Selfy Rezaleti

Bu konuyu okuyanlar

Erenkalkanq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selfy Avatar değiştirme projesi kapsamında 4545 Avatar değişim talebi yaptım ve değişim sonucunda istediğim avatar ismi gelmedi. “<!CDATA>” şeklinde bir yazı çıkmaya başladı. Ve Türk Telekom bunun olacağını önceden uyarmadı.
Başkalarına da olmuş ve bunun sadece hat değiştirme ile düzeleceğini onun da 24.5 TL olduğunu söylemişler. Hem ücretsiz bir sistem sunuyoruz diyorlar hem böyle bir hataya kaynak olabileceğinden bahsetmiyorlar ve üstüne üstün bundan para kazanmayı amaçlıyorlar. Sizce tüketici kurumu veya btk’ya başvursam bir şey olur mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hata bu.

Ekli dosyalar

• 4B645ED1-D843-4E23-BA95-70D521F98DD1.jpeg
    4B645ED1-D843-4E23-BA95-70D521F98DD1.jpeg
    9 KB · Görüntüleme: 451

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Selfy Avatar değiştirme projesi kapsamında 4545 Avatar değişim talebi yaptım ve değişim sonucunda istediğim avatar ismi gelmedi. “<!CDATA>” şeklinde bir yazı çıkmaya başladı. Ve Türk Telekom bunun olacağını önceden uyarmadı.
Başkalarına da olmuş ve bunun sadece hat değiştirme ile düzeleceğini onun da 24.5 TL olduğunu söylemişler. Hem ücretsiz bir sistem sunuyoruz diyorlar hem böyle bir hataya kaynak olabileceğinden bahsetmiyorlar ve üstüne üstün bundan para kazanmayı amaçlıyorlar. Sizce tüketici kurumu veya btk’ya başvursam bir şey olur mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hata bu.

Tekrar değiştir bu işlemi denedin mi?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bende avatar değiştirmiyor. Türk Telekom yazıyor.

İbrahimm.ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Hocam sizde yine iyi. Bende değiştirdi ama değiştirmez olaydı. <!CDATA> bilmem ne bir şeyler yazıyor...
ben de yaptığım avatarı tekrar değiştirmek istemiştim ama değiştirmemişti bir daha da denemedim bu yazıyı göründe bir daha da denemem

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
ben avatarımı 4 - 5 kere değiştirdim hiç karşılaşmadım böyle bir durumla. ama benim denediğim zaman tabi ilk çıktığı zamanlarda..

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
son zamanda olan bir hata bu sanırım iphone cihazlarda veriyor bu hatayı benim telefonum iphone bende bu CDATA hatasını aldım ve geri döndürmeye çalıştım ama eski halinede dönmedi bende ücretsiz yedek sim kartı çıkarttım o şekilde kurtuldum. arkadaşın telefon android onunda avatar vardı eskiye geri çevirdi ve onunki ilk mesajda oldu

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Sayı olarak bilmiyorum ama bir çok kez avatarı değiştirdim gün içerisinde merak olarak 2 ila 3 kez değiştirdiğim oldu bir sorunla karşılaşmadım ama karşılaşmayacağımız anlamına gelmez