Şekip Mosturoğlu açıklama yapıyor...

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
sayın moderetör burada ımalı olarak karadenızlıler hakkında hakaeretelrde bulunuyor.böyle ımalı sözlere kullanılmasına müsade etmeyı düşünuyormusunuz?
Karadenizliler için saat 12 esprisi yıllardır hayatımızın içine işlemiş bir olgudur. Her yerde her ortamda gayet kullanılır ki karadenizlilerin kendileri bile bunu yaparken burada hakaret içeren herhangi bir durum yok.

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ulan, beyinsiz vs. Düzgün konuşamayacak kadar aciz biri misin?
"Ulan"'da bir sakınca yok...

Diğer kelime ise ne yapayım doğruyu söylemeden edemiyorum....

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

Şimdi gerçekten hakaret ediyorum basın cezayı...

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Mesele ceza alıp alınmaması değil, inşallah almazsın. Yalnızca, bu şekilde konuşan insanların laflarının bir kıymeti kalmıyor. Hayatında görmediğin bir insan, sen o lafı ettin diye o beyinsiz mi olacak? Sen ne olacaksın?

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kapak yerine ulaşmıştır herhalde. Belli saat aralıklarında bir karadenizliden farklı farklı açıklamalar beklemek doğaldır tabii misal saat 12 den önce ve sonra :D :D

Haydi Sadri Şener'i tanıyoruz her zaman böyle.

Ben malum kulübün yönetimine uyuzum.Taraftarları anlamıyorum.Koyun sürüsü baştaki ne diyorsa ona inanıyorlar.Ona bağlanıyorlar.Halbuki tüm bu olaylar tam bir siyaset.

Uzun süredir söylemek istediğim sözler var.Birincisi Futbol ve demokrasi terimleri o başkan ilk önce okulunu tekrar okusun sonra gelsin.Sonra Faşizm şimdi futbol ile Faşizm'in ne alakası var.

Bu kadar cahil adamların dilini kesmek lazım...

Ancak o kulüp yönetimini kutluyorum.Çok iyi bir politika izliyorlar.Tüm rezillikleri iyi kapatıyorlar.

Tüm bunların arasında beni mutlu eden herkesin kendine rakip olarak Fenerbahçe'yi seçmesi.İŞTE BU YÜZDEN BÜYÜK BİR CAMİA FENERBAHÇE....

Hahahaha cahil.Faşizm ve Demokrasi kelimelerini kullanan şahıs kim tarıkbuğra :D :D Ayrıyeten taraftarlar hakkında kullandım koyun sürüsü kelimesini ama beyin lazım...

moderatörun sana uygulayacağı yaptırıma göre sana cevap yazmayı düşünuyorum.bıraz sabret

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Mesele ceza alıp alınmaması değil, inşallah almazsın. Yalnızca, bu şekilde konuşan insanların laflarının bir kıymeti kalmıyor. Hayatında görmediğin bir insan, sen o lafı ettin diye o beyinsiz mi olacak? Sen ne olacaksın?

Ne dediğimi anlamayan biri benim mesajım hakkında yorum yapamaz anlatabildim mi ?

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Beyler sakin. Lütfen sakin :)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kapak yerine ulaşmıştır herhalde. Belli saat aralıklarında bir karadenizliden farklı farklı açıklamalar beklemek doğaldır tabii misal saat 12 den önce ve sonra :D :D

Haydi Sadri Şener'i tanıyoruz her zaman böyle.

Ben malum kulübün yönetimine uyuzum.Taraftarları anlamıyorum.Koyun sürüsü baştaki ne diyorsa ona inanıyorlar.Ona bağlanıyorlar.Halbuki tüm bu olaylar tam bir siyaset.

Uzun süredir söylemek istediğim sözler var.Birincisi Futbol ve demokrasi terimleri o başkan ilk önce okulunu tekrar okusun sonra gelsin.Sonra Faşizm şimdi futbol ile Faşizm'in ne alakası var.

Bu kadar cahil adamların dilini kesmek lazım...

Ancak o kulüp yönetimini kutluyorum.Çok iyi bir politika izliyorlar.Tüm rezillikleri iyi kapatıyorlar.

Tüm bunların arasında beni mutlu eden herkesin kendine rakip olarak Fenerbahçe'yi seçmesi.İŞTE BU YÜZDEN BÜYÜK BİR CAMİA FENERBAHÇE....

