Haber Şehit eşinden yürek yakan sözler: Benim kızım kime baba diyecek

Bu konuyu okuyanlar

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Şehit Piyade Uzman Onbaşı İsmail Yazıcı'nın eşi Seda Yazıcı'nın evinden duyulan, "Benim kızım babasız kaldı. Kime baba diyecek benim kızım, 'Baban toprak oldu mu' diyeceğim ben ona" sözleri yürek yaktı.

Türkiye Irak'ın kuzeyinde bölücü terör örgütü PKK'nın saldırısı sonucu şehit düşen 6 askerine ağlıyor. Piyade Uzman Onbaşı İsmail Yazıcı'nın şehadet haberini alan eşi Seda Yazıcı'nın feryatları yürek yaktı.

Irak'ın kuzeyinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı İsmail Yazıcı'nın (31) Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan ailesine; Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Niyazi Uğur, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Ünlü taziyelerini iletti.

"KIZIMA 'BABAN TOPRAK OLDU' NASIL DİYECEĞİM"

Şehidin yarın Gümüşhane'nin Şiran ilçesi Telme köyünde düzenlenecek cenaze töreni için ailesi Ereğli'den araçlarla yola çıkarken, şehit eşi Seda Yazıcı'nın evin içinden, "Benim kızım babasız kaldı. Kime baba diyecek benim kızım. Ne diyeceğim, 'Baban toprak oldu mu' diyeceğim ben ona. Nasıl diyeceğim ben ona... 'Baban toprak oldu' nasıl diyeceğim, nasıl açıklayacağım anne" sözleri duyuldu.

Kaynak: DHA - SonDakika - Şehit eşinden yürek yakan sözler: Benim kızım kime baba diyecek

Son mesajlar