Selam Kızlar ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

syldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Şimdi siz başlığa bakıp da beni yargılamaya başlamadan önce insanlara bir şeyler öğretme aşkı ile yanıp tutuştuğumu belirteyim. Ancak ben de her mükemmel insan gibi bildiklerimi sizlerle paylaşırken diğer taraftan da Ego'ma hakim olamıyorum. Bunun en büyük kanıtı bugün yaşandı. Daha önce pesimist[1] nikli arkadaş tarafından banlanmış olmama rağmen, günlük olarak sdn'i okurken arkadaşın tekinin açtığı konuya, daha scheduling, context switching, dispatching bilmeyen arkadaşların, virüs vardır format at demelerini görünce bu forumu kendimden mahrum etmenin ayıp hatta günah olduğunu düşündüm ve tekrar üye oldum.

Şimdi buraya kadar herşey normal gözüküyor ama değil, kendimi çok lamer hissettim bi an. Benim 2. bir nikim olmamalı bence. O yüzden beni uçuran pesimist arkadaştan rica ediyorum, yldrm kullanıcısındaki banı kaldırıp, syldrm kullanıcısını silip, syldrm kullanıcısının tüm mesajlarını da yldrm kullanıcısına aktarır mısın?

Okuyanlara selam bu arada ;)

yldrm

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
benim bildiğim forumdan banlanan arkadaşlar tekrar foruma alınmazlar...
Ama yönetim bu işe neden göz yumar mı yummaz mı bilemem...

syldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
banlandığımda da bir suçum yoktu ki, en azından sonsuza kadar banlanacak kadar yoktu.

syldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pesimist egoma sponsor ol.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
acaba flood yüzünden mi banlanmıştın :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Seni aramızda görmek istemiyoruz. Lütfen başka sitelere takıl.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...