Seri numarama bir şeyler oldu !

Bu konuyu okuyanlar

kaanaslan8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2010-11-08 tarihinde aldığım lenovo b560 model laptopumu ne lenovo destek sitesinde bulabiliyorum,ne seri numarasıyla bulabiliyorum.Seri numarasıyla aratınca
Legion Y520-15IKBM diye bir laptop çıkıyor.Desteğe ulaşmaya çalıştım garantim bittiği için destek vermiyorlar ne yapmalıyım bios güncellemesi falan yapmak istiyorum fakat laptopumu bulamıyorum lenovonun sitesinde.
1.png

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
anladığım kadarıyla ürünü aradığınızda başka bir laptop çıkıyor değil mi?

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Neden boş güncellemesi yapmak istiyorsun? Garantisi bitene kadar hiç bios güncelleme yaptınız mı? yaptınız ise yeni bios sürümü çıktımı?
Marka modele göre bios aramasına ulasamiyorsan Aida64 tarzı program ile anakartın gerçek markası ve model no öğrenip aramayı dene.

kaanaslan8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden boş güncellemesi yapmak istiyorsun? Garantisi bitene kadar hiç bios güncelleme yaptınız mı? yaptınız ise yeni bios sürümü çıktımı?
Marka modele göre bios aramasına ulasamiyorsan Aida64 tarzı program ile anakartın gerçek markası ve model no öğrenip aramayı dene.
Aslında sorunum o değil asıl mesele laptopumun lenovonun sitesinde bulunmaması.Bios güncellemesi de yapmadım

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Aslında sorunum o değil asıl mesele laptopumun lenovonun sitesinde bulunmaması.Bios güncellemesi de yapmadım
Driver olarak sitesinde bulursun ama garanti bittikten sonra gerekli açıklamaların olduğu linki kaldırılması normal.

Son mesajlar