Sertifika Programları

lapa_lapa

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar, malumunuz sıcak yaz günlerinde evlere tıkılı kaldık ama boş zamanları değerlendirmek lazım. Bildiğiniz gelecekte elimize yarayacak sertifika programları var mıdır acaba?

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
ücretli olarak her yerde var internetten bile var ama ücretsiz gitmek istiyorsan belediyelerin kursları oluyor çeşitli dallarda

espirik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de justnow un dediği gibi eğitişimi biliyordum ve ağustos ayında kampanyayı uzattığını duyunca kayıt oldum. Samimi ortamına bayılıyorum. Hem Nişantaşı'nın göbeğinde mekan çok hoş. Eğitimi verenlerin profosyonelliği tartışılmaz zaten ... Benim tek bildiğim bu var. Gitmek isteyene de tavsiye edebilirim!

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
70-640 sınavına girmek istiyorum.. yalnız sınav 83-640 türkçe olmuş duymuştum ama... son zamanlarda bu sınavlara giren varmı acaba.. türkçe girmek istemiyorum lab lar varmış bir de.. bi kampanya vardı acaba devam ediyor mudur.. 70-640 ingilizce olarak girmek istiyorum..examcollection da hala güncel sorular varmı? faydalananan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?

(70-640 sınavına girmek istiyorum yalnız sınav 83-640 türkçe olmuş.examcollection sitesinde 70-640 ve 83-640 dökümanlarını buluyorum..83-640 soruları türkçe olması gerekmiyor mu? bir de sınav türkçe olduğunu düşünürsek, sorunun orjinali ingilizce halini de görebiliyormuyuz ?sorulara çalışmak istiyorum ama hangi sine çalışacağımı anlayamadım. türkçe sorular anlamsız ca olduğunu duydum onun için ingilizce daha iyi olur ama sorular türkçe olursa , türkçe dökümanlara çalışmak gerekmiyor mu? sınava giren bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi ?
prometric sitesinde sınavı almak istiyorum mesela , o kısımda 70-640 var 83 640 yok. 70-640 işaretleyip karşımıza sorular türkçemi çıkıyor.,)

lapa_lapa

Asistan
Reaksiyon puanı
2
O konuda bilgim yok ama araştırmak da fayda var derim. Eğer eğitişim kampanyasını sorduysan Eylül ayına özel farklı bir tane daha yapmış. Sınavında başarılar dilerim :)

gurella

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aldığın sertifikayla bişiler yapmak istiyosan sağlam bi yere gitmek lazım. sistem uzmanlığı sertifikası alabilirsin mesela. kurs olarak ta tavsiyem bilişim eğitim merkezi garantili kurs hemde mivrosoft partneri.

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aldığın sertifikayla bişiler yapmak istiyosan sağlam bi yere gitmek lazım. sistem uzmanlığı sertifikası alabilirsin mesela. kurs olarak ta tavsiyem bilişim eğitim merkezi garantili kurs hemde mivrosoft partneri.

oraya zamanında gittim.. memnun kalmadım.. hep eğitmen değiştirdiler..sağlıklı olmadı.. tavsiye de etmiyorum

rod-tex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence ücretsizden ziyade işini profesyonal yapanlara göz atmak lazım.
Bilişim eğitim merkezi var.
Geçen sene Mayıs ayında başlayan bir arkadaşım vardı 3d kursuna, aldığı sertifika ile çok iyi bir işe başladı.
Bu sene Haziran-Temmuz gibi ben de gitmeyi düşünüyorum 3d ya da web tasarım kursuna.
Ciddi şekilde ilgileniyorlar çünkü.