Karadenizliler için saat 12 esprisi yıllardır hayatımızın içine işlemiş bir olgudur. Her yerde her ortamda gayet kullanılır ki karadenizlilerin kendileri bile bunu yaparken burada hakaret içeren herhangi bir durum yok.

bu açıklaman polemık yaratcak sözlerdır.benım bıldığım polemık yaratacak sözlerın forumda yazılması yasak
burada yazılanları dıkkatlıce takıpe edıyorum.çifte standart varmı yokmu yakında öğrenmış olcam

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Forumda çifte standart yok. Devam ederseniz konuyu kilitlemek zorunda kalacağım. Alıntıladığınız mesajlardan sadece 2. sıradaki Uyarı'yı hakediyor. Gerekeni yapıyorum

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Son 1 haftada forumda Fenerbahçe aleyhine konular açıldı.Ama bunlara göz yumuldu...

Neyse her şeyi özetliyor bu cümle.Kimse anlaşamayacağım bitiriyorum tartışmayı....(kendi açımdan)....

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
bu açıklaman polemık yaratcak sözlerdır.benım bıldığım polemık yaratacak sözlerın forumda yazılması yasak
burada yazılanları dıkkatlıce takıpe edıyorum.çifte standart varmı yokmu yakında öğrenmış olcam

Al al tekrar tekrar alıntı yap yazdıklarımı hatta çerçevelet duvarına falan as yada turşunu kur ne bileyim :D Neresinde hakaret varmış bende göreyim çok merak ettim. :D

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Forumda çifte standart yok. Devam ederseniz konuyu kilitlemek zorunda kalacağım. Alıntıladığınız mesajlardan sadece 2. sıradaki Uyarı'yı hakediyor. Gerekeni yapıyorum

İlk önce ceza verip sonra uyarı vermek olmaz.Ceza ver...

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

Forumda çifte standart olduğu belli.Modların takımlarından belli oluyor...

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

Bir ekleme daha bana tartışma çıkarabilecek mesajdan dolayı ceza verdin.Ama tartışma çıkınca konuyu kitlemiyorsun.Ne biçim bir modsun sen ?

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

Bir ekleme daha bana tartışma çıkarabilecek mesajdan dolayı ceza verdin.Ama tartışma çıkınca konuyu kitlemiyorsun.Ne biçim bir modsun sen ?

Hah tamam. Bi işimi öğretmemiştin. Madem ceza istiyorsun. Ceza veririz.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
[/COLOR]Moderetör ben hangi üyeye hakaret etmişim ? Uzayacak bu konu kurtuluşun yok...[/QUOTE]

Sen hangi hakla siliyorsun sebep belirt.Yaz mesajın altına...

coden adlı uye burada bölum moderatörüne: uzayacak konu kurtuluşun yok dıyerek tehdıt edıyorsa,forumda çifte standartın olduğunu açıkca söleyerek ıftıralarda bulunuyorsa,ne bıçım modsun şeklınde hakaretde bulunuyorsa,sen hangı hakla mesajımı sılıyorsun şeklınde hesap soruyorsa hemde bunları bütün uyelerın gözu önunde yapıyorsa daha söleyecek söz bulamıyorum

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Söylenecek söz uçuşan üyelerde hocam. Bakarsanız son mesaja yeter :)

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bu kadar kırıcı olmayın.Artık bu tür konular açılmasın.İnsanları fitneye düşürüyor.Şu üç beş günlük dünyada birbirimizi kırmayalım.Herke kendi takımını tutsun.Napacaksınız diğer takımları ya?

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar bu kadar kırıcı olmayın.Artık bu tür konular açılmasın.İnsanları fitneye düşürüyor.Şu üç beş günlük dünyada birbirimizi kırmayalım.Herke kendi takımını tutsun.Napacaksınız diğer takımları ya?

yok ya olur mu öyle şey.. onların işleri güçleri ortamı germek, durmadan ortamı gerecek konu bulmak milletin sinirlerini bozup ceza aldırmak.. bırak onları onlar öyle mutlu oluyor.. ama iş kendi takımlarına gelince Dünya'yı yakarlar (yavaş yaksınlar orası ayrı).. :hammer: :glare:

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7

Tamam iyi diyorsun da, sana hak vermesine rağmen başkalarına saldırarak tartışmaların devam etmesi için uğraşıyor gibi görünen arkadaşlar olabiliyor.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
"BU SENE ŞAMPİYON ANADOLU'DAN"

_bu_sene_sampiyon_anadoludan__6782000.jpg

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'nun dün yaptığı açıklamaların yankıları sürüyor.

