ama sonrasinda ekranda siyah cizgi ve masaustunde gelgit oldugundan urunu teknis servise yolladim serviste ana kart islemci ekran karti herseyinin degistigi bakimlarin yapildigi soylendi servisten geleli 2 gun oldu ilk gun birsey anlamadim taki oyuna girene kadar oyunda belli biryere baktigimda ekranda kume kume gelgitler siyahliklar gordum oyun ici baska yerlere baktigimda gormedim oyundandir dedim ve gidip eski gelgit sorunu devam ediyormu diye kontrol ettim gelgit devam ediyordu hatta diagnosticteki sorunda devam ediyordu simdi ben bu urunu tekrar servise vermektense urun degisimi yada para iadesi alabiliyormuyum süreç nasıl işliyor bilgisi olan varmi birde tr hp yetkili servis numarasi bilen varmi siyah cizgi sorununu simdiye kadar gormedim ama ileride olurmu tekrarlar mı bilmiyorum videolari asagiya birakacagim

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,213

Hangi şehirde yaşıyorsan, attığım adrese gir ve bul, ondan sonra arayıp iade etmek istiyorum dersin. Tekrardan garantiye göndermenin anlamı yok, ayıplı ürün olduğu belli.

Xiavo67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Hangi şehirde yaşıyorsan, attığım adrese gir ve bul, ondan sonra arayıp iade etmek istiyorum dersin. Tekrardan garantiye göndermenin anlamı yok, ayıplı ürün olduğu belli.
.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çanakkalede yok sanırım garanti belgesi uzerindeki hp yetkili servis numarasini arayacağım yarın teşekkür

Son düzenleme: