Selam Olsun Filistine

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1,338
Ermenistanda olanların 95% kısmı Türk düşmanı. Ülke dışında yaşayanların 20% kısmı türk düşmanı.

Uzun zaman önce Bizde iyi geçinip gidiyorduk adamlarla. Ama bunlar nasıl millet biliyon mu? Geneli açgöz doyum bilmez. Ama fena yiyip içen millet
Haklısın valla abi.

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
972
Ş-Şey ben filistini değil de israil i destekliyorum beni de aranıza alır mısınız?

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
311
Filistin'i ümmet ümmet diye destekliyorsunuz ama yaptığı pisliklerini haddi hesabı yok.

Doğu Türkistana yani müslümanlara uygulanan zulmü destekliyor.

Ermeniler ile yakın ilişkileri var. Gizliden Ermeni soykırımı kabul ediyorlar.

Pkk nin kuruluş yıllarında Şam'daki grubu Filistinliler egitmisti.

İnanmayan araştırabilir. Halen daha ümmet ümmet diye destekleyecek misiniz?
dostum bunların hepsini halkmı yaptı

Reaksiyon puanı
268
Ya aynı önemi Doğu Türkistan à neden gostermiyorsunuz, onlar da Müslüman ve aynı ırktaniz. Filistin é gelince ümmet ümmet diye savunuyorsunuz, Doğu Türkistana gelince kör sağır dilsiz oluyorsunuz. Nefret ediyorum sizin gibi primcilerden. Doğu Türkistan ı gören yok!
Bunu diyerek prim yapıyorsun. Doğu Türkistana neyle yardım edeceğiz 1.4 Mr. Nüfuslu bir devlet orayı abluka altına almış. Doğu Türkistana gelince sağır ve kör falan olmuyoruz şu an filistin gündemde olunca Doğu türkistana dua etmiyoruz anlamını falan mı çıkardın. Bizim duamız bütün müslümanlığa.

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
311
Bunu diyerek prim yapıyorsun. Doğu Türkistana neyle yardım edeceğiz 1.4 Mr. Nüfuslu bir devlet orayı abluka altına almış. Doğu Türkistana gelince sağır ve kör falan olmuyoruz şu an filistin gündemde olunca Doğu türkistana dua etmiyoruz anlamını falan mı çıkardın. Bizim duamız bütün müslümanlığa.
evet şu düşünce şeyi çok fazla neden doğu türkistana ses çıkamarkoynuz kardeşim biz onlarada çıkaryoruz

Reaksiyon puanı
268
evet şu düşünce şeyi çok fazla neden doğu türkistana ses çıkamarkoynuz kardeşim biz onlarada çıkaryoruz
Asıl primi kendileri yapıyor haberleri yok gereksiz duyar kasıyorlar. Yaşasın Filistin Yaşasın Doğu Türkistan Yaşasın Tüm Müslümanlık Yaşasın Türkler Kahrolsun Irkçılık yapıp insan ayıranlar.

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
311
ben bişey söylücemde hepinizin ( böyle diyenlerin ) önyargısı çok fazla yok adamlar ermenileri dwestkiliyo yok terorist peki bunları hepsini küçük bir çocukmu yaptı he halktan suç beklemeyin ne varsa üstlerdede

Reaksiyon puanı
268
Anlamıyorlar Türk milleti içerisinde terörist yokmu? Her millete kişiliği bozuk insanlar olabilir ama bu tüm halkı temsil etmez. Oradaki çocuklardamı terörist.

Reaksiyon puanı
268
Filistinden Çin`in Doğu Türkistan zülmüne destek oldu.
Şimdi bana söylemeyin Halkla Hükümeti karıştırmayın. Araplar varya araplar adamı Sırtından pıçaklar.
Aynı İran gibi Ermeniperest millet. Hiç sevmem isterse cennet onların olsun bu dünyada gereksiz millet bence.
Güzel kardeşim sırf bir kaç kişi destekleyince bütün halk mı kötü oluyor. O zaman bizde teröristiz. Bizden PKK'yı destekleyen yok mu? Bunu sorgula.

Reaksiyon puanı
268
Bir insanın fikirleri yüzünden öldürülmesi gerektiğini düşünmüyorum.. Ben belki israili daha çok seviyorum ne var bunda :S
Ne mi var ? Çok şey var. Fikrin yüzünden kurşuna dizilmessin canın T.C tarafından koruma altında ama dünya üzerinde insanlara zulmeden bir milleti destekliyorsan T.C falan dinlemem vururum seni :D :D

Reaksiyon puanı
268

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
311
ben
O zaman Hitlerde suçsuz o da fikir sahibi sonuçta.
fikri yüzünden dedim hitler ise yahudileri cani ıstesiği için katletti
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman seri katilleri yönlendiren psikopat heriflerde suçsuz sonuçta zulmü destekliyor.

.
bi kez seri katile onu öldürmesi için para verdi onu gerçekleştirdi olmasa seri katil öldürmücekti

Reaksiyon puanı
268
ben

fikri yüzünden dedim hitler ise yahudileri cani ıstesiği için katletti

bi kez seri katile onu öldürmesi için para verdi onu gerçekleştirdi olmasa seri katil öldürmücekti
O da İsrailin kolasını alarak ona destek verdi (mermi parası)