Seda Sayan ve Zuhal Topal arasında kıyamet koparacak iddia

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
sedabuyuk.jpg

Geçen Şubat ayında sunuculuğunu Zuhal Topal’ın üstlendiği izdivaç programına bir damat adayının protestosu damgasını vurmuştu. Damat adayı Zekeriya Atak, gelin adayına “Sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız” demişti.

AĞLAYARAK AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Bunun üzerine araya giren programın sunucusu Zuhal Topal bu sözlere tepki göstermiş ve stüdyoda gergin anlar yaşanmıştı. Topal, programında şehitlere saygısızlık yapıldı iddiasına ağlayarak ve sesi titreyerek cevap vermiş ve “Benim vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah’a havale ediyorum. Sorgulamak kimsenin haddine değil. Ben Türk bayrağı gördüğüm zaman gözyaşlarını tutamayan bir cumhuriyet kadınıyım” diye konuşmuştu. Topal bu sırada ağlamıştı ve sesi titremişti.

zekeriya.jpg

“PARAYI ERKAN ÇELİK’TEN ALDIM”

İşte o damat adayı Zekeriya Atak, bu akşam saat 06.44’te youtube’a yüklenen videosunda canlı yayındaki şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik’in planladığını iddia etti.

Zekeriya Atak, “Ben 22.07.1991 Kahramanmaraş doğumlu Zekeriya Atak, bu kaydın mahkemede delil olarak kullanılmasına izin veriyorum” sözleriyle başladığı videosunda canlı yayındaki şehit protestosunun organize bir çalışma olduğunu öne sürdü. Atak, Zuhal Topal’ın programına çıkıp ortalığı karıştırması için Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik’ten “Gidip ortalığı karıştır, bizim reytingimiz artsın, onlarınki düşsün” diyerek Akbank’taki hesabına başka birinin adıyla 4 bin 350 TL yatırıldığını öne sürdü.

Bakalım bu iddialara nasıl bir yanıt gelecek?

Sözcü

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Rezalet yemin ediyorum. Programlardaki adayların %80'i zaten ajanstan gelen kofti insanlar.

Mesela Zuhal Topal'da Sevgi diye bir kız var. Programda kendini tanıtırken çalışmadığını söylüyor ve yayında da sürekli instagram hesabımda şöyle yorum var böyle yorum var deyip duruyordu. Dedim bakayım şunun instagram hesabına.

Zaten açıklama kısmında reklam için bilmem nereye msj atın mı diyor dm atın mı diyor öyle bir şey diyor.

Fotoğraflarına girip baktım sürekli bir ürünü tanıtıyor.

Sizce bu kız evlenir mi?

Kendisine zengin bir talip gelirse o zaman evlenir gibi geliyor bana.

İşin özü inanmayın.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
resimdeki adam 40 yaşında gibi, 91 doğumluyum diyor. adam benden küçük amcam kadar yaşlı duruyor. :) haberin gerisini okumadım bile.. bu programların bir kısmı zaten planlı programlı, ajanslardan elemanlarla dönen programlar. defaatle de haberlere yansıdı.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Hayatımız kurmaca zaten, bunlar kurmaca olmasa ne yazar.. Zaten izleyen var mı yok mu onuda bilmiyorum.
Bende uzak dursun yeter.. :D

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Gereksiz insanların gereksiz programları .......

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Ben Zuhal Topal'ı izliyorum. Esra Erol'un programı iyice huzur evi gibi olmuş.

Zuhal Topal'ın programı eğlenceli geliyor bana. Gülüyorum en azından :D

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bu adam AOG üyesi degilmi? Bunlar protesto etmişti çünkü.

AOG: Amacı Olmayan Grup. Bir Facebook sayfası ve grubu.