Sedat Peker Kim?

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Arkadaşlar adamı çoğu kişi konuşuyor şu anda ama tanımayan tek benim herhalde adam kim? İyi birimi kötü biri mi?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Arkadaşlar adamı çoğu kişi konuşuyor şu anda ama tanımayan tek benim herhalde adam kim? İyi birimi kötü biri mi?
Eskiden devlet ile ilgili pek çok işte bulunmuş biri. Tabi legal işler değiller. Şu sıralar kendisine ihanet edildiği (Evine polis baskını düzenlendiği) sebebiyle geçmişte yapılan işleri ve yaşanan olayları YouTube üzerinden paylaşıyor. Başka önemli bilgi var mı bilmiyorum. Yanlışım varsa da diğer arkadaşlar düzeltirse sevinirim.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İyi dedinde kafamıza silah doğrulturlarsa ne yapacağız?
O önce Türk Devleti'nin pençelerinden popisini kurtarmaya baksın :D O ve mafyası kim ki Yüce Türk Devleti'ne kafa tutuyor :) İsrailin kuklası bae de olmasa böyle havlayıp durabilir mi ısırmayan köpek misali...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Atatürk gibi olun, o gücü kendinizde bulun lütfen...! Yedi düvel birleşmiş de karşısında korkusuz bir kahraman olan ATATÜRK ve Yüce Türk MİLLETİ bi an bile korkmamış...

Reaksiyon puanı
120
Aga şimdi Allah'tan başka kimseden korkulmaz da, intihar mı edelim yani resmen. Bu tarz konularda dikkatli olmak lazım mayın tarlası gibi. ?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Aga şimdi Allah'tan başka kimseden korkulmaz da, intihar mı edelim yani resmen. Bu tarz konularda dikkatli olmak lazım mayın tarlası gibi. ?
Zalime karşı durmak intihar değildir dostum :) CESARET tir. Korkusuzluktur ve iman gücünün tezahürüdür. Başkalarının uşaklığını yapan bir zalimden kim korkar ise kendi içerisinde korku imparatorluğu ile yaşamaya mahkum olur ki bu da ruh sağlığı açısından kötü bir durumdur.

Reaksiyon puanı
120
Hocam zalime hep karşıyız tabii ki ama, tedbir başka risk başka. Tedbirle temkinli olursunuz, risk alırsanız başınıza ne geleceği belli değil.

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Kötü biri oldugunu düşünmüyorum. Herkesin kendini farkettıgı zaman doğru zamandır.