Selamlar SDN Üyeleri

Bu konuyu okuyanlar

Superbia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben aranıza yeni katıldım. Sizinle bir tanışalım istedim. Daha önce bulunduğum isim vermek istemediğim başka bir forumdan gerek gereksiz katı kuralları gerek saçma sapan cezaları yüzünden ayrıldım. Artık SDN'den devam edeceğim. Biraz forumu tanıtın bana. Daha samimi bir ortam gibi geliyor. İyi vakit geçireceğiz. Moderatörler kimlerdir? Daha çok hangi konularda konuşulur? Bunlardan bahsedin biraz.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hoşgeldiniz. Öncelikle bu forumda gereksiz ceza yemezsiniz. Bu nedenle daha samimi ortam olur.
Moderatörler Yönetim Kadrosu bunlar.
Burada konuşulan konular teknoloji konularının yanında günlük hayattan konular. İyi zaman geçireceğinize garanti verebilirim. İyi forumlar.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Hoş geldiniz.

Superbia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Mortus

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Aramıza hoşgeldin.
Daha önce bulunduğum isim vermek istemediğim başka bir forumdan gerek gereksiz katı kuralları gerek saçma sapan cezaları yüzünden ayrıldım.

Sanırım herkes anlamıştır ve suratlarında ufak bir tebessüm oluşmuştur. Teknolojiyi seviyorsan doğru yerdesin, çünkü burada imla hatalarına değil, teknolojiye bakıyorlar. Bende çok eski sayılmam ama forumlar arasında en nezih ortam burada diyebilirim.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Hoş geldin @Superbia ; burası her kesimden her yaştan herkese hitap ediyor. İyi akşamlar, iyi forumlar.

Son mesajlar