Bu konuyu okuyanlar

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Seninbankan Kuveyt Türk'ün şubesiz bankacılık hizmetidir.Kurları epey avantajlı.Ayrıca buradan açacağımız hesap ile tradeplus uygulamasından yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.Hiçbir masraf yok.Kar payı ödüyorlar.(Kağıt üzerinde faizsiz olsa da katılım bankaları uygulamada sıkıntı çıkarabiliyor.O yüzden bu gelirin helalliği şüpheli)Bankacılık işlemleri ücretsiz.Seninbankan genç kart üniversite öğrencileri için iyi bir kart.Banka bildiğiniz size harçlık veriyor.O kartın kampanyaları normal seninbankan karta göre daha iyi.

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
Bende hiç kampanya yok. Ayrıca kartı çipsiz. Hiçbir özelliği yok. Sadece banka hesabı olarak kullanıyorum. Harcamalarımo başka kartlardsn yapıyorum. Ben önermem açıkçası.

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Üniversiteli arkadaşlarıma en büyük tavsiyelerimden biri dışarı'dan yemek söylemeyin , ikincisi ise kredi kartına yaklaşmayın !

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Harçlık mı veriyor ilginç :tearsofjoy: :tearsofjoy:

Harçlık dediğim şey şu linkteki ödediği fotokopi ücreti falan(biraz ilginç olduğu doğru).Gayet iyi veriyor aslında.Lise son sınıftayım şu an üniversiteye geçince işbankası hesaplarımı taşıyacağım.Kurları çok iyi.Bankacılık işlemleri ücretsiz.İsbankası fatura ödemeleri için ücret almıyor ama havale ve EFT için alıyor bu çok canımı sıkıyor.Ayrıca kurlar işbankasında epey yüksek.Kuveyttürk şubesine uğrarsanız ek limit de tanımlanabiliyor.Faizsiz olarak bakiye eksiye düşüyor.(diğer bankalar faiz alır ama bu katılım bankası)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende hiç kampanya yok. Ayrıca kartı çipsiz. Hiçbir özelliği yok. Sadece banka hesabı olarak kullanıyorum. Harcamalarımo başka kartlardsn yapıyorum. Ben önermem açıkçası.
Kampanya için değil döviz kuru ucuz olduğu için ve bankacılık işlemleri ücretsiz olduğu için ben başvuru yapacağım.Ben normal harcamalarımı paycell kart ile yapıyorum epey para kazandım.Aldığım internetin haddi hesabı yok zaten.

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Seninbankan Kuveyt Türk'ün şubesiz bankacılık hizmetidir.Kurları epey avantajlı.Ayrıca buradan açacağımız hesap ile tradeplus uygulamasından yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz.Hiçbir masraf yok.Kar payı ödüyorlar.(Kağıt üzerinde faizsiz olsa da katılım bankaları uygulamada sıkıntı çıkarabiliyor.O yüzden bu gelirin helalliği şüpheli)Bankacılık işlemleri ücretsiz.Seninbankan genç kart üniversite öğrencileri için iyi bir kart.Banka bildiğiniz size harçlık veriyor.O kartın kampanyaları normal seninbankan karta göre daha iyi.
Harçlıktan kastınız nedir? Öyle bir şey yok.

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63

Para veren kampanyaları var.O kampanyalarda verdiği paraları kastettim.25 yaş altı olan seninbankan müşterilerine genç kart veriyor onda geçerli.

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152

Para veren kampanyaları var.O kampanyalarda verdiği paraları kastettim.25 yaş altı olan seninbankan müşterilerine genç kart veriyor onda geçerli.
Anladım sayenizde öğrendim sağ olun.