Sensino Islak-Kuru Şarjlı Traş Makinesi 17,90 TL

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Siteye Gitmek İçin Tıklayın
68911304_tn30_0.jpg
[h=2]Sensino Islak-Kuru Şarjlı Traş Makinesi[/h]
En Ucuz Fiyat Garantisi ile Sadece: 17,90TL! Artık Traş Olmak Çok Kolay! Sensino BLM-311 Islak-Kuru Traş Makinesi
[h=2]Sensino klasik traş seanslarınızın ötesinde bir traş keyfi sunar![/h]
Siyah parlak renkteki dış yüzeyiyle modern bir tasarıma sahiptir, ergonomik tasarımı ile pratik kullanım imkanı sunar.Evde, işte, tatilde, seyahatte günlük bakım çok kolay!
TP001064_00_00_2.jpg
[h=2]Öne Çıkanlar Özellikler:[/h]
• Islak / Kuru kullanım
• 3'lü Titanyum başlık

• Devrim yaratan yakın temas titanyum başlık tasarımı ile daha kolay, temiz ve rahat tıraş imkanı
• Titreşimli, esnek kesici sistemiyle yüz hatlarına daha iyi uyum sağlayarak rahat ve kusursuz tıraş elde
etmenizi sağlar

• Ergonomik tasarımı sayesinde elinize daha rahat oturur ve tıraşı kolaylaştırır
• Elek koruyucu başlığı

• Elek çıkartma düğmesi
• Oynar başlık

• Favori ve bıyık düzeltme aparatı
• Güçlü motor yapısı

• Açma - Kapama tuşu
• Çıkarılabilir başlık

• 8 saatlik şarj süresi
• Şarj göstergesi

• Adaptör
• 2 yıl garantili

1630-blm312_detail.jpg

[h=2]Fırsat hakkında[/h]
Bıçakları çelik barlar arkasına hapsedildiği için yüzde tahrişe neden olmayan, üç piston başlıklı Sensino Traş Makinesi ile pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın!Siyah parlak renkteki dış yüzeyiyle modern bir tasarıma sahiptir, ergonomik tasarımı ile pratik kullanım imkanı sunar.Evde, işte, tatilde, seyahatte günlük bakım çok kolay!
1630-blm311_detail.jpg
Ürün Ölçüleri:Uzunluk: 13,5 cmGenişlik: 5 cmYay Kablo Uzunluk: 30 cm x 70 cmPaket İçeriği :1 Adet Sensino Tıraş Makinesi1 Adet Şarj Kablosu1 Adet Koruma Başlığı

Ben Kendime Sipariş Verdim Satıcısı 1000 Adet Var İstediğiniz Kadar Alabilirsiniz Dedi :)

Bu Fiyata Böyle Bir Tıraş Makinesi Şahane Olur Diye Düşünerekten Sizlerle Paylaşmak İstedim.​

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
diyelim ki şarjı bitti,acil kullanmak lazım,öyle standa alan oturtma değil de adaptöre bağlı iken çalışabiliyor mu ki.eğer çalışıyor ise ben de alayım :)

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla hocam ben de sizin gibi kullanmadığım için bilemeyecegim olur desem yalan olur :) ama neye 17 lira vermiyorz ki bnun için az bile diyebilrim sinek kaydı tırası saglar ::)))
[MENTION=61685]MesutCULCUL[/MENTION]

Reaksiyon puanı
16,118
fiyati mantikli gibi birde eleklerin paslanmamasi garantiyse kacirilmaz makina kartin limiti olsaydi alirdim sinbo'nun ikili eleklisi var o sarj sirasinda calismiyor ve sakal atliyor yani duzgun calismiyor bunun tasarimi daha iyi gozukuyor bunda o tip sorun olcagini sanmiyorum iyi tras makinasi alinir.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ben şunu 150 tl ye almıştım ıslak kuru.. Bu 17 liraysa düşünmeye değmez alın gitsin..

[h=1]Panasonic ES7036[/h]
20929789.panasonic-es7036.jpg

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar ben philips marka bir traş makinası aldım.4 yıldır hiç servise götürmedim.Bıçak değiştirmedim.hala sağlam bir şekilde kullanıyorum.modelini tam hatırlamıyorum hq serisiydi.traş makinesi deyip geçmeyin cildiniz için önemli o yüzden dikkatli seçmekde fayda var

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Kalitesiz makine önermiyorum. Bunu alıp 1 yıl içinde çöpe atacaksınız. Ben sinbo almıştım şimdi çöpte. Philips ve Braun'dan şaşmayın derim.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
çakma iphone almak gibi bişey bence bunu almak. ben almam şahsen.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Üstte ucuz diye alın dedim ama muhtemelen kalitesiz çünkü bu tip makinaların gerçek fiyatı 150-160-170 eğer 18 tl ye veriyorlarsa açıkca kalitesizdir..

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION] bakalım pazartesi salı elime geçer tıraş olduktan sonra durumu sizlere izah ederim bakalım tahriş vs oluşturacak mı.. favori sakal bıyık apartları var diye biliyorum internette görmüştüm modelinin içinde olanlarda

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION] bunlarda aşağıdan yukarı yada yukarıdan aşagıya almak fark edermi?

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler ürün elime ulaştı uzak durun bir b*ka yaramıyor diyebilriim :)
ele tam oturuyor ama sakalları almıyor an itibari ile aldığıma pişman olduğumu söyleye bilirim :)
ama yiğenlerimden bir tanesine hediye ettim olay kapandı :p

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bi kere traş oluyorsunuz 2.ye Surat yok kaybolmş parçalar bu adamı be :)

yohji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sensino marka alacagıma 3 bıcaklı permatikle omur tuketırım. paradan kacmayıp alternatif markalara bakmak gerek bence.

oguz24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Makinayla Traş Olmak Cilde Zararlı Diye Biliyorum ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Erkek arkadaşima traş makinesi almayi dusunuyorum hangi marka ve modelleri onerirsiniz *