Senin Tarafın Ne?

Xbox mı eziyor PlayStation mu?

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

KemalS

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Zaman ilerliyor yeni nesil konsollar çıkıyor. PlayStation ilk neslinden beri konsol üretiyor. Xbox ise 2. Nesil PlayStation döneminde çıkışı yaptı. 2. Ve 3. Nesil döneminde güçlü olan taraf Xbox oldu ancak teknik probleri ile gündem olmuştu. 3. Ve 4. Nesillerde ise kafa kafaya giden donanım ve teknolojiler kafaları karışıyor. PlayStation Exclusive oyunları Xbox ise PC oyunları ile gündeme geliyor. Abonelik ve bulut sistemleri Ps Plus ve Ps Now | Xbox Live ve Xbox Game Pass. Konuyu size bırakıyorum siz hangi tarafı daha güçlü bulup daha çok çalıştığını düşünüyorsunuz? Peki Gelecek Nesiller Nasıl Olacak? Söz Sizin

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
XBox`a oyum gitti. ? Farklılık olsun biraz.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
WE ❤ PS 4EVER
WE ❤ SONY 4EVER

aslında ps cracklenebiliyor diye oyum ona :D xbox cracklenmiyo diye biliyorm

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Zaman ilerliyor yeni nesil konsollar çıkıyor. PlayStation ilk neslinden beri konsol üretiyor. Xbox ise 2. Nesil PlayStation döneminde çıkışı yaptı. 2. Ve 3. Nesil döneminde güçlü olan taraf Xbox oldu ancak teknik probleri ile gündem olmuştu. 3. Ve 4. Nesillerde ise kafa kafaya giden donanım ve teknolojiler kafaları karışıyor. PlayStation Exclusive oyunları Xbox ise PC oyunları ile gündeme geliyor. Abonelik ve bulut sistemleri Ps Plus ve Ps Now | Xbox Live ve Xbox Game Pass. Konuyu size bırakıyorum siz hangi tarafı daha güçlü bulup daha çok çalıştığını düşünüyorsunuz? Peki Gelecek Nesiller Nasıl Olacak? Söz Sizin
PlayStation tabiki.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Her zaman yazarım yine yazayım bakmayın sony kadar milleti kazıklayan bir konsol üreticisi yok ama nedense bizim insanımız kazık yemeyi sever halen ps diye tutturur.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Galiba hiç Xbox veya Ps kullanmamış tek kişi benim :)

Ben daha çok Nintendo ile büyüdüm ama bu rekabeti de çok ilginç buluyorum. Hele hele 7. Jenerasyon rekabeti...

Acaba 9. Jenerasyonda rekabet nasıl olacak?

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Her zaman yazarım yine yazayım bakmayın sony kadar milleti kazıklayan bir konsol üreticisi yok ama nedense bizim insanımız kazık yemeyi sever halen ps diye tutturur.
Hocam Ben Şahsen PlayStation'u JailBreak Kullanmayan Biri Tanımıyorum.. Yani Milletimiz Crack Kullanmayı Sever :D

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Game Pass'ten dolayı Xbox.