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, konuşmasının bir bölümünde "Hayatın cilvesine bakın, bu sezon Beşiktaş ile Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası’nda aynı gurupta yer aldı. Ne tesadüftür ki, Trabzonspor, Beşiktaş’a yenildi, Beşiktaş’ın kupada ilerleyişine izin verdi" diyerek manalı bir şekilde açıklamalarını dile getirdi.

Oysa ki bundan sadece 2 yıl önce oynanan Fenerbahçe-Sivasspor karşılaşmasında Fenerbahçeli taraftarların "Bu sene şampiyon Anadolu'dan", "Şampiyonluk sizin, kupa bizim" diye yaptığı tezahüratları akıllardan çıkmıyor. (Beşiktaş'ın şampiyon olduğu sezon.))

İşte yorumsuz olarak bu görüntüleri sizlere sunuyoruz.
GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ

HABER1903

"ŞEKİP MOSTUROĞLU KİM Kİ?"

_sekip_mosturoglu_kim_ki_4328214.jpg

http://www.haber1903.com/proje-bakana-takildi_3_49785

Şekip Mosturoğlu'nun açıklamalarına Beşiktaş hemen tepki gösterdi. Yönetim kurulu üyesi Hakan Aksoy, Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'nu eleştirerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aksoy yaptığı açıklamada;

- BİZ İDDİAMIZ YOKKEN AÇIKLAMA YAPTIK -

"Bizler konuşmaya başladığımızda kötünün kötüsüydük. Yani ligde Fenerbahçe ile kafa kafaya giderken bu açıklamaları yapmadık. Önde giden takım her zaman eleştirilir. Fakat insanların anlamadığı bir durum var. Beşiktaş'ın hiç bir iddiası yokken biz bu açıklamaları yaptık. Bazı kurumlar Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istiyor. Trabzonspor 9 puan öndeyken neden açıklama yapmadı da şimdi açıklama yaptı? Trabzonspor ile Fenerbahçe'nin aralarında ki konuşmalar şampiyonluk için psikolojik konuşmalardır. Bizim yaptığımız tamamen yaşanan gerçekler."

- ÇALAN DÜDÜKLER ALEYHİMİZE -

"Beşiktaş öndeyken Ferrari kırmızı kart yiyor ve Beşiktaş mağlup duruma düşüyor. Aynı pozisyon 1 maç sonra Sivok'a yapılıyor. Sivok'un ağzı burnu dağılıyor ve çalan düdük yine alehimize. Nobre son dakikalarda Giray ve kaleci Onur'un arasında kalıyor ve devam deniyor. Nobre son 10 dakika yerden kalkamadı. Simao'nun golü verilmiyor. Bunu normal karşılayıp bu konuyuda es geçiyorlar. Türkiye'de golün verilmeyişi bir olay değil midir?"

- BURAK'IN POZİSYONUNA NE DERLER? -

"Şuanda varolan bütün kurumlar, endüstriyel kurumlar dahilinde Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istiyor. Gazeteler diyor ki; "Fenerbahçe şampiyon olsun daha çok satarız", Digitürk diyor ki; "Fenerbahçe şampiyon olsun daha çok decoder satalım" artık herşey ticarete bağlanmış. 100 tane Beşiktaş taraftarına Burak'ın pozisyonunu sorsunlar, yüzüde penaltı der. Fenerbahçe karşılaşmasında bu olay yaşansa ve 100 tane Fenerbahçeli'ye sorsalar ne derler çok merak ediyorum."

- ŞEKİP MOSTUROĞLU KİM Kİ? -

"Şekip Mosturoğlu denilen şahsiyet kim ki? Beşiktaş'ı ağzına alıyor. Bizler Fenerbahçe şöyle yönetiliyor, böyle yönetiliyor demiyoruz. Ama ne mutlu ki zamanında yaşadığımız Şerefli ikinciliklerimizi onlarda kabul etmişler." diyerek sözlerini tamamladı.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Beşiktaşa hiç laf düşmüyor bence bu konuda. Ama nedense iki günde bir açıklama yapılıyor. Üçüncülük psikolojisi sanırım bu.