Şenol Güneş İddialı !

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
da30901b306d455593ce6638c1b80622.jpg

Ligde üst üste ikinci kez şampiyon olan Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş, Osmanlıspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş "Bütün camiaya kutlu olsun. 18 takımla oynanan ligin sonuna geldik. Düşen takımlara 'geçmiş olsun' diyorum. İnşallah gelecek sezon gelirler. Şampiyon olduk. Bizim için iyi bitti. 4 golle başladık, 4 golle bitirdik. Geçen seneye göre 2 gol ve 2 puan az topladık. Bütün değişikliğe rağmen iyi bitirdik. Bu da başkanın ve yönetim kurulunun ne kadar doğru karar verdiğini gösteriyor. Yeni statta taraftarla takımın iki sevgili olarak bütünleştiğini görüyoruz. Yetenekli ve karakterli oyuncularla nelerin başarılabileceğini gösterdiler" dedi.

Gelecek sezona da değinen Güneş "Bu sene için her şey gayet iyi gitti. Gelecek senenin temelleri iyi atıldı. Bu sezon için de hakemlere oyunculara, yönetimlere, taraftarlara medyaya teşekkür ediyoruz. Daha çok sevgi, saygı, Fair Play'in olduğu ligler istiyoruz. Umarım öyle olur. Olumlu bakıyorum ama olumsuz tarafları paylaşacağız. Kendi oyunumuzdan dersler alarak gelecek seneye daha iyi hazırlanacağız" ifadesini kullandı.

"Gelecek sene daha iyi olacağız"

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
gelecek 5 sezon da şampiyon olsun bjk 4.yıldızına da kavuşsun 4 yıldılılar klubüne katılsın.

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Şenol hocamızın ne olursa olsun arkasında olmamıZ gerek. Takım her zaman iyi gitmez. Bu sene rakip yoktu güle oynaya geçti. Takımın kalitesi şenol hocanın dokunuşları rakip olduğunda daha çok ortaya çaıkacaktır. Seneye de tek rakibimiz fenerbahçe gibi gözüküyor. Gs tudorla devam ederse ligin ilk yarısında havlu atacaktır yine. Başakşehirin bu sene ki gibi başarılı olacağını sanmıyorum ts nin altında bitirecektir.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Bu güzel takım bu güzel taraftar İNŞAALLAH seneye ve sonraki 21 sezon boyunca şampiyon olur İNŞAALLAH

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Bu güzel takım bu güzel taraftar İNŞAALLAH seneye ve sonraki 21 sezon boyunca şampiyon olur İNŞAALLAH
O biraz abartılı bir hayal olmadı mı kardeşim sanmıyorum. Bu 2 senede rakibiniz yoktu tek başınıza oynadınız bence seneye biraz zor :)

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
O biraz abartılı bir hayal olmadı mı kardeşim sanmıyorum. Bu 2 senede rakibiniz yoktu tek başınıza oynadınız bence seneye biraz zor :)

:)
Abartılı olduğunun bilinciyle yazdım zaten. Baksana 10 seğil 20-30 değil 21.

Rakip konusuna gelince beşiktaşlı olarak konuşmuyorum buna bi izahat getireyim öncelikle
Beşiktaş rakipsizdi demek beşiktaşa hakaret olur. Rakipleri zayıf ise beşiktaşın sorunu olmadığı gibi beşiktaşın kötünün içinde iyi olduğu hele hele söylenemez. Zira oynadığı futbolla ben dahil taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı.
Gerek futbolu gerek stadı gerek taraftarıyls bütünlük kurup başarıya ulaşıp takdir ediliyorlar.

Seneye en fazla 2-3 çok zor uzak bir ihtimalle 4 transfer yapılacağı söyledi Fikret Orman.
Ki beşiktaşın kanayan yarası defans bölgesi. Sağlam defans oyuncuları ve belirlenen takviyeler sonrası bence seneye
Fb gs ts nin Beşiktaşı zorlayacağı mümkün ama Beşiktaşın bu futbolunun üstüne koyup sezona girmesi sonrası onların işi dahada zor olscaktır çünkü oluşmuş bir yapı, yeni oluşuma karşı daima avantajlıdır ;)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şenol hoca ülkemizin en iyi teknik direktörüdür. Beşiktaş hocanın kıymetini biliyor. Biz hocamızı çok seviyoruz. Seneye de şampiyon yapacak hoca bizi buraya yazıyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
İmkansız ama sevdim ben ne diyeyim inşallah olur.