Öneri Series S için SSD Takviyesi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz Series S’lerin 364 gb’lık bir kapasitesi oluyor.
Bu yüzden 1 ya da 2 tb’lık harici SSD almak istiyorum ancak hangisinden ve nasıl bir ssd almam gerektiğini bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

Alacağım ssd’de performans ve hız olarak düşüklük yaşamak istemiyorum. Xbox’ın kendi sitesinde yer alan Genişletme Kartlarını hiçbir yerde bulamadım maalesef

Reaksiyon puanı
5

Hocam siz HDD paylaşmışsınız, bir önceki arkadaş ise SSD. HDD daha fazla kapasiteye sahip olmasına rağmen daha ucuz.
Bu durumda herhangi bir hız ve performans düşüklüğü yaşar mıyım?

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
Hocam siz HDD paylaşmışsınız, bir önceki arkadaş ise SSD. HDD daha fazla kapasiteye sahip olmasına rağmen daha ucuz.
Kardeşim ben bu işleri çok bilmiyorum ama geçenlerde gördüm ssd ile hdd arasında arasında hatrı sayılır fark var ama hdd alırsan illallah edeceğini düşünmüyorum ama aradan 4-5 sene geçince ne olur bilmem.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
HDD ve SSD arasında büyük bir okuma/yazma hızı ve gecikme farkı var. Ayrıca SSD'lerin ömrü çok daha uzun. Tercihin SSD olmalı. James'in attığı Series S için uyumlu bilmiyorum, uyumlu olduğunu pek sanmıyorum, ancak bütçeden yana sıkıntın olursa tercih edebilirsin.

Reaksiyon puanı
5
HDD ve SSD arasında büyük bir okuma/yazma hızı ve gecikme farkı var. Ayrıca SSD'lerin ömrü çok daha uzun. Tercihin SSD olmalı. James'in attığı Series S için uyumlu bilmiyorum, uyumlu olduğunu pek sanmıyorum, ancak bütçeden yana sıkıntın olursa tercih edebilirsin.
Anladım hocam. Çok teşekkür ederim

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239

Wittroc um bi baksana sana zahmet ssd bu 512gb series s ile uyumlu nasıldır bu almaya değer mi?
1TB a tamamlanmış olur series s

Edit bu ssd şöyle harici şekilde durmuyor taşınabilir hard disk gibi konsolun arkasında soket var oraya takılıyor sabit kalıyor bence daha mantıklı ?

Son düzenleme:

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194

Wittroc um bi baksana sana zahmet ssd bu 512gb series s ile uyumlu nasıldır bu almaya değer mi?
1TB a tamamlanmış olur series s

Edit bu ssd şöyle harici şekilde durmuyor taşınabilir hard disk gibi konsolun arkasında soket var oraya takılıyor sabit kalıyor bence daha mantıklı ?
Bu model Series X ve Series S için hocam. Uzun ömürlü ve NVMe M.2. Tavsiye ederim.