Soru Series X Geldiğinde İlk Ne Yapmamız Lazım?

Bu konuyu okuyanlar

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Selam Tekrardan Merhaba Önceki Konudaki Gibi Baya Düşündük Taşındık Dün Xbox Series X Sipariş Ettik Gelmesini Bekliyoruz Ve Geldiğinde İlk Önce Neler Yapmalıyız Konuya Bakanlar Detaylı Bir Şekilde Anlatabilirmi?

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
çok dogru bi karar vermissin dostum bende 4k 100hz lik tv var 280 hz lik monitörler var series s aldıgıma pişman oldum 4k da kötü görüntü veriyor hatta optimize etmek isterlerken fortnite gibi oyunlarda resmen ps3 kıvamına çevirmişler. :S iade edicem 14 günlük hakkım var series x almayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ciddi bilgisayar konsol kullanmayan insanlar bunu normal sanarlar ama gerçekten kalitesi kötü :S

Ps5 ekranına geçince adamlar ekrandan kafa uzatacak şekle geliyor series s geçince kalite kötü oluyor sanal 4k acıyor 4uhd diyor hele o öff kötününde kötüsü hiç begenmedim :S

Xbox Series X den umutluyum
Kargo Yarın Sabah Gelicekmiş Heyecanlıyım Yolda Şuan.

çok dogru bi karar vermissin dostum bende 4k 100hz lik tv var 280 hz lik monitörler var series s aldıgıma pişman oldum 4k da kötü görüntü veriyor hatta optimize etmek isterlerken fortnite gibi oyunlarda resmen ps3 kıvamına çevirmişler. :S iade edicem 14 günlük hakkım var series x almayı düşünüyorum

ciddi bilgisayar konsol kullanmayan insanlar bunu normal sanarlar ama gerçekten kalitesi kötü :S

Ps5 ekranına geçince adamlar ekrandan kafa uzatacak şekle geliyor series s geçince kalite kötü oluyor sanal 4k acıyor 4uhd diyor hele o öff kötününde kötüsü hiç begenmedim :S

Xbox Series X den umutluyum
Series S Alacaktık Aslında Bizde Series X Daha İyi Olduğunu Duyunca Series X Sipariş Ettik Bence Konsolu Değiştirirseniz Sizde Series X Konsolunu Alın.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
7,997
Hayırlı olsun da yapılması gereken bir şey yok. Tak çalıştır oturum aç içerdesin. Neyi sordun anlamadım tam.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
iadeyi beklemedim bende xbox series x aldım siparişi verdim direk konsol doldu ev :D
Bizimkide Geldi Dün Paketi Açtım Konsolun Sağ Üst Kenarında Çizik Çıktı Kocaman Babama Dedim Oda Baktı Sonra Gittik Verdik Yenisinin Gelmesini Bekliyoruz Şimdide.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Hayda hangi firma bunu yapan ögrenebilirmiyiz.
bilmiyoruz mediamarktan aldık bizde siyah rengini dün akşam babamla baktık kocaman çizik çıktı götürdük verdik yenisini bekliyoruz şimdide.

Hayda hangi firma bunu yapan ögrenebilirmiyiz.
Yurtiçi Kargo İle Geldi.

Yeni Gelecekte Şimdien Hayırlı Olsun.
Sağolun.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
yapma be bende media markt tan aldım xbox series s sorunsuzdu sadece özelliklerini begenmedim iade ettim
xbox series x aldım aynı yerden hayda inş bana öyle denk gelmez :S
İnşallah aslında vatandan alıcaktık babam mediamarktan alalım busefer dedi.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Vatandan da aldıgında ondanda cıkıyor bende 280 hz monitor almistim vatandan arkasında kılcal çizik vardı hatta 1 tane ölü piksel çıkmıştı adamlar 5 tane ölü piksel olmadan almayız dediler vatan daha kötü en azından internetten alış veriş bizi koruyor 15 gün koşulsuz iade edebiliyorsun .

Vergilerimiz saolsun aldıgımız cihazlara 2 kati para ödedigimizden beklentilerimizde çok artıyor.
Diğer Bir İyi Yönde Var Mağaza Uzakta Yada Yakındaysa Arabayla Gidip Güvenli Bir Şekilde Mağzadan Satın Almak.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Sakın öyle bi hata yapma sana kagıt imzalatıyorlar denendi diye ve iade edemiyorsun sıfır cihazın tamire gider.

Ben eskiden sürekli arabayla gidiyor alıyordum o dedigim monitör elimde kalınca sadece internetten alıyorum.
Biz Eskiden Hiç Öyle Bir Şey Yaşamadık.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Magazadan ürün aldıgın zaman iade hakkın elinden alınır yasal olarak sana ürün teslim edilirken ürün personel tarafından test edildi sorunsuzdu sorun olursa kullanıcıdan olur diye kagıt imzalatıyorlar sen şimdi internetten aldıgın için koşulsuz iade edip başka bi yerdende alabilirsin ürünü tekrar kaybın yok.
Hmm Anladım.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
adamın xbox series x çizik çıkmış iade vermiş bende dedim ki zam geldi 7.499 den 7.999 tl olmuş
500 tl zarara girecek :S degişim verdiyse sorun olmamıştır onu sordum.
Kanki ben sadece ilk geldiğinde ne yapması lazım onu söyledim :D. Konu başkaysa bilmem vallahi.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
benimki geldi

gittim pil doldurucuda aldım

xbox series x aldım ve kuzenim geldi xbox daha iyi dedim yarım saat güldü kolda mikrofon varmı dedi yok dedim toch ped varmı dedi yok dedim triger felan girdi yarım saat alay etti görüntü farkı var daha iyi dedim test ettik fark yoktu hatta ps5 daha iyi gibiydi :S süs olarak kullanıcam teşekkürler xbox

aynı parası olan varsa ps5 alsın ps5 daha kaliteli

gamepass olmasa yüzüne bakmazdım
Bizimkide Geldide Babam İzin Verirse Foruma Fotoğraf Atmaya Belki Atarım Bende.

benimki geldi

xbox series x aldım ve kuzenim geldi xbox daha iyi dedim yarım saat güldü kolda mikrofon varmı dedi yok dedim toch ped varmı dedi yok dedim triger felan girdi yarım saat alay etti görüntü farkı var daha iyi dedim test ettik fark yoktu hatta ps5 daha iyi gibiydi :S süs olarak kullanıcam teşekkürler xbox

Hesap Oturumunu Açtım Gayet Memnun Oldum Konsoldan Bende.

benimki geldi

Bizde Pil Doldurucu Var Zaten.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
ben pek memlun deyilim

4k 100 hz tv var bende
oluşturdugu 4k - 4k uhd olarak görüyor onuda elle giriyorsun sahte 4k yani

Ps5 deki direk gerçek 4k
bilgisayar kullanmamış insanlar bunu pek ayırt edemiyor ben onu görüyorum ama
tek tek denedim ps5 her türlü daha kaliteli kuzene rezil oldugum yanıma kar kaldı
süs olarak kullanacagım tşk xbox
Ben Sadece Oturum Açıp Kapattım Konsolu Yarın Oyunları Deneyeceğim Teker Teker.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Halen size şunu bir türlü anlatamadık. Series S öğrenci iş diyip duruyorsunuz. Herkesin bütçesi 8K konsol alacak şekilde değil. Üstüne bu cihazın görüntü kalitesini anlamak için 6K civarında bir para vererek 4K televizyon almak gerekiyor. Series S'in amacı 1080pde uygun fiyatlı bir şekilde oyun oynamak. Series X cihazını da beğenmeyebilirsiniz.